• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Bajnokság Jutalom kijelzése a tartomány mérföldköinél

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
A kijelzés a jutalomnál hogy hány mérföldkövet teljesitettem 1 tartományon belül, nem pontos.
A 3. merföldkő teljesitésével 1+1+2 kellene legyen vagyis 4, ellenben csak 3 mat ir ki. Elöző bajnokságon is elértem egy harmadik szintet akkor nem figyeltem, de feltünt hogy az összesitett valamiért egyel kevesebb lett. Javaslom felülvizsgálni, mert valoszinű nem adja hozzá. Másik lehetőség hogy a jutalom van elirva és a 3. merföldkőre is csak +1 jár, ami szomoru lenne, mert nem igazán látom a motiváciot ez esetben.
 

DeletedUser

Vendég
csak 3 mat ir ki.
Erre gondolsz?
tj6yksp2b8oy3rgwy9ns.jpg

Mert ez a következő mérföldkő jutalma. Én is benéztem és reklamáltam már emiatt korábban. :) A bajnokságban tudtommal sehol nem írják ki az összetett jutalmat, mindig csak az adott mérföldkő egyéni jutalmát. Az pedig, hogy kevesebbet kaptál, mint amennyit számítottál (erről is beszélgettem már régebben a supportosokkal, azért tudom), az azért (is) lehet, mert az attól is függ, hogy mennyire vettél részt abban a bajnokságban (vagy az összesben?), szóval valamitől még függ. :)
 

DeletedUser

Vendég
Most komolyan nem sértésből mondom, de ha nem vagy valamiben kompetens minek kotyogsz bele.
Először is a súgóban (Elvenar wiki angol magyar mind2ben) azt írja hogy minden teljesített mérföldkő után megkapod a jutalmat. Vagyis additívan.
Ami azt jelenti
1. után 1 db
2. után +1 db
3. után +2 db

Ezt akárhogy nézem 4 db tehát vagy a kiírás a hibás, vagy pedig a 3. mérföldkő jutalmának kiírása nem 2 hanem 1 kéne legyen.
 

DeletedUser

Vendég
Mert kompetensnek érzem magam. Mert megkérdeztem a supporton és ezt mondták. Mivel látom, hogy ide lassan jutnak el válaszolni, hát elmondtam, amit nekem mondtak. Nem adtál képet róla, hol van 3 kiírva, erre ennyi válaszom volt. Segíteni akartam, de ha nem kell, hát nem kell.
 

Vanek

Veterán
Most komolyan nem sértésből mondom, de ha nem vagy valamiben kompetens minek kotyogsz bele.
Először is a súgóban (Elvenar wiki angol magyar mind2ben) azt írja hogy minden teljesített mérföldkő után megkapod a jutalmat. Vagyis additívan.
Ami azt jelenti
1. után 1 db
2. után +1 db
3. után +2 db

Ezt akárhogy nézem 4 db tehát vagy a kiírás a hibás, vagy pedig a 3. mérföldkő jutalmának kiírása nem 2 hanem 1 kéne legyen.

Szerintem korrekten reagáltak a kérdésedre; csak Te nem tudsz elvonatkoztatni egy korábbi sérelmedtől. Talán ha esetleg mégis felül emelkednél ezen, látnád, hogy mire és miért kaptad azt a választ, amit. És hogy miért jogos az, amit írtak. Mert majd csak most, a 8-as záráskor fogod látni, hogy mennyit kaptál - addig soha nem az összeget fogják neked mutatni, csak vagy az aktuális, vagy a következő szintért járó jutalmat.
 

DeletedUser379

Vendég
Kedves Mezfin!

Javaslom legközelebb jelöld majd meg azt a személyt (személyeket) akit v. akiket Te kompetensnek érzel , hogy választ próbáljanak adni az általad feltett kérdésre.
Ha ezt megteszed, egészen biztos vagyok benne, hogy más nem fog írni, csak akit te megjelöltél.

Ami a kérdésedet illeti, bár én sem vagyok kompetens:
Hogy neked a bajnokság időtartama alatt hol írja ki a mérföldkövek teljesítéséért járó összesített jutalmakat azt nem tudom.
Nálam első oszlopban a tartomány száma szerepel, a második oszlopban az elért mérföldkövek száma.
Vagyis ha a harmadik mérföldkövet elérted, ott egy hármasnak kell szerepelnie...mert 3. mérföldkő.

Mivel képet nem tettél be, csak tippelni tudtam h mire is gondolsz.

És hogy az elszámolásnál hozzáadja e azt ami jár...nos ez hamarosan kiderül:)
 

DeletedUser

Vendég
Mert kompetensnek érzem magam. Mert megkérdeztem a supporton és ezt mondták. Mivel látom, hogy ide lassan jutnak el válaszolni, hát elmondtam, amit nekem mondtak. Nem adtál képet róla, hol van 3 kiírva, erre ennyi válaszom volt. Segíteni akartam, de ha nem kell, hát nem kell.

És igazad van, legközelebb teszek képet.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem korrekten reagáltak a kérdésedre; csak Te nem tudsz elvonatkoztatni egy korábbi sérelmedtől. Talán ha esetleg mégis felül emelkednél ezen, látnád, hogy mire és miért kaptad azt a választ, amit. És hogy miért jogos az, amit írtak. Mert majd csak most, a 8-as záráskor fogod látni, hogy mennyit kaptál - addig soha nem az összeget fogják neked mutatni, csak vagy az aktuális, vagy a következő szintért járó jutalmat.

Nem tudom milyen sérelemről beszélsz, de ha kifejted privátban meghallgatlak.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Mezfin!

Javaslom legközelebb jelöld majd meg azt a személyt (személyeket) akit v. akiket Te kompetensnek érzel , hogy választ próbáljanak adni az általad feltett kérdésre.
Ha ezt megteszed, egészen biztos vagyok benne, hogy más nem fog írni, csak akit te megjelöltél.

Ami a kérdésedet illeti, bár én sem vagyok kompetens:
Hogy neked a bajnokság időtartama alatt hol írja ki a mérföldkövek teljesítéséért járó összesített jutalmakat azt nem tudom.
Nálam első oszlopban a tartomány száma szerepel, a második oszlopban az elért mérföldkövek száma.
Vagyis ha a harmadik mérföldkövet elérted, ott egy hármasnak kell szerepelnie...mert 3. mérföldkő.

Mivel képet nem tettél be, csak tippelni tudtam h mire is gondolsz.

És hogy az elszámolásnál hozzáadja e azt ami jár...nos ez hamarosan kiderül:)

Hát én kis egyszerű lény azt hittem a hiba jelentésére kezelésére vannak ilyen admin, vagy adminisztrátorok a játékhoz, egy bugjelentés topik gondoltam erre való, de hát úgy tűnik tévedtem.
Két helyen tudod megnézni, van 1 ahol az összes megkezdett bajnokságod látod ott írta a 3mat amit írtam, ennek a képét linkelte a hölgy. Illetve van egy felület ahol az adott bajnokságot látod és a benne résztvevő játékosok eddig teljesített pontszámait. Az egyik helyen ennyi (3) a másik helyen meg 1+1+2 szerepelt.
Hogy miért úgy írtam ahogy , hát mert megnéztem hogyan jelents bugot leírást és ott kompaktul kérték, nem pedig rizsával illusztrációkkal ellátott disszertációt.
 

DeletedUser379

Vendég
Ahol az összes megkezdett bajnokságot látod, ott a 3 nem a jutalmak számát jelöli, hanem az elért mérföldkövek számát, ezt írtam az előbb.
Tehát ha 3 mérföldkövet teljesítettetek, akkor ott 3-nak kell szerepelnie.
Amit a "hölgy" képén látunk 3 elixírt, az pedig már a negyedik mérföldkőért járó - de nem összesített! - jutalom.
Vagyis 4970 tobábbi bajnoki pont szerzésekor fogsz majd kapni +3 elixírt - a példában.
 

DeletedUser683

Vendég
Most komolyan nem sértésből mondom, de ha nem vagy valamiben kompetens minek kotyogsz bele.
Kedves Mezfin! :) Ez a bugjelentés topik, nem a support! Ott a személyes problémáddal csak a szakavatottak foglalkoznak, vagy továbbítják olyanoknak, akik nem olyanok, mint amilyenek ők, mert kompetensek, hogy a kompetensek felé motyogjanak szakavatásilag! :D
Félre a tréfát, az ilyen topik azért van, hogy más is leírhassa, ha van hasonló problémája, esetleg megírja, ha benéztél valamit (ilyen bárkivel lehet), vagy ha már van némi infója a kérdéses témában! Ebben különbözik a supporttól. Itt próbálnak egymásnak segíteni, akik tudnak. Szerintem nincs ezzel semmi baj. hisz aki még nem, de később találkozni fog a problémáddal, az is olvashatja, és meríthet belőle. :) A hölgynek egy laza bocsánatkérés kijár szerintem, de ez a te döntésed! :)
 

DeletedUser

Vendég
Ó, szóval már itt tartunk, hogy a tied lettem? ;):)
Hát sajnos pedig ezért a hozzászólásodért kijár a kedves jelző, pedig eddig mindent megtettél érte, nehogy megkapd! :)
És tudod, tulajdonképpen ezzel az egésszel, mindenestül én jártam a legjobban, mert 3 ilyen férfiember/elf férfi lovagias védelmét kaptam meg (Köszönöm, Uraim!) a te bunkózásodért cserébe, ami most így a végére el is múlt. Szóval ezt meg köszi neked! :cool:
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent