• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Bűbájraktár bővítés

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 30 100,0%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 0 0,0%

  • Összes szavazó
    30
  • A szavazás lezárult .

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves @polgarmaercell!!
Van idő, amikor megpróbálom "szó" nélkül hagyni a megjegyzéseidet, de van olyan amikor a megnyilvánulásod átmegy egy durvább verzióba! Kértelek többször, nem csak én, hogy ha nem tudsz a fórumon érdemben hozzá szólni, akkor csak olvasd azt. Nem kell neked a játékosokat itt kioktatnod, és a sarokba állítani, arra ott való világ. A fórum lényegét még nem látod át ezek szerint, hiszen nem tudsz alkalmazkodni. A fórum azért van, hogy egymás taktikáit, játékos hibákat, tapasztalatait megosszuk normális emberi "hangnemben"!Ha ez nem fog neked menni a jövőben, nem fog itt látni senki szívesen, én pedig élek a moderátori jogommal, megvonom tőled a Fórumozás lehetőségét.

Köszönöm szépen!

ui: Továbbiakban pedig megkérem a kedves Fórumozókat, hogy az ötlet témájánál maradjanak! Köszönöm szépen!
 

Ferenc99

Erős harcos
Mondjuk ha lehetne alapot vásárolni az jó lenne , csak egy meglátás ha van tűzfőnix , viharfőnix és aranyfőnix 10 es szinten mindhárom akkor miért ajánlja fel a varázsakadémia a régi főnixereklyéket újra és újra , miközben a medve ereklyéket nem , pedig azokból is 3 alap van és nincsenek 10 es szinten , úgyhogy szavazzunk szerintem , legalább legyen rend a raktárban a többmilliós kocsi ne álljon kint az udvaron miközben a szemét meg a garázsban van , mert én sem vagyok az a fajta .
 

Rikari

Veterán
Mondjuk ha lehetne alapot vásárolni az jó lenne , csak egy meglátás ha van tűzfőnix , viharfőnix és aranyfőnix 10 es szinten mindhárom akkor miért ajánlja fel a varázsakadémia a régi főnixereklyéket újra és újra , miközben a medve ereklyéket nem , pedig azokból is 3 alap van és nincsenek 10 es szinten
A felkínált ereklyékre, alapokra úgy kell tekintenünk, hogy azt a rendszer minden Elvenarban játszó játékosnak felajánlja. Ha globálisan nézel a helyzetre, akkor nyilván nincsen mindenkinek mindenből 10-es szint, és az alapok is hiányozhatnak. Ez egy lehetőség, amit mindenki megkap változó gyakorisággal. Arról nem beszélve, hogy ha később csatlakozott valaki a játékhoz, számára már nem volt az adott Event, amiben ezzel gazdagíthatta volna a városát. Sokan vannak, akik még tornáznak ezekkel, hogy sikerüljön maxra húzni a madaraikat, vagy a mackóikat. Nagyon jónak tartom azt az irányt, hogy ezzel próbálják felzárkóztatni azokat a játékosokat, akik valamilyen oknál fogva, de kimaradtak ebből. Biztosan lesznek még mackókra irányuló felajánlások is, bár ezek a pótlások szerintem minden esetben igen drágák a Varázsakadémiában. A "Szükség törvényt bont" alapon gondolkodva még mindig jobb, hogy hozzáférhető, mintha egyáltalán nem lenne alkalom arra, hogy kiegészíthessük a hiányzó darabokat.
 

Ferenc99

Erős harcos
A felkínált ereklyékre, alapokra úgy kell tekintenünk, hogy azt a rendszer minden Elvenarban játszó játékosnak felajánlja. Ha globálisan nézel a helyzetre, akkor nyilván nincsen mindenkinek mindenből 10-es szint, és az alapok is hiányozhatnak. Ez egy lehetőség, amit mindenki megkap változó gyakorisággal. Arról nem beszélve, hogy ha később csatlakozott valaki a játékhoz, számára már nem volt az adott Event, amiben ezzel gazdagíthatta volna a városát. Sokan vannak, akik még tornáznak ezekkel, hogy sikerüljön maxra húzni a madaraikat, vagy a mackóikat. Nagyon jónak tartom azt az irányt, hogy ezzel próbálják felzárkóztatni azokat a játékosokat, akik valamilyen oknál fogva, de kimaradtak ebből. Biztosan lesznek még mackókra irányuló felajánlások is, bár ezek a pótlások szerintem minden esetben igen drágák a Varázsakadémiában. A "Szükség törvényt bont" alapon gondolkodva még mindig jobb, hogy hozzáférhető, mintha egyáltalán nem lenne alkalom arra, hogy kiegészíthessük a hiányzó darabokat.
Alapot nem ajánl fel csak ereklyét ha már van 3 db 10 es szintű épületed , nekem ez furcsa .
 

Rikari

Veterán
Alapot nem ajánl fel csak ereklyét ha már van 3 db 10 es szintű épületed , nekem ez furcsa .
Azt gondolom, hogy már nem lehet halmozni az Eventes fődíjakat, hacsak nem szerzel meg egy újabb alapot (többre nincsen lehetőséged), még az Event ideje alatt. Ha sikerül, akkor le tudsz tenni egy második alapot, ugyanahhoz az Event fődíjhoz, és akkor a Varázsakadémia felajánlásai alapján gyűjthetsz hozzá ereklyéket is. Éppen tegnap adta nekem az Akadémia a mackós (hold-jeges-barna) ereklye legyártásának lehetőségét, mert van hozzájuk még alapom a raktárban. Alapot már nem kaphatok, mert rendelkezem vele. Én ezt tapasztaltam. A múltban előfordult, hogy valakinek 3-4 vagy még ettől is több Barnamackója, TüzesFőnixe sorakozott a városában, és ez torzulást eredményezett a játékban. Ekkor szabályozták le az alapok begyűjtési lehetőségét. Hiába van hozzá kapacitásod (szorgalmad, gyémántod) kettőnél többet szerintem már nem tudsz összehozni. Ha pedig már van a raktáradban, akkor újabbat az adott Event után nem kínál fel az Akadémia.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla.
Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

DeletedUser7003

Vendég
Azt gondolom, hogy már nem lehet halmozni az Eventes fődíjakat, hacsak nem szerzel meg egy újabb alapot (többre nincsen lehetőséged), még az Event ideje alatt. Ha sikerül, akkor le tudsz tenni egy második alapot, ugyanahhoz az Event fődíjhoz, és akkor a Varázsakadémia felajánlásai alapján gyűjthetsz hozzá ereklyéket is. Éppen tegnap adta nekem az Akadémia a mackós (hold-jeges-barna) ereklye legyártásának lehetőségét, mert van hozzájuk még alapom a raktárban. Alapot már nem kaphatok, mert rendelkezem vele. Én ezt tapasztaltam. A múltban előfordult, hogy valakinek 3-4 vagy még ettől is több Barnamackója, TüzesFőnixe sorakozott a városában, és ez torzulást eredményezett a játékban. Ekkor szabályozták le az alapok begyűjtési lehetőségét. Hiába van hozzá kapacitásod (szorgalmad, gyémántod) kettőnél többet szerintem már nem tudsz összehozni. Ha pedig már van a raktáradban, akkor újabbat az adott Event után nem kínál fel az Akadémia.
Kedves Rikari ! :)

Maximális támogatásom mellett, s Igen szavazat után szeretnék kérdezni valamit. Ha lehet. Mivel csak a 4-ik fejezetig látok a nagyok dolgába nem szólok bele. Van eset amikor olyan fejlesztőt ad az akadémia, amit nagyon szeretnék. Viszont nem engedi a gyémánt használatát. Például: 2 fejlesztő+X bűbájtöredék. Mivel nekem nincs olyan, így barkácsolni sem tudok. Megvenni sem. Ezzel noszogat a játék hogy tessék a toronyban is ügyeskedni ? Esetleg az eventek alatt megszerezhető kötetet is begyűjteni ? Abban lehet hogy alap is van. Utóbbit kerestem is sokat, mire rájöttem hogy a varázslatoknál van. :)

Üvözlettel:
Aiden30
 

Rikari

Veterán
Kedves Aiden!
Ahogy haladsz előre a fajokkal és fejlődik a városod, nyitogatod a techfa állomásait, mindig több dologhoz fogsz hozzáférni. Soha ne hagyj ki semmit, és amit csak tudsz végezz el. A Torony és a Bajnokság már számodra is elérhető, így abban is próbálgasd az erőidet, mert amiket ott szerzel meg, több esetben máshol nem lelsz rá. Az a gondolat, hogy a játék tol előre, és akadályokat gördít eléd teljesen rendben van. Hagyd hogy vigyen, mert ezek leküzdésével leszel erősebb, és képességeidben gazdagabb.
Lehet, hogy ma valamit még nem tudsz megcsinálni, de néhány hét elteltével már simán menni fog. Ha bármiben elakadsz és nincsen közvetlen segítséged (főmágusod-mágusaid, mert azok többek között pont ezért töltenek be vezető pozíciókat, hogy segítsenek a testvéreiknek), akkor gyere a fórumra és kérdezz tőlünk. A többiek nevében is nyugodtan ígérhetem, hogy nagyon szívesen segítünk amiben csak tudunk. ❤️
 
Azt gondolom, hogy már nem lehet halmozni az Eventes fődíjakat, hacsak nem szerzel meg egy újabb alapot (többre nincsen lehetőséged), még az Event ideje alatt. Ha sikerül, akkor le tudsz tenni egy második alapot, ugyanahhoz az Event fődíjhoz, és akkor a Varázsakadémia felajánlásai alapján gyűjthetsz hozzá ereklyéket is. Éppen tegnap adta nekem az Akadémia a mackós (hold-jeges-barna) ereklye legyártásának lehetőségét, mert van hozzájuk még alapom a raktárban. Alapot már nem kaphatok, mert rendelkezem vele. Én ezt tapasztaltam. A múltban előfordult, hogy valakinek 3-4 vagy még ettől is több Barnamackója, TüzesFőnixe sorakozott a városában, és ez torzulást eredményezett a játékban. Ekkor szabályozták le az alapok begyűjtési lehetőségét. Hiába van hozzá kapacitásod (szorgalmad, gyémántod) kettőnél többet szerintem már nem tudsz összehozni. Ha pedig már van a raktáradban, akkor újabbat az adott Event után nem kínál fel az Akadémia.
részemről..megfordítanám a dolgot.. ha valaki..összegyűjt..bármilyen módon.. mondjuk..5-6-8.azonos fajtájú fejlesztőt,akkor az már eléggé komolyan mutatja, hogy van szándéka vele.. kiadhatná a barkács a hozzá tartozó újabb fejlesztő alap beszerzésének a lehetőségét.. .így akár azoknál is lehet több pl: barna maci, aki anno eventnél nem tudott 3 alapot összeszedni..mert.. nagyon fejletlen volt még a városa...vagy akkor kezdte a játékot...éd azt se tudta mire lehet majd jó..de most már kéne.. .:) de ha van alapod..és hozzá fejlesztőd..is...és nincs kiépítve az alaplap..akkor nem biztos hogy akarsz belőle még 2 db-ot.. .
 
Fent