• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

bal oldali feladatok

julika1944

Újonc
Végeztem a 18-as feladattal és elkesztem a 19-diket de a bal oldali feledat sort nem nyitotta meg mivel a 18-nál nem volt 12 elementárom és ugy csináltam végig,most nem is fogja megadni a 19-es feladatok teljesitésére való lehetőséget.
 

Wiccara

Veterán
most nem is fogja megadni a 19-es feladatok teljesitésére való lehetőséget.
Szia, azt hiszem a faji küldetés feladatokra gondolsz (?).

Amíg a 18-ast nem teljesíted, addig nem enged tovább. Ha az nem megy, akkor a következő korba való átlépéskor, tehát az amunik felfedezőinek kikutatásakor válnak automatikusan elutasíthatóvá a mostani elementál feladatok.
 

Gweldoth

Újonc
Szia, azt hiszem a faji küldetés feladatokra gondolsz (?).

Amíg a 18-ast nem teljesíted, addig nem enged tovább. Ha az nem megy, akkor a következő korba való átlépéskor, tehát az amunik felfedezőinek kikutatásakor válnak automatikusan elutasíthatóvá a mostani elementál feladatok.
lol, azt jelenti, hogy ha teljesítem az amunik első technológiáját, akkor dobhatom az elementál épületeket már most? (mindent kikutattam náluk)
kevés a hely folyton és inkább eladnám őket, ha nincs már rájuk szükség. az elementál küldetések meg mehetnek a kukába
 
Fent