• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva bajnoki kedvenc egység 2.0

  • Témaindító Deleted User - 204368
  • Kezdés ideje

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    4
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Deleted User - 204368

Vendég
@Calyr nyilván az alap ötletem kidolgozatlan de én ilyen formában gondolkodtam akkor is. sajnos a kép túl nagy így csak linket tudok róla adni nem a legszebb de az enyém
http://www.kepfeltoltes.eu/images/2020/05/18/23360.png
én vmi ilyesmiben gondolkodtam. ne akadjunk fent h ez a toronyban csináltam meg a bajnoki a prioritás a torony maradjon úgy haogy van. a lényeg ki lehet választani egy "A" és "B" formulat és mindig megjelenik mint opció a harcok során. a prioritás h melyiket használja elsősdlegesen az legyen h mindig az "A"-t veszi alapul és mehet az auto csata. kattintással váltható "B"re és ha egységet pakolsz az az üres helyre akkor azt használja elsődlegesen és automatikusan. kezdetnek ennyi elég ezt még lehet hova fejleszteni dekorálni
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 204368

Vendég
tudom h nem avgyok a fórum kedvence de h annyit se írtatok h ótvar lett elég elszomorító...
 

DeletedUser3513

Vendég
tudom h nem avgyok a fórum kedvence de h annyit se írtatok h ótvar lett elég elszomorító...
nekem te is a kedvencem vagy és az ötletek elsikkadása nekem is nagy bánatom, de be kell vallanom, hogy én is képtelen vagyok minden ötletet elolvasni - túl sok itt a kreatív ember ;)
Lehet, hogy nyitni kellene egy Siratófal című topikot az elveszett, elutasított, elfelejtett, stb. ötleteknek :D

ui: az Elvenar Csapata ebből semmit ne vegyen magára, nem az ő rovásukra poénkodok - minden tiszteletem az övék, hogy egyáltalán vállalták a feladataikat
 

Calyr

Veterán
tudom h nem avgyok a fórum kedvence de h annyit se írtatok h ótvar lett elég elszomorító...
Elnézést, szimplán csak nem láttam, túl sok minden jött be egyszerre.

Lehet félreértem, mire gondoltál, de szerintem ez alapvetően más elképzelés, inkább sablon sornak mondanám. Nem tartom jó ötletnek, mert ennyire egy bajnoki sem egyszerű, hogy ennyivel el lehessen intézni - és aki nem tudja, hogy sokat számít a pozíció is, annak még káros is lehet ez így, félreviheti.

Tény, hogy a jelenlegihez képest bizonyos mértékű előrelépés lehetne ez is, de a teljes képhez képest ez max. félmegoldás, ezért bocs, de ezt így nem tudom támogatni.
 

Deleted User - 204368

Vendég
@nekem leírhatnád h pl ezt a bajnokit milyen egységekkel használod konkrét példán keresztül akár privátban is azt megköszönném.
 

Laci0212

Erős harcos
@Calyr nyilván az alap ötletem kidolgozatlan de én ilyen formában gondolkodtam akkor is. sajnos a kép túl nagy így csak linket tudok róla adni nem a legszebb de az enyém
http://www.kepfeltoltes.eu/images/2020/05/18/23360.png
én vmi ilyesmiben gondolkodtam. ne akadjunk fent h ez a toronyban csináltam meg a bajnoki a prioritás a torony maradjon úgy haogy van. a lényeg ki lehet választani egy "A" és "B" formulat és mindig megjelenik mint opció a harcok során. a prioritás h melyiket használja elsősdlegesen az legyen h mindig az "A"-t veszi alapul és mehet az auto csata. kattintással váltható "B"re és ha egységet pakolsz az az üres helyre akkor azt használja elsődlegesen és automatikusan. kezdetnek ennyi elég ezt még lehet hova fejleszteni dekorálni
 

Laci0212

Erős harcos
Ez nagyon jónak tűnik, kezdőnek, újrakezdőnek,(mindenkinek)!
Amúgy "kedvenc"? Szerintem reális vagy.
 

Syntex

Ex-Csapattag
A bajnokság jelenleg is átdolgozás alatt van és hamarosan hozzánk is érkeznek ezek a változások, de már a bétán is lehetőség van a tesztelésükre. Köszönjük az ezzel kapcsolatos javaslatot, továbbítjuk az itt levő gondolatokat is. A jelenleg 4 harc helyett csak 1-et fog kelleni tartományonként teljesíteni, így remélhetőleg már ez is megoldást jelenthet az általatok felvetett problémára.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Ez 1 teljesen jó ötlet.
abból kiindulva h elvileg a bajnoki rendszer mostantól véletlenszerű lesz tehát nem lesz olyan mint az acél bajnokin h leraksz 4 db íjász erősítőt és 5 íjásszal szinte végig tudod tolni az egészet így már majd h nem használhatatlan az 5let. de mivel nem biztos h randomizálják így lehet h az.
 
abból kiindulva h elvileg a bajnoki rendszer mostantól véletlenszerű lesz tehát nem lesz olyan mint az acél bajnokin h leraksz 4 db íjász erősítőt és 5 íjásszal szinte végig tudod tolni az egészet így már majd h nem használhatatlan az 5let. de mivel nem biztos h randomizálják így lehet h az.
ez papírforma szerint mikortól lesz? Egyébként amit most írtál eddig én erre nem értem, hogy miért nem gondoltam. Mármint leteszek pár buffolós épületet (nem csak 1-et) és végigtolom a bajnokságot.
 

Deleted User - 204368

Vendég
ez papírforma szerint mikortól lesz? Egyébként amit most írtál eddig én erre nem értem, hogy miért nem gondoltam. Mármint leteszek pár buffolós épületet (nem csak 1-et) és végigtolom a bajnokságot.
nem tudjuk mikor lesz. ezután. remélem minél hamarabb
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent