• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bajnokság

DeletedUser1140

Vendég
Sziasztok
Megmondaná nekem valaki, hogy a bajnokságok milyen sorrendben követik egymást.
Köszönöm
Manka
 

DeletedUser1923

Vendég
Sziasztok,
valaki be tudná másolni, hogy az egymást követő bajnoksági pályák milyen nyereményeket (díjakat) adnak?:confused:
 

DeletedUser2033

Vendég
Új vagyok a héten kezdtem játszani, miért nem találom a játékban a bajnokságot? El kell érnem egy bizonyos szintet vagy csak nem jó helyen keresem?
 

DeletedUser1307

Vendég
Új vagyok a héten kezdtem játszani, miért nem találom a játékban a bajnokságot? El kell érnem egy bizonyos szintet vagy csak nem jó helyen keresem?

Szia!

Be kell lépned egy testvériségbe, akkor meg fogod találni. :)
 

Dennisor

Újonc
Sziasztok!

Van valami szisztéma, hogy 1-1 bajnokságban milyen nyersanyagot részesítenek előnyben, ha a harc helyett az ellátást választom? A márvány, acél majd a fa bajnokságokban azokat a nyersanyagokat kérte elsősorban, amelyikre a bajnokság ki volt írva. Most a kristálynál, viszont jobbára márványt kért, kristályt egyszer sem. A tekercsnél sem tekercset fog kérni? Vagy ez teljesen véletlenszerű?

Előre is köszönöm a választ!

Den
 

bere007

Veterán
Nagy többségbe látható az, hogy mit fog kérni. Most a tekercsesen acél tekercs por lesz. Neked azért kért javarészt csak 1est, mivel a fejlettségi szint is számít tárgyalásnál. Igazságtalan lenne, ha tőled csak varázsport kérne, hiszen nem is tudsz még gyártani. Majd később kérni fog ezekből is sokat, ne aggódj. :D
 

Rikari

Veterán
Nagy többségbe látható az, hogy mit fog kérni. Most a tekercsesen acél tekercs por lesz. Neked azért kért javarészt csak 1est, mivel a fejlettségi szint is számít tárgyalásnál. Igazságtalan lenne, ha tőled csak varázsport kérne, hiszen nem is tudsz még gyártani. Majd később kérni fog ezekből is sokat, ne aggódj. :D
Honnan lehet azt látni a bajnokság előtt nagy többségben, hogy mit fog kérni? Mit-hol nézzek meg ehhez, hogy nagyjából fel tudjak készülni nyersiből a következő bajnokira.
 

DeletedUser1432

Vendég
Világtérkép nézetben lent a bajnokság ikon fölé húzott egérrel megjelenik egy tooltip, melyik bajnokság következik.
A 3-3-3 termék közül az azonos pozícióban lévők kellenek (a többiből is kell valamennyi). A főépületben az ereklyéknél, vagy a piacon az ajánlattételi fülön meg lehet nézni

Így tartoznak össze:
márvány-kristály-elixír
acél-tekercs-varázspor
fa-selyem-drágakő
 

Rikari

Veterán
Köszönet Rooland a gyors és precíz válaszért. Most már jól fogok aludni. ;)

Meg tudjátok nekem azt mondani, hogy egy 25 fős testvériségben mennyi bajnoki tartományt kell ahhoz befejezni egy testvérnek, hogy a 10 ládás küldetést teljesíteni tudják? Nincsen ebben gyakorlatunk és keresek valami támpontot arra nézve, hogy kalkulálhassak a tapasztalataitok alapján.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Rikari

Veterán
Amszeth nem csak erős harcos vagy, hanem okos és segítőkész is! A legjobbkor a legjobbat kaptam tőled. Hálám találjon rád, amikor arra szükséged van. Szeretettel gondolok rád ma este, amikor lezúzom a tartományokat a bajnokiban.
 

Dennisor

Újonc
Sziasztok!

Egy kissé elbizonytalanodtam. Egy fejezetlépés, amennyiben semmi más nem változik, mennyivel növelheti meg a bajnokságban a tárgyalás során a nyersanyag szükségletet?

Most a III. fejezetben csak első manufaktúrás nyersanyagokat kér, 9 tartománynál is csak 100k-t (harc nélkül). Amennyiben 1-el feljebb lépek, jelentősen emelkedik?

A bajnokság szempontjából van jelentősége, hogy a fejezet mely részén tartok a kutatással? A béta fórumon azt írták, hogy az osztagméret is számít.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Den
 

DeletedUser2182

Vendég
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy a bajnokiknál hogy a leggazdaságosabb a haladás ha ugyanannyi pontot akarok elérni? Pl.: ha 2000 pont a cél akkor hogyan érdemes csinálnom? Az első nap végigmenni az összes tartományon és addig addig (2-3 nap) amíg el nem érem, vagy inkább csak a fele tartományt megcsinálni, de végig az összes csillagig? Van erre egy táblázat vagy számítás esetleg? Köszönöm
 

DeletedUser2182

Vendég
Fent