• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Javítva Bajnoki után nincs jutalom

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Valószínűleg ma reggel mindenki azt tapasztalta, hogy nem kapta meg a bajnoksági jutalmakat! :(
Szeretnék érdeklődni, hogy mikor kerül erre sor?!

Tisztelettel és köszönettel: Szeri :)
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
A tegnap lezárult 2020.03.21 bajnoki után a testvériségünk egyes tagjai, és így Én sem kaptam semmit. ( In Divo Speravi )
 

DeletedUser5157

Vendég
Sziasztok!
Nálunk ugyan ez a helyzet, többször frissítettem, és újra indítottam de semmi. Van aki megkapta a jutikat vagyunk többen akik semmit:(
 

DeletedUser262

Vendég
A tegnap lezárult 2020.03.21 bajnoki után a testvériségünk egyes tagjai, és így Én sem kaptam semmit. ( In Divo Speravi )

Sziasztok!

írjatok rájuk Support-on meg fogják vizsgálni és pótolni fogják lehet kicsit több idő lesz mint ahogy írták, most áll fel az új csapatuk de meg fogják vizsgálni :)
 

DeletedUser992

Vendég
Sziasztok!
Nálunk sem kapta meg aki résztvett a bajnokin. Ez 20 játékos. Ha ez más tesóságnál is így van, akkor fognak kapni pár bejelentést. :)
 

Nyizi

Újonc
Sziasztok, nálunk is ez van... de ha ez ilyen tömeges, ki kellene gyorsan írni hírekben, hogy ne kapjanak a nyakukba egy kazal bejelentést...
 

Rikari

Veterán
Szerintem általános, hogy a szervereken (Arendyll-Winyandor) senki nem kapta meg a bajnokis jutalmakat. Amint lesz ránk idejük, akkor biztosan pótolják.
 

DeletedUser5201

Vendég
Sziasztok!

írjatok rájuk Support-on meg fogják vizsgálni és pótolni fogják lehet kicsit több idő lesz mint ahogy írták, most áll fel az új csapatuk de meg fogják vizsgálni :)
Egyik szerveren sem kaptam meg a jutalmat. Írtam a supportnak, választ sem kaptam.
 

DeletedUser5201

Vendég
Egyik szerveren sem kaptam meg a jutalmat. Írtam a supportnak, választ sem kaptam.
 
Fent