• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

DeletedUser

Vendég
...nem semmi amit kérnek?(((...és ezekre elég volt az idő???
Akkor megmutatom, mit adnak. Én már most imádom ezt a két épületet!!! :D:D:D:D:D:D

gg9g973lsj4o4c66gqgl.jpg


Különben nem nehéz küldisorozat, egyáltalán. :) Én II. fejezetesként is megcsinálom 5 nap alatt..... Ezt a szomszédomnál fényképeztem, nekem majd holnap lesz meg, de gondoltam, lássátok ti is! :)
 

Xenia

Veterán
....
3. Ha már techfa. Már volt olyan, hogy a techfa manufaktúrás része úgy volt megcsinálva (a tündér korban a selyem manufaktúra volt olyan, hogy kellett hozzá pluszban a többihez képest a főépület fejlesztése is - ugyanakkor csak ehhez csatlakozott egy területbővítés is, mintegy 'jutalom'-ként), hogy nem egyforma hozzáférés volt mindegyikhez (így kerülve előnybe egyik másik manufaktúrából bónuszos játékos); de most rettenetesen különböző lett a 3 manufaktúra kifejlesztési feltétele. A vas a legelőnyösebb a többihez képest, mert az normális sorrendben kifejleszthető (és az előtte lévő fejlesztésekhez sem kell mana); ugyanakkor bár a márvány is hasonlóan könnyebb ágon van, de ehhez már kell mana is; viszont a deszkások túlmunkára vannak ítélve, mert nem csak mana kell hozzá, hanem a lakóépületes fejlesztés is, amihez szintén kell mana (is). Persze, -mint eddig mindig- ki kell fejleszteni mind a hármat, csak nagyon nem mindegy, hogy mikor jut hozzá a játékos (és tudja használni).
....
"viszont a deszkások túlmunkára vannak ítélve, mert nem csak mana kell hozzá, hanem a lakóépületes fejlesztés is, amihez szintén kell mana (is)."
Deszkás vagyok és nagy-nagy cuppanós (teljesen mást gondolok, mint amit leírtam :D) a fejlesztők orcájára azért, hogy nem kicsit kib@cnak velünk.

Vanek, lehet, hogy elsiklottam felette, de a manát majd hol lehet gyártani?
 

Vanek

Veterán
...nem semmi amit kérnek?(((...és ezekre elég volt az idő???

Látod, hiszen már kint van, de még mindig van 8 nap vissza. :)
Vagyis: az elején könnyen és gyorsan lehet haladni, a végén viszont lelassul, de a majdnem két hét idő, amit adnak rá, így is bőven sok - nekem most lesz meg a 15-ös rövidesen, de a 16-osra sem kell sokat várni, mert már vár 2 bűbáj a 3-ból. Vagyis kb. 1 hét alatt teljesíthető a küldetéssor, miközben meg 12,5 nap van rá.
 

Vanek

Veterán
[...] Vanek, lehet, hogy elsiklottam felette, de a manát majd hol lehet gyártani?

Az új kultúrépületekben. Egyből az elején ott lesz két kultúrépületes fejlesztés is, amiket kikutatva, majd ezeket megépítve lesz termelt mana (amiket ugyanúgy kell begyűjteni, mint minden terméket). Viszont éjszakánként 10% termelés 'elveszik'; így nem elég 1 épület belőle, hanem több is kell. Ráadásul ezeket az új kultúrépületeket már út mellé kell majd tenni...
 

Xenia

Veterán
Az új kultúrépületekben. Egyből az elején ott lesz két kultúrépületes fejlesztés is, amiket kikutatva, majd ezeket megépítve lesz termelt mana (amiket ugyanúgy kell begyűjteni, mint minden terméket). Viszont éjszakánként 10% termelés 'elveszik'; így nem elég 1 épület belőle, hanem több is kell. Ráadásul ezeket az új kultúrépületeket már út mellé kell majd tenni...
Kedves Vanek, köszönöm szépen ;).
 

Vanek

Veterán
Még nincs infó, de szerintem jövő hétnél előbb nem valószínű. Persze, ki tudja - lehet, hogy még csütörtökön vagy pénteken elindítják (hiszen holnap jön a frissítés); de én nem fogadnék rá. Inkább jövő hétfő/kedd magasságában várnám, így majd jó lesz utólagos Halloween-nek.
 

DeletedUser247

Vendég
Még nincs infó, de szerintem jövő hétnél előbb nem valószínű. Persze, ki tudja - lehet, hogy még csütörtökön vagy pénteken elindítják (hiszen holnap jön a frissítés); de én nem fogadnék rá. Inkább jövő hétfő/kedd magasságában várnám, így majd jó lesz utólagos Halloween-nek.
Köszi a választ...jó lett volna ha a hétvégén elindítják:rolleyes:
 

Vanek

Veterán
Köszi a választ...jó lett volna ha a hétvégén elindítják:rolleyes:

Hétvégén nem dolgoznak, így akkor biztos nem lesz indítás. Ezért említettem, hogy esetleg/talán/netán még csütörtök/péntek elvileg egy ilyen időpont lehetne; de a bétára is csak a múlt héten jött, és nem volt még olyan, hogy 1 héttel később behoztak volna valamit.
 

DeletedUser

Vendég
Hétvégén nem dolgoznak, így akkor biztos nem lesz indítás. Ezért említettem, hogy esetleg/talán/netán még csütörtök/péntek elvileg egy ilyen időpont lehetne; de a bétára is csak a múlt héten jött, és nem volt még olyan, hogy 1 héttel később behoztak volna valamit.
Halloween mégiscsak Halloween! :D
 

DeletedUser997

Vendég
Az event kedvelőknek: a mai nap egy új event jelent meg a bétán a Halloween kapcsán. A főbb tulajdonságai: 17 feladat, 12,5 nap, 2 ajándék - egy 4*3-as kultúrépület (ork korban 2800 kultúrát ad) és egy 5*4-es kultúrépület (ork korban 2300 kultúrával és 2300 népességgel). Igen, bár már a woodelfek kora is eljött, de még mana nélküliek az épületek. Bár lehet, ha átlépek, akkor majd lesz mana-termelő hatása is; de ha eljutottam oda, majd jelzem :) (bár sok esélyt nem adok neki). A küldetést adó 'illető' pedig egy halloween-tök-fej.

A részletes feladatsor:
1. 2 TP elköltés
2. 3 darab 15 perces termelés a műhelyben
3. 5000 arany szerzés
4. 5 darab 5 perces termelés a műhelyben
5. 1000 alapanyag
6. 6 darab 1 órás termelés a műhelyben
7. 3-3 darab 3 órás termelés a műhelyben és az 1. szintű bónuszos manufaktúrában
8. 1 tartomány felfedezés vagy 1 erőteljes ellátás bűbáj termelés
9. 3 épület legalább 3. szintre fejlesztése
10. 9-9 órás termelés: 4 darab 1. szintű bónuszos manufaktúra és 5 darab műhely
11. 2 tartomány felfedezés vagy 2 erőteljes ellátás bűbáj termelés és 50k arany szerzés
12. 111 darab 5 perces termelés a műhelyben és 11 ereklye szerzés
13. 1. szintű bónuszos manufaktúratermelések: 6 darab 1 napos és 12 darab 3 órás
14. 300 egység kiképzése és 1 tartomány felfedezése
15. 4 darab épület fejlesztése legalább 5. szintre
16. 3 tartomány felfedezés vagy 3 erőteljes ellátás bűbáj termelés
17. 7 darab 1 napos és 50 darab 1 órás termelés a műhelyben


az első hét megvan 1 nap alatt, de a végén nagyon lelassul. ráadásul ügyeskedni kell, hogy bajnokságos napra essen a 11 ereklye, mert másként nem megy. arról nem is szólva, hogy szerdán elutazunk és ott NEM LESZ NET! :((((((((((( na mindegy. a kultis díj nem is annyira izgat, de a lakosság mindig jól jön! majd meglátjuk!
köszönjük, hogy feltetted! :)
 

DeletedUser997

Vendég
Sziasztok!
Tudtok valamit arról,hogy mikor indul az új event?

Október 30-án, vasárnap délután érkezik Elvenarra. Bár elsőre ijesztőnek tűnhet, néhány ajándékot is kaphatsz tőle... Ha elvégzed a tőle kapott feladatokat. Időd csak November 11-ig lesz, így hát igyekezz, hogy elvégezz minden rád bízott feladatot, hiszen ezután egy másik partira hivatalos őlordsága.

ez olvasható a bejelentőben. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Erica

Veterán
Akkor megmutatom, mit adnak. Én már most imádom ezt a két épületet!!! :D:D:D:D:D:D

gg9g973lsj4o4c66gqgl.jpg


Különben nem nehéz küldisorozat, egyáltalán. :) Én II. fejezetesként is megcsinálom 5 nap alatt..... Ezt a szomszédomnál fényképeztem, nekem majd holnap lesz meg, de gondoltam, lássátok ti is! :)
Most azt nem tudom mit ad az épület majd,,lakosokat is,vagy csak TP,vagy mind a kettőt...na persze az utóbbinak ej be nagyon örülnék. :) .ennyire vigyorognék::D
 
Fent