• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

Burney

Felderítő
Sziasztok Bétások!!
Van valami hír a Kalandról esetleg??
Kismadarak azt csicseregték hogy az event után szinte azonnal a nyakatokon volt a Kaland :)
Változott valami benne, az útvonalak vagy a termelések mennyisége??
 

sejbi

Tag
Szia! Valóban, az eventet követő pár nap után kezdődött az újabb testvériségi kaland! Örömteli, vagy szegénységi bizonyítvány, hogy a feladatok nem változtak. Lassan már kezd unalmas lenni...
A térképek ajándékába a karneváli ereklye került bele, a többi nem változott.
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Időközben a béta-szerver a szétesés határára sodródott. :(
- A kaland úgy indult el, hogy a jelvény teljesülését jelző pipa nem jelenik meg, csak miután megnyitod a jelvények beszedésére szolgáló felugró ablakot, ráadásul nem is tűnik el a begyűjtéskor, csak akkor, ha bezárod, majd újra megnyitod az ablakot.
- Ezt azóta se javították, viszont hétfő óta már a chat sem működik és egyeseknél a hang is megszűnt, így már hangbeli visszajelzés sincs arról, hogy megszereztél egy jelvényt.
- A ma indult bajnokságnál pedig "beragadnak" csaták, ami miatt nem tudod folytatni a bajnokizást.
- Aki pedig az utolsó fejezet végén áll, annak megjelent a következő fejezet első feladata, miközben a tudásfára illetve az egész játékba még nem került élesítésre az új fejezet.
- És van, akinél eltűnt a torony képe (szerencsére a tornyot tudja játszani, csak a városban látszik úgy, mintha nem lenne épp elérhető).
Mindezek a hibák a béta-fórumon és a support által is megerősítésre kerültek, de ezen kívül semmilyen konkrétumot nem tudni, hogy mikor javulnak meg legalább az alig több, mint 40 óra múlva véget érő kalandhoz kapcsolódó elemek. Pedig, ha így megy végig a kaland, akkor nehéz lesz az éles szervereken már egy hibátlanul funkcionáló eventet indítani. :(
 

Deleted User - 373998

Vendég
Időközben a béta-szerver a szétesés határára sodródott
Szia
Pontosan azért mert a Béta szerver egy tesztszerver. Ott minden lehetséges;) Jobb ha ott jönnek ki a problémák, mint itt az élesszervereken. Minden egyes alkalommal leírjuk, ami a BÉTÁN történik, nem biztos, hogy itt is az fog történni. Gondolok eventekre, kalandokra. stb. Minden nap változtathat rajta a Béta szerver, meg van hozzá a joga.
, akkor nehéz lesz az éles szervereken már egy hibátlanul funkcionáló eventet indítani.
nem kell a falra festeni az ördögöt...:D
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Ahogy Cyklon is írta a béta szerver azért van, hogy éles szervereken már hibátlanul kerüljenek bevezetésre az új funkciók, események. :)
 

sejbi

Tag
Ahogy Cyklon is írta a béta szerver azért van, hogy éles szervereken már hibátlanul kerüljenek bevezetésre az új funkciók, események. :)
Ez persze nem azt jelenti, hogy a programozóknak ott kellene gyakorlatozni, vagy éppen kísérletez:)
A zöld pipa kezelése egyenesen kiábrándító! Nem is kívánom ezeket a programozókat minősíteni!:)
Egyébként volt már olyan, hogy a bétán normálisan működött és itt meg nem.....
Mint tudjuk a lepényhal meg utoljára!
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok.

A Bétán kezdetét vette a Húsvéti Event, ami számos újdonságot tartalmaz az eddigi megszokottaktól. Úgy néz ki, hogy 2 db fejleszthető épületet is lehet nyerni, csak nem tudom, hogy mi alapján vagy, hogy hogyan. Egyet az 5. feladat teljesítése után, az fix. A másiknak csak az épület tulajdonságai vannak leírva, hogy mit ad 10-es szinten, de kép nincs hozzá, valamint az utolsó feladat teljesítése után (elvileg) egy profilképet(?) lehet nyerni(?) :rolleyes:vagy valami ilyesmi. Ha valaki többet tud, vagy tájékozottabb, majd megírja. Éljen a Főnix.. vagy Kakadu.. vagy nem tudom, hogy milyen állat lehet az :D
 

Burney

Felderítő
Ez alatt az event alatt lehet barkácsolni ereklye cseréket??
Értem ez alatt hogy az új madárhoz való ereklyéből 2 db-ot át lehet váltani 1 db sima főnix ereklyévé. A Hidegtüzes Főnixnél volt ilyen lehetőség, el lehetett dönteni mire van szüksége valakinek, ha már a Toronyban nem adott elég sima Főnix ereklyét így lehetne még pótolni.
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Brrrrr!
Már megint egy tűzfőnix.
A grafika gyönyörű de ezt is etetni kell(ene)
Ez is nagy 4x4, és ráadásul gyengébb mint az előzőek mert csak 2 TP-t ad
Vajon miért gondolják a fejlesztők hogy ennyi főnixre van szükség. :(
Elfogytak az ötletek?
Tudom már megint elégedetlen vagyok, de akkor is.
 

ElfSusa

Erős harcos
Brrrrr!
Már megint egy tűzfőnix.
A grafika gyönyörű de ezt is etetni kell(ene)
Ez is nagy 4x4, és ráadásul gyengébb mint az előzőek mert csak 2 TP-t ad
Vajon miért gondolják a fejlesztők hogy ennyi főnixre van szükség. :(
Elfogytak az ötletek?
Tudom már megint elégedetlen vagyok, de akkor is.
Ennek az etetése csak eventek során szükséges. Jelenleg nálam etetve van, 32 napról indult visszafelé a számláló
 
Fent