• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Bajnoki könnyítés

  • Témaindító Deleted User - 204368
  • Kezdés ideje

Deleted User - 204368

Vendég
Nos mint láthattuk az Elvenar team elég sokat nehezített a bajnokságon ezáltal nagyon sokan kénytelenek lemondani nem kevés tartomány teljesítéséről ezáltal nagyon sok hasznos cucctól esnek el. Ez nem feltétlen korrekt tőlük szerintem ideje lenne vmit vissza is adni. Ötleteim:
-Innentől a mágus/íjász 50%os sebzés növelő (felvilágosult könnyű távolság/pompás mágikus szorzó)is sokat vesztett az erejéből ezért át lehetne alakítani őket 1 fajta 2x2es épületté ami egységesen ad 50% sebzést minden egység tipusnak. Ezáltal a Tűz Főnix eventes épület is ki lenne egyensúlyozva sokkal kevésbé lenne hátrányban az akinek nincs.
-Ork stratégák edző pályája/valorián dicsőség épületek termelését meg lehetne növelni vmint be lehetne rakni egyéb egység termelő épületet ahol henye béka virág mágus stb egységeket lehetne begyűjteni
-Régen sokszor kérték megint megteszem most már aktuálisabbá is vált... dobpergés... még több állat eledelt a népnek. Most már tényleg szükséges etetni a macikat főnixeket mert tengernyi egység/termény/alapanyag kell
-Régen többször is volt az ilyen "boostos" órák amikor X ideig a 3órás termelések 1 óra alatt készültek el. Lenne igény erre is :)
Tudom h ez több 5let és külön kéne őket leírnom de ha igény lesz rá megteszem egyenlőre beérem a játékosok és a fórum adminok véleményével (ha lesz ilyen).
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Kedves RED1

Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.
Sajnos a jelenlegi játékfunkció bevezetése jelenleg nincs tervben.
sokat nehezített a bajnokságon
sok módosítást eszközöltünk, hogy nagyobb rétegben lehessen eredményesebb a bajnokság.
nem feltétlen korrekt
Jelen ötlet nem feltétlen korrekt azokkal szemben, akik alkuval bajnokiznak, eléggé elfogult a harcos irányvonallal.
a fórum adminok véleményével
Sajnáljuk, ha nem erre a válaszra számítottál, ennek ellenére jó szórakozást kívánunk számodra Elvenar csodálatos világán felfedezése közben!

További jó játékot,
Niraya
 

Deleted User - 204368

Vendég
@Niraya mivel az alkudozás olcsóbb lett és szélesebb skálán mozog ezért - gondolok itt arra h arannyal és manával is lehet tárgyalni - akik tárgyaltak nem lehet okuk panaszra. ellenben akik harcoltak igen csak meg lett nehezítve az életük.. vagy szerinted az korrekt h olcsóbb lett minden az osztag méret meg az egekbe nőtt? a másik h attól h a harcos vonal erősödik nem szenved hátrányt az aki tárgyal...
 

Tatos

Tag
-teljesen egybe gondoltad? vagy esetleg lehetne olyat hogy +50% sebzés távolsági egységeknek (mágusnak is), másik meg +75% életerő közelharciaknak. és akkor csak 2 2x2es épület lenne a mostani 3 helyett. Közelharcit alig használok az új rendszerben, ha már egyszer ágyútöltelékek lehetnének combosabbak. Ha a balansz megköveteli akkor a távolsági lehetne csak 25%, vagy maradna a mostani 2 épület és csak a 25% életerő módosulna közelharciaknak.
Nem tudom ti használtok közelharcit az elvétett kutyát leszámítva?..
 

Deleted User - 204368

Vendég
@Tatos az a 2 épület ami csak íjásznak és papnak sebzést adott az minden egységnek adni fog 50% sebzést és ennyi. bár nekem nagyon tetszik a te ötleted is csak ugye az amit mondasz nem kedvez pl a kutyáknak mert nekik inkáb sebzés kell nem hp
a régi bajnoki rendszerben sokszor használtam paladint is tekercs bajnokin a méhlovast v mit meg persze valorián dicsőségből a valorián őröket is
 

bere007

Veterán
Nos mint láthattuk az Elvenar team elég sokat nehezített a bajnokságon ezáltal nagyon sokan kénytelenek lemondani nem kevés tartomány teljesítéséről ezáltal nagyon sok hasznos cucctól esnek el. Ez nem feltétlen korrekt tőlük szerintem ideje lenne vmit vissza is adni.

szerintem az eddigi legjobb fejlesztés lett. elegem volt abból h gyakorlatilag korlátlanul tudom teljesíteni a tartományokat és bezsebelhetek bármit amit szeretnék. végre döntéseket kell hozni meddig éri meg csinálni a bajnokságot. én minden szempontból elégedett vagyok

Fő a következetesség. 1 nap alatt a 180 fokos változás az elég sok.
 

Tatos

Tag
hát a kutyának tényleg nem illik a profiljába hogy egy tank legyen :)
régen ugye meg volt a könnyüközelis és a nehézközelis bajnokság. De teljesen vegyes felállással mint a jelenlegi szerintem visszaszorult a szerepük főleg auto harcban.

A bajnoki könnyítés a 10ládázó klánoknak de komoly nehezítés a toplistára hajtóknak én így látom. De ha az összes tartományukat teljesíteni tudják a játékosok akkor mindig az győz aki hamarabb kezdte a játékot és emiatt több tartománya lehet. Szóval én nem könnyíteném vissza.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Fő a következetesség. 1 nap alatt a 180 fokos változás az elég sok.
én meg vagyok elégedve a bajnoksággal. én örülök h berakták de attól még ránc felvarrás uugyanúgy ráfér. főleg h nem a bajnokságot akarom megváltoztatni hanem a köré épülő struktúrákat :) tehát helytálló az egész mert a bajnoki rendszerhez nem nyúlok
és külön köszönöm h az 5letemre reagáltál nem pedig fölöslegesen hergelsz megint. ja nem is...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 204368

Vendég
@Tatos alapvetően nem könnyítem a bajnokit. csak mostmár sokkal nagyobb oszatg mérettel kell dolgozni és a harcos kiképzők egyre haszontalanabbá váltak ezeket mindenképp erősíteném. a 2x2es épület egy részről a balance miatt jó 5let meg ugye szintén sokat vesztett az erejéből. a többi meg mindkét oldalnak jó lenne mind a kis állat eledel mind a boostos órák
 

bere007

Veterán
én meg vagyok elégedve a bajnoksággal. én örülök h berakták de attól még ránc felvarrás uugyanúgy ráfér. főleg h nem a bajnokságot akarom megváltoztatni hanem a köré épülő struktúrákat :) tehát helytálló az egész mert a bajnoki rendszerhez nem nyúlok
és külön köszönöm h az 5letemre reagáltál nem pedig fölöslegesen hergelsz megint. ja nem is...

Csak arra világítottam rá, hogy csütörtökön teljesen meg voltál elégedve és örültél neki, hogy nem lehet annyi mindent szerezni. Pénteken meg könnyítésre adsz be ötletet, hogy lehessen több mindent szerezni. Magyarán ez így szerinted sem jó, különben nem kérnél változtatást. Amit bedobtál ötletnek, az igaz, hogy nem változtatna a bajnoki rendszeren, de több és erősebb egységeket eredményezne, ami meg csökkentené a bajnoki nehézségét. Szinte mindenkinek a brutális osztagmérettel és a túlerővel van gondja. Ha ezekre adsz be módosítási szándékot, akkor lényegében a bajnoki olyan lenne, mint volt, csak kevesebb kattintás. Amúgy szerintem ez jó lenne, de így értelmetlen lett volna a bajnoki változtatás.
 

Tatos

Tag
Ertem hogy arányaiiban kevesebbet ér mostmár a valorián és a stratéga, de azért még mindig jó kis kiegészítés. nem haszontalanok ha valaki szán rá területet, de szerintem is jól jönne többféle épület. Nekem sincs gondom a nehézséggel csak tényleg az egyensúly itt ott kis finomításra szorulna. ember vs elf, közeli vs táv egységek
 

Deleted User - 204368

Vendég
@bere007 a személyes véleményem az h ez az új bajnoki rendszer tökéletes lett. nyilván ilyne nem létezik de nekem maga a felépítése nagyon tetszik. de attól még túl nehéz lett és jó lenne könnyíteni rajta. nem magam miatt hanem mert meghallgatom mások - többek között a testvériségem tagjainak - véleményét is. és ez alapján vannak javaslataim és igen attól h nekem tetszik ez nem korrekt h ennyire felemelték az osztag méretet és ennyire nehéz lett. az h olyan lesz mint régen nem feltétlen igaz mert ha bevezetik a 50%os sebzés növelést mindenkinek ötletemet akkor lehet csak nagyon ritka madár lesz... távolról sem olyan nagy könnyítés ez mint gondolod de van mozgástér. mondjuk annyira boldog vagyok h meg sem hallgathattam mások véleményét erről már rá van sütve a billog h nem lesz bevezetve.... pedig azért van benne használható 5let is
 

DeletedUser5848

Vendég
Szerintetek eretnek gondolat volna ha a egy meghatározott kor elérése után, kicsit megnőne a harctér területe az egységek jobb mozgathatósága miatt ? :) A Foe játékosok tudják mire gondolok szerintem. Amiben bizonytalan vagyok, hogy ráhatással lenne e az egyensúlyra egy ilyen változtatás. Nem kényelmi funkció, inkább több lehetőséget adhat azoknak akik manuálban csatáznak. Ismerve az egységek képességeit, segítene a nagyobb mozgástér és több variációt is lehetne próbálni. Természetesen AL is kihasználhatja a nagyobb mozgásteret.
Ez nem ötlet, csak érdeklődés részemről.
Előre is köszönöm ha reagálna valaki rá. :)

Tisztelettel: venom
 
Fent