• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Bejelentkezés nem lehetséges

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser513

Vendég
Szervusztok!

Hát, az a nagy harci helyzet, hogy játékban voltam - bejelentkezve. Idővel lelassult, hát kijelentkeztem, töröltem az előzményeket, majd megpróbáltam újra bejelentkezni, mikor az az üzenet fogadott, hogy:
Ezzel a névvel nem található játékos. Kérjük, próbáld meg újra. (Megjegyezem, nem email-el, hanem névvel próbálkoztam.)

Próbálkoztam még párszor, mikor ez az üzenet fogadott:
A fiókodat zároltuk! Ok: Túl sok bejelentkezési kísérlet. Próbáld meg újra 5 perc múlva.

Hát, megpróbáltam a bétára bejelentkezni:
There is no player with this name. Please try again.

HELP!
 

DeletedUser513

Vendég
Várakozás után, hagyott email-el bejelentkezni! Sőt, most már névvel is. Azért megijedtem...
Kérném a téma törlését! Köszönöm!
 

DeletedUser978

Vendég
Szia.-Órák óta nem tudok bejelentkezni a játékba Már jelszót is váltottam,Úgysem megy.
 

mircipirci

Tapasztalt építő
Ilyen esetekben menjetek a https://hu.elvenar.com/#/ oldalra, és a belépéshez a nevet és jelszót is kézzel írjátok be, ne a böngészővel töltessétek ki.

Sziasztok!
Egy ismerősöm most regisztrált.. benne is volt a játékban, kilépett és a felső részen hasonlóan nem tud visszalépni..
irja: nincs ilyen játékos.. de közben meg már belépett hozzánk a szövetségbe...
ilyenkor mi van? nem lehetne vmit csinálni???? a fenti link sem jó!!!

Üdv: Mircipirci
 

DeletedUser3

Vendég
Próbáljátok meg gyorsítótár / süti törlését.
 

Tessaiga

Erős harcos
Míg egyedül volt az illető. (első hozzászólás) Arra gondoltam, hogy win 10 alatt nekem sikerült egyszer ezt előadni. A hiba nálam volt. Valamilyen billentyű kombinációval átállítottam a billentyűzet nyelvét magyarról angolra. A csillagok miatt nem láttam a jelszavam... A lényeg, hogy akinek y, vagy z van a jelszavában, az járhat így. Ezek fordítva vannak az adott kiosztásokban. A hibaüzenet ugyanez. A rendszer a próbálkozók megtévesztésére hibás jelszó esetén is a felhasználót nem találja. Egyszerűbb esetben akár Caps Lock is lehet ludas. Érdemes jegyzettömbbe leírni, ha valamiért nem fogadja el, hátha valami nem úgy működik, mint kéne...
 

DeletedUser785

Vendég
Szép napot!
Nem tudom mi történt, de belépni csak újrakezdéssel engedne, mi lett a játékommal?:((((((
Kérem a segítségeteket!
Előre is köszönöm!
Alysha
 

Tessaiga

Erős harcos
Újabban, az új kezdőlappal tele a ... Nem vagyok az a kilépős típus. Bezárom a böngészőt és kész. Rendre lejár a munkamenet, és elég sűrűn nem elég neki 2 újabb kattintás, hogy belépjek (csak a világ kiválasztása :D ), hanem kezdhetem elölről, és még a jelszavam is írhatom be. (nem jegyeztetem meg) Ezzel eddig nem is volt probléma. Ám újabban (új belépő felület), nagyon gyakran kivág teljesen. Mikor beírom a felhasználó nevem, és jelszavam hibaüzenet fogad. Vagy a felhasználó nevem nem találja, vagy a jelszavam nem jó neki. (talán az előbbi) És még arra is megkér, hogy vegyem fel a kapcsolatot a támogató csapattal is. Mivel többször beírtam már mindent helyesen (több böngészőben is) Már tényleg írni akartam. (Azt hittem kivágtak a játékból) Utolsó mentsvárként rákattintotta, a frissítésre. Bevált. Utána rögtön elfogadott mindent.
Más gépről is játszom hasonló stílusban, hasonló hibával, annyi különbséggel, hogy nem jegyeztetem meg a belépésem, de annyira hozzá van nőve a pipa, hogy komolyan idegesít. :D Sajnos mindenhol hozzászokott már az ember, hogy a bejelentkezve maradok jelölő négyzete biztonsági dolgok miatt sehol sem bejelölt. Erre az új felülettel alapértelmezett lett. A "másik" helyen zavaró ez. Kijelentkezésnél lesz plusz kattintásom, ha nem felejtem el. Egyszer véletlen az ottani gép gazdája belearatott a városomba, mert rögtön betöltött a böngésző megnyitásakor, és gondolta, ha már szokta látni ahogy játszom, körbenéz. Hát nem rossz helyen fogta meg a várost a scrollhoz?!:D
 

DeletedUser785

Vendég
Nálam a panaszkodás válik be:)..ahogy megírom a problémámat már meg is szűnik:))..remélem a láda is eltűnik?!:)
 

DeletedUser3

Vendég
A hiba böngészőoldali a legtöbb esetben. Új rendszert kapott a főoldal, emiatt a sütik nem mindig működnek. Próbáljatok úgy belépni, hogy kézzel írjátok be a jelszót, nem pedig a böngésző mentett jelszavát használva. Így frissítitek a cookie-t és ezután már tudjátok használni az automata belépést.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent