• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok
Mindig kihangsúlyozzuk, hogy ami a Béta szerveren törénik-mivel teszt szerver- nem biztos, hogy itt is az lesz. Bármikor változtathatnak a játék, történetesen a Testvériségi Kalandok menetén IS. (a játék változtatás jogát, minden esetben jogosan tartják meg)
Legyen szép napotok!
 

Erandyll

Felderítő
Teljesen ugyan az mint a múltkori kaland volt, a változás csak a jutalomba van ott a boszorkánykalap helyett most a bagoly fejlesztést lehet megnyerni, még az útban sincs változás :mad::( A fejlesztők kicserélték a kalapot bagolyra és kész is az új kaland!
Szia sleeky!

Én úgy olvastam, hogy az arkános jelvénybe belenyúltak :) Nem 10 víziópor kell hozzá, hanem 9.
És a karkötők mennyiségi elvárásain is könnyítettek még koronként.

Üdv,
 

sleeky41

Veterán
Szia sleeky!

Én úgy olvastam, hogy az arkános jelvénybe belenyúltak :) Nem 10 víziópor kell hozzá, hanem 9.
És a karkötők mennyiségi elvárásain is könnyítettek még koronként.

Üdv,

Igen ezeken változtattak meg a műhelyben a sör is változott, igaz a logikáját nem értem mert a kaland miatt mindenki rak le műhelyt és nem fogja fejleszteni. Így ha 1 szintű a műhely akkor 2 perc egy sör előállítása, viszont ha már 2 vagy magasabb akkor már 5 perc :rolleyes:
Szerintem senki sem fog műhelyt fejleszteni amit a kaland miatt rakott le, de így a végleges műhelyekbe meg nem érdemes a sört gyártani.
De amire utalni akartam az maga az ajándék mert csak a bagoly lett cserélve a többi nem és a pálya útjai mert abban meg semmi változás nincs.
 

Calyr

Veterán
Igen ezeken változtattak meg a műhelyben a sör is változott, igaz a logikáját nem értem mert a kaland miatt mindenki rak le műhelyt és nem fogja fejleszteni. Így ha 1 szintű a műhely akkor 2 perc egy sör előállítása, viszont ha már 2 vagy magasabb akkor már 5 perc :rolleyes:
Szerintem senki sem fog műhelyt fejleszteni amit a kaland miatt rakott le, de így a végleges műhelyekbe meg nem érdemes a sört gyártani.
De amire utalni akartam az maga az ajándék mert csak a bagoly lett cserélve a többi nem és a pálya útjai mert abban meg semmi változás nincs.
Ez nem a kaland miatt változott, hanem globálisan, hogy a kezdő játékosok a játék elején komfortosabban tudjanak haladni. Az, hogy a kalandban is van hatása az ital jelvény miatt, csak egy mellékes következmény.
 
Utoljára szerkesztve:

sejbi

Tag
Ez nem a kaland miatt változott, hanem globálisan, hogy a kezdő játékosok a játék elején komfortosabban tudjanak haladni. Az, hogy a kalandban is van hatása az ital jelvény miatt, csak egy mellékes következmény.
Kedves Calyr: nem lehetne a tech fa vége felé található fejlesztési feladatoknál is csökkenteni a gyártási időket, vagy legalább a mennyiséget? Csak azért, hogy "komfortosabban tudjunk haladni".:) Vagy ez a komfortosság csak "beetetés"?
 

Calyr

Veterán
Kedves Calyr: nem lehetne a tech fa vége felé található fejlesztési feladatoknál is csökkenteni a gyártási időket, vagy legalább a mennyiséget? Csak azért, hogy "komfortosabban tudjunk haladni".:) Vagy ez a komfortosság csak "beetetés"?
Kedves sejbi, szerintem akik odáig jutottak, rég megszokták már, hogy Elvenar ilyen, itt két milliméter haladásért is kb. vöröstengernyi vért kell izzadni - azaz "ez nem bug, hanem feature". :) És akkor ezzel nem azt mondom, hogy ne tudnék örülni én is akármilyen könnyítésnek, hanem azt, hogy én már őszintén megdöbbennék, ha az aktuális tech.fával végzett játékosoknak bármilyen kedvező/könnyítő újítás jönne. Sőt, egy ilyen igen valószínűtlen eset pillanatnyi örömsokkjában lehet úgy elkezdenének áradni belőlem a könnyek, hogy ha nem nyitok elég gyorsan ablakot, elárasztaná a szobámat és belefulladnék.
 

GreenKnight

Veterán
Kedves Calyr: nem lehetne a tech fa vége felé található fejlesztési feladatoknál is csökkenteni a gyártási időket, vagy legalább a mennyiséget? Csak azért, hogy "komfortosabban tudjunk haladni".:) Vagy ez a komfortosság csak "beetetés"?
Erre van a gyorsító. Hogy azt ki mire használja el az a stratégia.
 

sejbi

Tag
Kedves GreenKnight!
Sajnálom, hogy írásomból nem érezted ki azt a cseppnyi iróniát, ami miatt egyáltalán tollat, vagyis billentyűzetet ragadtam.
Bizony jól esne időnként a "nagyoknak" is némi könnyítés, ha csak jelzésértékű is, gesztusként! Vagy az lenne a cél, hogy a "nagyok" elcsábulva elölről kezdjék a játékot? Kár, hogy a program készítői nem gondolnak azon játékosokra, akikkel eddig együttműködtek, ötleteket kaptak, kritizálták és segítették a munkájukat.
GreenKnight bármilyen hihetetlen, tudom mire valók a gyorsítók. És nem azok használata az igazi stratégia. Legjobb esetben is csak egy pici szelete.
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok. A bétán kezdetét vette a 2021-es év első Eventje, ami a Karnevál nevet kapta. A fődíj egy 4X4-es Fejleszthető épület. 75 feladatot kell megoldani, amire 22 nap áll rendelkezésre. A jó öreg bevált ládanyitogatós mechanika is tiszteletét tette eme rendezvényen, tehát éljenek az ingyen Tokenek, vagyis a cukorkák, amiket a város határában lehet majd gyűjtögetni, illetve nem marad el a napi egyszeri 50 db sem. :) Mivel én csak a 2. fejezetben vagyok, ezért nem tudom, hogy a nagyobb korszakokban mivel kecsegtet, ezt az információs részt meghagynám az illetékeseknek. :)
 

sleeky41

Veterán
feladatsora 18 ig :)

1. Vásároljon 4 Tudáspontot - 46 cukor
2. Nyerjen nagy mennyiségű érmét - 46 cukor
3. Készítsen 8 italt (workshop 5 perc) - 47 cukor
4. Költsön el 8 tudáspontot - 47 cukor

5. /a Oldjon meg 4 találkozást és / vagy verseny találkozást
/b 6 kenyér előállítása (műhely 1 óra) - 47 cukor

6. /a Nyerjen 1 katalizátort vagy nyerjen 4 ereklyét
/b Helyezzen el 3 kereskedelmi ajánlat - 48 cukor

7. /a Használjon 2 varázslatot
/b Készítsen 6 speciális eszközt (workshop 3 óra) - 48 cukor

8. /a Költsön el 8 tudáspontot
/b Készítsen első osztályú árut (manu 3 óra) - 49 cukor

9. /a Oldjon meg 2 találkozót és / vagy bajnokságot
/b Készíts kellékeket kézművesek és munkások újbóli ellátásához - 49 cukor

10. /a Fedezzen fel egy tartományt, vagy fejlesszen egy épületet 4-es vagy annál magasabb szintre
/b Vásároljon 8 tudáspontot - 49 cukor

11. /a Nyerjen 8 ereklyét
/b Készítsen nagy mennyiségű általad választott alap / vagy mágikus terméket - 50 cukor

12. /a Készítsen 2 darabot 3 órás márvány vagy fa vagy acélból
/b Fogadjon el 1 kereskedelmi ajánlatot a nagykereskedőtől - 50 cukor

13. /a Költsön el 8 tudáspontot
/b Készítsen 5 darabot 3 órás márvány vagy fa vagy acélból - 50 darabot

14. /a Toborozzon nagy mennyiségű egységet, vagy készítsen 9 órásból 1 db Warrior maszkot, dekoratív oszlopot vagy fából készült ládát
/b 5 tudáspontot fektessen be bármilyen ősi csodába, és / vagy költsön el 5 tudáspontot - 51 cukor

15. /a Oldjon meg 6 találkozót vagy torony találkozót
/b Készítsen 4 kosár élelmiszert (műhely 9 óra) - 51 cukor

16. /a Szerezz 400 bűbájtöredéket vagy 1. cserkésztartományt
/b Készítsen 3 kosár élelmiszert (műhely 9 óra) - 52 cukor

17. /a Oldjon meg 2 találkozót, vagy nyerjen 5 vízióport
/b Gyűjts össze 4 ereklyét - 52 cukor

18. /a Nyerjen nagy mennyiségű érmét
/b Készítsen kenyeret 9 alkalommal (műhely 1 óra) - 52 cukor
 

VednofQ

Felderítő
Üdv, a Bétás karneváli egyszerűsített eventes feladatsor, és ahogy már itt többször leírásra került, az élő szervereken ehhez képest lehetnek eltérések.

1. vegyél 4 TP-t
2. gyűjts nagy mennyiségű aranyat
3. gyárts 8 italt (műhely 2 v. 5p)
4. használj 8 TP-t
5. teljesíts 4 találkozót és/vagy 4 bajnoki találkozót ÉS gyárts 6 kenyeret (műhely 1ó)
6. szerezz 1 komb. katalizátort v. gyűjts 4 ereklyét ÉS tegyél ki 3 piaci ajánlatot
7. használj 2 bűbájt ÉS gyárts 6 Fejlett szerszámot (műhely 3ó termelés)
8. használj 8 TP-t ÉS gyárts 4x T1 3ó árut
9. teljesíts 2 találkozót és/vagy 2 bajnoki találkozót ÉS gyárts nagy menny. alapanyagot
10. fedezz fel 1 tartományt v. építs 1 épületet 4. v. magasabb szintre ÉS vegyél 8 TP-t
11. gyűjts 8 ereklyét ÉS gyárts nagy menny. T1 árut
12. gyárts 2 db T1 3ó árut ÉS fogadj el 1 ajánlatot a kufártól
13 . használj fel 8 TP-t ÉS gyárts 4 db T1 3ó árut
14. képezz ki nagy menny. egységet v. gyárts 1x 9ó T1 árut ÉS tegyél 5 TP-t bármilyen csodába v. használj fel 5 TP-t
15. teljesíts 6 találkozót v. 6 Torony találkozót ÉS gyárts 4 db Élelmiszer kosarat (műhely 9ó)
16. gyűjts 400 bűbájtöredéket v. fedezz fel 1 tartományt ÉS gyárt 3 db Élelmiszer kosarat (műhely 9ó)
17. teljesíts 2 találkozót v. gyűjts 5 vízióport ÉS gyűjts 4 ereklyét
18. gyűjts nagy menny. aranyat ÉS készíts 9 db Kenyeret (műhely 1ó)
19. teljesíts 4 találkozót és/vagy 4 bajnoki találkozót ÉS gyűjts 10 vízióport v. fedezz fel 1 tartományt
20. készíts nagy adag T1, alapvetőárut ÉS szerezz 1 db bűbájt
21. gyűjts 8 ereklyét ÉS készíts 3x T1 9ó árut
22. gyűjts 600 bűbájtöredéket v. képezz ki nagy menny. egységet ÉS gyárts nagy menny. alapanyagot
23. teljesíts 4 találkozót és/vagy 4 bajnoki találkozót ÉS gyűjts 1 komb.katalizátort
24. gyárts nagy menny. T1, T2, T3 árut ÉS használj fel 12 TP-t
25. kutass ki 1 technológiát v. gyűjts 10 vízióport ÉS gyűjts 8 ereklyét
26. fedezz fel 1 tartományt v. építs 2 épületet 5. v. magasabb szintre ÉS használj fel 12 TP-t
27. gyűjts 4 ereklyét ÉS gyárts 2x 9ó T1 árut
28. teljesíts 6 találkozót v. 6 Torony találkozót ÉS gyárts nagy menny. alapanyagot
29. kutass ki 1 technológiát v. gyűjts 20 vízióport ÉS gyűjts 16 ereklyét
30. képezz ki nagy menny. egységet v. gyűjts nagy menny.aranyat ÉS tegyél be 10 TP-t bármilyen csodába v. használj fel 10 TP-t
31. teljesíts 6 találkozót v. 6 bajnoki találkozót ÉS gyűjts 600 bűbájtöredéket
32. vegyél 8 TP-t ÉS adj szomszédi segítséget 7x
33. gyárts nagy menny. alapanyagot ÉS gyűjts 2 komb.kat v. 20 vízióport
34. gyűjts 2 bűbájt ÉS gyárts nagy menny. T1, T2, T3 árut
35. fedezz fel 1 tartományt v. építs 1 épületet 5. v. magasabb szintre ÉS használj fel 8 TP-t
36. gyárts nagy menny. T1, T2, T3 árut ÉS gyűjts nagy menny. aranyat
37. gyárts nagy menny. T1, T2, T3 árut ÉS gyűjts 8 ereklyét
38. teljesíts 6 találkozót és/vagy 6 bajnoki találkozót ÉS gyárts nagy menny. alapanyagot
39. gyűjts 2 komb.kat v. gyűjts 12 ereklyét ÉS gyárts nagy menny. T1, T2, T3 árut
40. használj 2 bűbájt ÉS gyárts nagy menny. alapanyagot
41. használj fel 8 TP-t ÉS gyárts nagy menny. T1, T2, T3 árut
42. teljesíts 6 találkozót és/vagy 6 bajnoki találkozót ÉS gyárts nagy menny. alapanyagot
43. fedezz fel 1 tartományt v. építs 1 épületet 5. v. magasabb szintre ÉS vegyél 8 TP-t
44. gyűjts 12 ereklyét ÉS gyárts nagy menny. T1, T2, T3 árut
45. gyűjts 600 bűbájtöredéket ÉS fogadj el 3 ajánlatot a kufártól
46. gyárts nagy menny. T1, T2, T3 árut ÉS szerezz 2 db bűbájt
47. gyűjts 800 bűbájtöredéket v. képezz ki nagy menny. egységet ÉS gyárts nagy menny. alapanyagot
48. kutass ki 1 technológiát v. gyűjts 15 vízióport ÉS gyűjts 12 ereklyét
49. teljesíts 4 találkozót és/vagy 4 bajnoki találkozót ÉS gyűjts 10 vízióport v. fedezz fel 1 tartományt
50. gyűjts nagy menny. aranyat ÉS gyárts nagy menny. alapanyagot
51. gyűjts 12 ereklyét ÉS gyárts nagy menny. T1, T2, T3 árut
52. gyűjts 600 bűbájtöredéket v. képezz ki nagy menny. egységet ÉS gyárts nagy menny. alapanyagot
53. teljesíts 8 találkozót és/vagy 8 bajnoki találkozót ÉS gyűjts 2 komb.katalizátort
54. gyárts nagy menny. T1, T2, T3 árut ÉS használj fel 20 TP-t
55. teljesíts 6 találkozót és/vagy 6 bajnoki találkozót ÉS gyárts nagy menny. alapanyagot
56. gyűjts 2 komb.katalizátort v. gyűjts 16 ereklyét ÉS gyárts nagy menny. T1, T2, T3 árut
57. kutass ki 1 technológiát v. gyűjts 20 vízióport ÉS gyárts nagy menny. alapanyagot
58. használj fel 20 TP-t ÉS gyűjts 1000 bűbájtöredéket
59. teljesíts 8 találkozót és/vagy 8 torony találkozót ÉS gyűjts 4 bűbájt
60. fedezz fel 1 tartományt v. építs 2 épületet 6. v. magasabb szintre ÉS gyűjts 20 vízióport
61. gyűjts v. használj 2 komb.kat v. szerezz 20 vízióport ÉS gyárts nagy menny. T1, T2, T3 árut
62. gyárts nagy menny. alapanyagot ÉS használj fel 20 TP-t
63. gyűjts 12 ereklyét ÉS szerezz 2 komb.kat.
64. gyűjts 12 ereklyét ÉS fedezz fel 1 tartományt v. építs 2 épületet 6. v. magasabb szintre
65. teljesíts 10 találkozót és/vagy 10 torony találkozót ÉS kutass ki 1 technológiát v. szerezz 25 vízióport
66. tegyél ki 4 ajánlatot a piacra ÉS vegyél 12 TP-t
67. gyárts nagy menny. T1, T2, T3 árut ÉS fedezz fel 1 tartományt és/v. gyűjts 1 bűbájt
68. teljesíts 8 találkozót és/vagy 8 bajnoki találkozót ÉS gyűjts 20 vízióport v. fedezz fel 1 tartományt
69. gyárts nagy menny. alapanyagot v. képezz ki nagy menny. egységet ÉS gyárts nagy menny. T1, T2, T3 árut
70. gyűjts nagy menny. aranyat ÉS használj 2 bűbájt
71. gyűjts 12 ereklyét ÉS kutass ki 1 technológiát v. gyűjts 25 vízióport
72. teljesíts 8 találkozót v. 8 torony találkozót ÉS gyárts nagy menny. alapanyagot
73. használj fel 20 TP-t ÉS gyárts nagy menny. T1, T2, T3 árut
74. teljesíts 10 találkozót és/vagy 10 bajnoki találkozót ÉS gyűjts 5 bűbájt
 
Utoljára szerkesztve:
Fent