• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Szavazás Bónusz lejártának jelzése.

Támogatod az ötlet továbbítását??


  • Összes szavazó
    16
  • A szavazás lezárult .

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok!

Jó lenne jelezni, hogy "LEJÁRT A ... BÓNUSZ IDEJE!" esetleg még annyit hozzá, hogy "Frissítsd az oldalt!", ha már ez nem megy automatikusan.

Nagyon bosszantó, amikor a termelés begyűjtés KÖZBEN szembesülök azzal, hogy nem 2345 kristályt szedtem le (amit kiír), hanem CSAK 1789-et.
Oda a feladatban kért mennyiség.

És NEM! Ne kelljen már megmagyaráznom senkinek sem, hogy ez nekem/nekünk így miért nem jó!
Nem ellenvéleményekért írtam, hanem egy kis tájékoztató jellegű fejlesztésért.

Ha a bónusz idő indításakor AZONNAL látom - és használhatom is - ezt az előnyt, akkor annak lejártakor miért csak sunyi módon - a háttérben, látható frissítés nélkül - történik a bónusz x% termelésnövelés elvétele.
E miatt a hiányosság miatt vannak a hibának vélt bejelentések is. Mert nem vettük/vesszük észre, hogy elmúlt a bónusz hatása, ezért lesz/lett kevesebb a termék.

Kellene egy felugró ablak.

Köszönöm!
 
Utoljára szerkesztve:

Lupuj

Erős harcos
Ma reggel ismét belefutottam ebbe a hiányosságba. :mad:
Úgy terveztem, hogy 2 Műhely termeléséből meg lesz a feladat által kért 16000 Alapanyag.
Elkezdtem a begyűjtést és sajnálattal tapasztaltam, hogy a belépés óta eltelt 1-2 perc alatt pont lecsökkent a kultúrám, ezért nem a kijelzett Alapanyag mennyiséget kaptam ... DE ERRŐL SEMMILYEN INFORMÁCIÓT NEM KAPTAM!!! :eek:
Ezt a kultúra csönkkenést a begyűjtés pillanatáig nem is tudhattam!

Ez után készültek a képek a további begyűjtésről.
1. kép: Látható, hogy hiába a kijelzett 9550 Alapanyag, a raktáramba csak 7640 került:
Screenshot_20200408-061905.png

Begyűjtve a másik Műhely termelését, egyértelművé vált, hogy ezt bizony megszívtam. :oops:
Screenshot_20200408-062046.png

Így sajnos már nem lehetett 2 Műhely termelésébő begyűjteni a feladatban kért 16000 Alapanyagot.
Ez összességében azt jelenti, hogy nem a tervezett 5-szöri feladatvégrehajtás történhetett meg, csupán 3-szor tudtam megcsinálni.
Nem is lenne ezzel a kevesebb termeléssel semmi bajom, ha kapnék egy jelzést a kultúra csökkenéséről.

Miért nem lehet EZT is AZONNAL frissíteni (vagy legalább jelezni), mint sok mást, ami változást okoz a játék működésében ??? :(
 
Utoljára szerkesztve:

Lupuj

Erős harcos
És itt egy ellenpélda (csütörtök délelőttről).

7277-et jelez a játék, de valójában 8.6k-t került a rakárba (a fene ebbe a "k"-zásba" ... ráadásul a mennyiségek lefelé vannak kerekítve! Szívás!)
Na, de így a 2 Műhelyből most összejött a feladatban kért 16000 (nem 16k !).

Screenshot_20200409-093557.png - Screenshot_20200409-093609.png

Bár most nekem "kedvezett" a fissítés hiányából adódó hiba, de ez attól még ... hiba!

Valahogyan meg kellene oldani a frissítést ebben az esetben is, amint változik egy/bármilyen bűbájolt bónusz.

Köszönöm!
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
A Ötletet kihirdettük szavazásra. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok.
Köszönjük az együttműködéseteket.
 
Fent