• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

DeletedUser4106

Vendég
Köszi szépen, ezek szerint ha jól értem☺, elfogadta az azonosakat (pl csak deszka) és a tetszőleges kombinációt (pl 2 desza 1 márvány) is? Mert korábban mindhárom T1-ből kellett 1-1 darab egy tárgyhoz☺. Szép estét♥☺
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok !
Ide írom és nem a hibákhoz, mert nem tudom hogy másnál is így van e. Tegnap délelőtt óta, elkezdi a betöltést bétára aztán szerver hibát ír ki és leáll. Ezt csak bétán tapasztalom. Minden más szerveren szépen fut a játék. Másnál is van ilyen gond ? :)
Üdvözlettel: Peometheus
 

Redblond 2

Újonc
Sziasztok !
Ide írom és nem a hibákhoz, mert nem tudom hogy másnál is így van e. Tegnap délelőtt óta, elkezdi a betöltést bétára aztán szerver hibát ír ki és leáll. Ezt csak bétán tapasztalom. Minden más szerveren szépen fut a játék. Másnál is van ilyen gond ? :)
Üdvözlettel: Peometheus
Igen,van,én be sem tudok lépni,pedig megy az event. :(
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok !
Említették a szomszédok hogy az event főépületének tunningolása alatt keletkezett a hiba. Annyit még láttam a fórumon, hogy eltünedezik a torony ikonja és kék lesz a háttér a kaland vagy bajnoki alatt. Remélem már meggyógyult a béta.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
Akiknél gondot okoz a Béta szerverre a belépés, azok az ottani Supporthoz forduljanak segítségért, mert a Béta szerver nem hozzánk tartozik, és így sajnos segíteni sem tudunk.
Köszönöm a megértéseteket.
Szép Napot!
 

Corvo

Veterán
Kedves Játékosok!
Akiknél gondot okoz a Béta szerverre a belépés, azok az ottani Supporthoz forduljanak segítségért, mert a Béta szerver nem hozzánk tartozik, és így sajnos segíteni sem tudunk.
Köszönöm a megértéseteket.
Szép Napot!
Én csak jeleztem, hogy nálam működik.
Friss hír!
Megjött az üzenet kijavították a hibát, be tudtok lépni.
 

Tyuri

Felderítő
Sziasztok.
Az lenne a kérdésem - mert már teljesen megkavarodtam --, hogy az előző Tk alatt az arany nyaklánchoz 3 különböző 1 napos manu kellett, vagy az egyforma egynaposokat is elfogadta, mint a szobornál a 2 naposokat ????
A magyar leírásokban most úgy vannak leírva, hogy nem kell különbözőnek lennie..... De én már nem emlékszem.....
 

DeletedUser

Vendég
Itt volt a baj. Köszönjük az infót Corvo ! :)
 

Csatolmányok

  • Screenshot 2020-11-17 16.39.40.png
    Screenshot 2020-11-17 16.39.40.png
    427 KB · Megtekintések: 33
Kedves sleeky41!

Teljes mértékben egyetértek veled és az általad leírtakkal. Éppen az általad leírtak miatt tartom magam vissza a fórumtól, mert amikor diktatórikusnak neveztem az itteni reagálásokat, jól meg lettem dorgálva.
Caryl irta:
Aki csak így tud reagálni, az akkor is veszíteni fog, ha a világ összes igazsága és erőforrása az ő oldalán van.
Az, hogy egy fórum milyen, mindig a résztvevőktől függ - tőled is.Teljesen igazad van abban, hogy sok mindenen lehetne itt még javítani, de hogy jó példát nem mutatsz arról, hogy kellene ezt jobban csinálni, az sajnos szintén szentigaz,
Miért nem abba ölsz ennyi energiát, hogy mutasd is, ne csak mondd? "
Vajon miért csak a kritikus hozzászólónak kellene megváltoztatni a stílusát?
Rikari, Calyr Ti talán felsőbbrendűek vagytok???
 

sleeky41

Veterán
Kedves sleeky41!
Teljes mértékben egyetértek veled és az általad leírtakkal. Éppen az általad leírtak miatt tartom magam vissza a fórumtól, mert amikor diktatórikusnak neveztem az itteni reagálásokat, jól meg lettem dorgálva.

Szia!
Tudod én inkább segíteni szeretek és nem vitatkozni de ha kell mindig kiállok magamért és az elveimért :)
De ide inkább a bétás híreket hozom mert jó tudni merre mennek a fejlesztések :) remélem tudják is hasznosítani mások is az infokat :)

Karácsonyi event első pár nap megnyerhető díjjai
 

Csatolmányok

  • 2.jpg
    2.jpg
    9,3 KB · Megtekintések: 49
  • 3.jpg
    3.jpg
    5,7 KB · Megtekintések: 49
  • 4.jpg
    4.jpg
    7,6 KB · Megtekintések: 35
  • 5.jpg
    5.jpg
    9,6 KB · Megtekintések: 37
  • 125017223_10218010137345633_5185899232515476859_n.jpg
    125017223_10218010137345633_5185899232515476859_n.jpg
    12 KB · Megtekintések: 38
Egyetértek veled és ezért is nem értettem miért kötöttek beléd, illetve az irományodba.
Az újabb híreket mindig köszönettel vesszük!
 

DeletedUser

Vendég
Megjött a Jézuska ! A betekintő jószívű volt. Ilyen csak a mesében van ! :) :)Screenshot 2020-11-17 18.59.43.png
 

DeletedUser

Vendég
Azt szeretném megkérdezni hogy esetleg a Téli Csillagról van valakinek híre ?
Előre is köszönöm szépen. :)
 

DeletedUser6259

Vendég
A 2020-as Téli Varázs 3. feladata, hogy Harcolj és nyerj 4 találkozón vagy használj fel egy Kisállat eledel bűbájt. Kissé kellemetlen helyzetbe kerültem. A városom kezdetleges. A harcot nem tudtam kivitelezni, így maradt a másik lehetőség, ami a szerencsén múlt, hogy tudtam gyártani. Felhasználni viszont nem volt egyszerű, mivel 2 Fejlődő épületem volt. Az egyik a mostani Boszorkányos, a másik pedig a Gólem. Egyikre se engedte felhasználni a Bűbájt, így a Gólemet törölnöm kellett, és helyette letenni a Téli Varázs Fejleszthető épületét. Ez ha így marad, akkor az első fejezetben lévő játékosoknak okozhat némi fejtörést - ahogy nekem is -, mivel ha ők sem tudják kivitelezni a Találkozók megoldását, akkor a másik megoldást kell választaniuk, aminek hátránya:

- Ha nem rendelkeznek olyan Fejleszthető épülettel, amit etetni lehet - mert nem rendelkeznek (mivel az első fejezetet még csak most kezdték el) -, akkor nincs mit etetni.
- Ha még nem jutottak el odáig, hogy ki legyen kutatva a Varázsakadémia, akkor nem is tudnak barkácsolni sem.

Tehát, ez így nem biztos, hogy kifizetődő, mert már a 3. feladatnál kénytelenek megállni. Persze elég csekély az esély arra, hogy ne tudjanak megoldani 4 találkozót, de ha valaki olyan peches, mint én, és még a fentebb említett problémák is fennálnak, akkor.. ugrott az Event(?)

UI: Nem tudom, hogy lehet e ezt az észrevételt továbbítani azoknak, akik készítik a játékot, hogy mire elér hozzánk, legyen átgondolva a dolog. :)

Szép napot mindenkinek.
Kedves Mihaszna ! :)
Valóban próba elé állítja a játékosokat az esemény. Lehet találkozni olyan feladattal hogy katalizátort kell készíteni. Ez az egyik opció. Aki az új kutatófát kapja, lényegesen könnyebb dolga van. Az új játékosoknak egy észrevételem vona. Nem kell azonnal megépíteni, ha ki van kutatva az akadémia, megkapják a 10 katalizátort a felépítése előtt is. A nagyok is sokat segíthetnek ha valaki kérdezné, pár szóban leírná az új játékosoknak az "okos beszedés"-ről szerzett tapasztalataikat. :) Észrevételeid jogosak. Én remélem hogy a harc mellé beteszik a kereskedelmi opciót is. Hiszen sok katona el fog fogyni az elején a területszerzés miatt. Persze igyekezni fognak minél többet elfoglalni a bajnokságok miatt is. :) Azt se lehetetlen hogy a nagyszerű Csapatunk eléri azt hogy az esemény ideje alatt, több állatka alapot dobjon fel az akadémia. Én eddig csak főnixeket láttam. De hosszú az esemény még bármi történhet mire ideér. Észrevételeid hasznosak.:)
Üdvözlettel: venom
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4106

Vendég
Sziasztok.
Az lenne a kérdésem - mert már teljesen megkavarodtam --, hogy az előző Tk alatt az arany nyaklánchoz 3 különböző 1 napos manu kellett, vagy az egyforma egynaposokat is elfogadta, mint a szobornál a 2 naposokat ????
A magyar leírásokban most úgy vannak leírva, hogy nem kell különbözőnek lennie..... De én már nem emlékszem.....
Jó lenne választ kapni, én is ezt kérdeztem, de sajnos nem egyértelmű válasz jött! :( Korábban 3 különböző T1 manu kellett a nyaklánchoz (1 naposak) és a szoborhoz (2 naposak) is, most a leírások szerint bármilyen jó, ráadásul 3 db 1 napos a nyaklánchoz és 2 db 2 napos a szoborhoz! Aki próbálta a bétán, tudna pontos választ adni? ((ha már a leírások homályosak és még ellentmondóak is! :( Köszönet előre is!
 

Wiccara

Veterán
Szia,
sok jelvénnyel kapcsolatban lettek változtatások.
Korábban valóban manugarnitúrák kellettek, MOST NEM. Karkötőhöz mennyiségi T1-es áru kér ( a mennyiség adott szinttől függ, ezt is megosztották már korábban)
nyaklánc MOST 3 db 1 napos T1-es manu ( hülyeség garnitúrát erőltetni, amikor van, ami kevesebb helyet foglal)
Szobor 2db 2 napos T1-es manu.
Attól , hogy elfogadja vegyesen, célszerűbb a legkisebb helyet foglalókból kitermelni inkább ;)
Aki próbálta a bétán
Nem próbáltam bétán, én csupán az onnan jövő infókból ( köszönet érte a hírhozóknak) vontam le a konzekvenciát.
 

Wiccara

Veterán
Szerintem a garnitúrát el sem fogadja.

Elképzelhető, hogy aki tapasztalatból írta, hogy neki elfogadta, 3 manugarnitúrát szedett le egyszerre.. :D :cool:
( utóbbi baklövésről már van saját tapasztalatom) :D
hallgatván Putyika megerősítését, csak semmi pánik, csak a homogén manuk játszanak! ;)
 

sejbi

Tag
Segítséget kérnék olyantól, aki már eljutott az örvényig, mert sajnos az infókkal nagyon szűken bántok.
Az ismert már, hogy a korábbi 3, majd 4db igényről átálltak az 5db/ állomásra, de azt nem tudni, hogy megmaradt-e az 50 pontos jutalom, vagy is kevesebb lett?
Sikeres és kitartó játékot, válasz(oka)t előre is megköszönve: sejbi
 
Fent