• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Bajnokságban minimum pont elérése.

  • Témaindító DeletedUser1890
  • Kezdés ideje

DeletedUser1890

Vendég
Sziasztok!

Szeretném, ha be lehetne állítani a bajnokság alatt, egy minimum ponthatárt, amit el kell érni annak érdekében, ha szeretne részesülni a bajnokság lezárásakor kiosztott közösen elért jutalmakból.

Sok feszültséget tud okozni, hogy van aki 1500-2000-2500 pontot tesz bele a bajnokságba és van, aki csak mondjuk 30-100 pontot, de ugyan úgy megkapja a „közösen elért jutalmat”.
Persze tudom, ezt ki lehet kommunikálni a renitens játékosokkal, hogy van egy minimum elvárás a szövetségben, de a vita elejét lehetne venni egy ilyen beállítási lehetőséggel. :)

Üdv: Griffendel
 

DeletedUser3697

Vendég
egyet értek nálunk is 30 pont megkapja a jutalmát útorsó más 1-10 van
lehetne elért pont + ranglista pont szorzója
nálunk a kiseprek köpet raknak mint a nagyok
úgy lehetne kompenzálni

tisztelettel woly
 

DeletedUser1250

Vendég
Támogatom!

Bár nem tudom milyen formában lehetne ezt kivitelezni.:)
Ez nálunk is problémát okozott,ezért van egy heti 400-450-es alsó ponthatár a bajnokságban,amit el kell érnie annak aki részt vesz benne.
Ennek ellenére nálunk is előfordult,hogy sorozatosan volt aki 100 pont alatt tett a bajnokágban.Én ezt úgy oldottam meg,hogy többszöri figyelmeztetés után,egyszerűen kizártam a testvériségből az illetőt. :oops:

Nem kötelező a bajnokságban részt venni,de ha valaki részt vesz benne, azt a csapat és saját maga érdekébe tegye, és ne CSAK önérdekből...szerintem.:)
 

DeletedUser

Vendég
Ezt könnyen meg lehet oldani. Ha nem teszi bele a megbeszélt minimumot és sajnáljátok tőle, ki lehet rakni őt este 7 előtt 2 perccel és akkor nem kapja meg a jutit. Gondolom, nem azon a 30-100 ponton múlik az elért láda. :)
 

DeletedUser3697

Vendég
lehet de 6-kör 4-5 csinálok

1-3 mat megcsinálná 4 szer olcsón kijönne belőle 16 óraként minimum
 

DeletedUser2066

Vendég
Ha ilyenben gondolkodtok nem célszerűbb lenne, ha:
Kinyitott ládák bajnoksági összes pontigénye: y
Hozzájárulók száma: x
Egy adott tag első láda megszerzési feltétele 600/x egyéni bajnoksági pont elérése
...
Egy adott tag összes kinyitott láda megszerzési feltétele y/x egyéni bajnoksági pont elérése

Vagy ha abban gondolkodunk, hogy ne legyen az egyéni tagoknak ládák sávosan történő megszerzése, akkor talán a kezdeti ötlet szerinti minimum ponthatára, amit elérve megkap mindenki minden ládát, az y/x 50%-ka jól leírná. (így viszont a nagyon pici játékosok kevés tartományszáma tekintetében nem biztos, hogy labdába tudnának rúgni minden esetben)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1890

Vendég
Ezt könnyen meg lehet oldani. Ha nem teszi bele a megbeszélt minimumot és sajnáljátok tőle, ki lehet rakni őt este 7 előtt 2 perccel és akkor nem kapja meg a jutit. Gondolom, nem azon a 30-100 ponton múlik az elért láda. :)



Kedves Királynő!
C:\Users\ANDRS~1\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.png
C:\Users\ANDRS~1\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.png
C:\Users\ANDRS~1\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.png
:):):)

Ez a "kirakás a bajnokság lezárása előtt" olyan drasztikus lépés szerintem.
C:\Users\ANDRS~1\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.png


Ha a testvériség oldalán be lehetne állítani egy minimum ponthatárt, ami alatt nincsen pont osztás a bajnokság végén az egyszerűbb, tisztább, és átláthatóbb volna. Valamint nem kéne minden szombaton zárás előtt pár perccel gép előtt ülnie valakinek, aki kirugdossa a renitens játékosokat.
C:\Users\ANDRS~1\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.png
:cool:

Griff :* :*
 

DeletedUser

Vendég
Hja, kérem, a csapatvezetés melóval jár! :p :D :) Egészen addig, míg tele nem lesz a csapat olyanokkal, akik rendesen beleteszik a magukét. ;)

Nem látom egyébként, h a mosolyokon kívül milyen smiley-kat kaptam tőled! :p
 

DeletedUser3697

Vendég
a megnyert ládák számának osztaná-szét a pont határok közt ( van a sima játék van bonux játék 9 - 3 asz )
( bonux játéknál nénis köpet teljesítek ) csak marakodjon 100% kos
100 pont 10%
200 pont 30%
300 pont 50%
301 pont 75%
400 pont 100% (400*25=10 000 pont )
jó de a kezdőknél más helyzet a raglistájuk mait őket 100% számolnám
10 000 tol kezdeném a számolást a bajnoki osztást

én 600-800 közt vagyok extra termelnél + 1200 felet
katonával és alapanyaggal
esz csak ötlet vázlat :)

bocsi a mosópérért :confused: javítva más is
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Siorna

Veterán
Csak halkan kérdezem: miért baj az, hogy ők is kapnak? Nektek nem lesz attól kevesebb! Az persze más lenne, ha egy adott mennyiség osztódna szét az összes játékos között, de így? Te így is, úgy is megkapod a Neked járó részt, nem lesz attól többed, mert tőle elveszed.
 

Putyika

Veterán
miért baj az, hogy ők is kapnak?
Nálam ez picit hangulat függő! Ha éppen nagyon jó kedvem van, akkor nem sajnálom tőlük....de hosszútávon bosszantó, hogy nulla befektetéssel megkapják ugyanazt a jutalmat, mint az aki lenullázza a seregét vagy a raktárkészletét!
Nekem ez ugyanolyan, mint például egy munkahelyen, az egyik ember dolgozik rendesen, a másik pedig csak lébecol és ugyanannyi fizetést kapnak.
 

DeletedUser3697

Vendég
bocsi de nem sajnálom de (30 pont) és ( 600 - 1500 pont közt van külsőség )

ugyanazért

amikor kezdő voltam a fúlós főmágusomat megelőztem 2 ablakom volt 23 voltunk

most 3-csapatban vagyok azóta

én 600-800 közt vagyok extra termelnél + 1200 felet
katonával és alapanyaggal
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

GreenKnight

Veterán
a megnyert ládák számának osztaná-szét a pont határok közt ( van a sima játék van bonux játék 9 - 3 asz )
( bonux játéknál nénis köpet teljesítek ) csak marakodjon 100% kos
100 pont 10%
200 pont 30%
300 pont 50%
301 pont 75%
400 pont 100% (400*25=10 000 pont )
jó de a kezdőknél más helyzet a raglistájuk mait őket 100% számolnám
10 000 töl kezdeném a számolást a bajnoki osztást

én 600-800 löszt vagyok bonux + 1200 felet
katonával és alapanyagal
esz csak ötlet vázlat :)
Woly! Pórálj mámeg valapi érhető nelven írni vagy adj tolmácsot. ;) Bonux meg mosó por! :D
 

DeletedUser3417

Vendég
Sziasztok!

Szeretném, ha be lehetne állítani a bajnokság alatt, egy minimum ponthatárt, amit el kell érni annak érdekében, ha szeretne részesülni a bajnokság lezárásakor kiosztott közösen elért jutalmakból.

Sok feszültséget tud okozni, hogy van aki 1500-2000-2500 pontot tesz bele a bajnokságba és van, aki csak mondjuk 30-100 pontot, de ugyan úgy megkapja a „közösen elért jutalmat”.
Persze tudom, ezt ki lehet kommunikálni a renitens játékosokkal, hogy van egy minimum elvárás a szövetségben, de a vita elejét lehetne venni egy ilyen beállítási lehetőséggel. :)

Üdv: Griffendel
Mint oly sokszor, it is félresiklott kicsit a beszélgetés az eredeti témától.

Tökéletesen megértem Griffendel problémáját, szerintem nincs vele egyedül. De alapvetően már a játék fejlesztői is szembesültek ezzel a kérdéssel, hiszen létezik minimum ponthatár, csak éppen nagyon alacsony :)

Egyetértek azzal is amit Kiralyno írt: az alibizőknek nincs helye a csapatban!

Mi ezt a problémát úgy oldottuk fel, hogy a bajnokságokon további jutalmakat osztunk a jól teljesítő csapattagok között, és ennek természetesen előfeltétele egy minimum pontszám. Ezeket a jutalmakat a Főmágus és a mágus saját készleteiből adja a többieknek, ami persze elég körülményes ebben a játékban, ezért is vetettem fel egy másik témában a klánraktár ötletét...

Szóval röviden az a véleményem, hogy a 30pont-os határt igenis meg kéne emelni, A slackelőket meg ki kell tenni a csapatból. Ha pedig további motivációt szeretnél a csapattagok számára, találj ki extra jutalmakat.
Üdv:
Tonyalmeida
 
Fent