• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bajnokság változások

bere007

Veterán
Most ezt benézted picit..:) Hagyom, legyen kicsit móka-kacagás....vagy mittoménmi....
Minden esetre jót kuncogtam rajta.

Igaz, benéztem. Úgy tudtam, hogy az off az vagy áthelyezést kap, vagy törlést. Legalábbis kb 1 hónapja még így volt.

Én személy szerint még olvasni sem szeretem ha a semmin ennyire összevesznek, kacagni meg aztán főleg nem lenne rajta kedvem.
 

Calyr

Veterán
De legalább egy dolog, a cenzúra, az jól működik a Fórumon! :(
Láthattad, hogy szót emeltem azért, hogy senki véleményszabadsága ne legyen cseszegethető csak úgy - de amit írsz, az erősen túlzás.
A cenzúra információ kontrollt jelent, és a történelmi hátterével nézve mindenképpen valamiféle önkényt (így egyértelműen pejoratív jellegű). Nyilvánvalóan nonszensz, hogy itt erről lenne szó.
Amire te gondolsz, az a moderálás, ami az előre kiadott szabályok alkalmazását jelenti.

Fogalmam sincs, mivel érhetted el ezt, de biztos oka volt. Ha úgy érzed, hogy már tanultál belőle, keresd meg a moderátorokat üzenetben vagy a Supportot, hátha tudnak segíteni.
 

Piroska1

Újonc
Láthattad, hogy szót emeltem azért, hogy senki véleményszabadsága ne legyen cseszegethető csak úgy - de amit írsz, az erősen túlzás.
A cenzúra információ kontrollt jelent, és a történelmi hátterével nézve mindenképpen valamiféle önkényt (így egyértelműen pejoratív jellegű). Nyilvánvalóan nonszensz, hogy itt erről lenne szó.
Amire te gondolsz, az a moderálás, ami az előre kiadott szabályok alkalmazását jelenti.

Fogalmam sincs, mivel érhetted el ezt, de biztos oka volt. Ha úgy érzed, hogy már tanultál belőle, keresd meg a moderátorokat üzenetben vagy a Supportot, hátha tudnak segíteni.
Köszi, de nem! Többet nem írok, mert úgyis "moderálják" (törlik)!
 

bere007

Veterán
Amire te gondolsz, az a moderálás, ami az előre kiadott szabályok alkalmazását jelenti.

Még moderálás előtt olvastam a szöveget és most kíváncsiságból elolvastam a szabályokat is, hogy vajon miért lett moderálva. Passzolok.

De hogy ne offoljak... Szépek és jók ezek a plusz ládák, de a közeljövőben várható, hogy tegyenek bele normális nyereményt? Vagy ezek megmaradnak ilyennek az eredeti indoknak megfelelően?
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Köszi, de nem! Többet nem írok, mert úgyis "moderálják" (törlik)!

Véleményt nyilvánítani lehet, ez soha nem volt tiltott, főleg hogy nekünk sokat segítettek vele, mert ezeket tovább tudjuk adni. Ahogy a fejlesztőket érdekli az, hogy a közösség mit gondol a játékról, úgy minket is érdekel, hogy egy ilyen beszélgetés itt, normális kereteket között létrejöjjön.
Ha valaki ezt nem tudja betartani vagy nem is szeretné, akkor nekünk feladatunk ezt megakadályozni. Úgy gondolom az, hogy a nem megfelelő részeket egy hozzászólásból kiveszünk pl. fölösleges személyeskedés, sértés másokkal vagy a játékot fejlesztő céggel szemben még nem jelenti azt, hogy a véleményedet nem tudtad elmondani és végképp nem jelenti azt, hogy nem érdekel minket a te véleményed.
Minden érmének két oldala van, soha nem volt célunk ennek csak az egyik felét látni, minket mindkét oldal érdekel, mindaddig, míg az korrekt és az emberi megnyilvánulás és az elfogadott szabályzat keretein belül történik.
 
Fent