• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

DeletedUser6609

Vendég
Izgalmas lesz mert a valódi teszt az élő szerverekre marad. Bétán ehhez kevés az idő. :) Minden játékos egymással versenyez minkét játékvilágot beleszámítva. Egymást tologathatjuk le alsőbb ligákba. Van aki a főépületre hajt majd. Most kicsit nagy lesz. Vagy a jó napidíjakra. Vagy mindkettőre. :)
Anno sok gyémántot fektettem az aranyligába. Persze nem a portré miatt. HIszek abban hogy az Elvenari verzió jobb, szebb és látványosabb lesz.
De ez majd kiderül mivel minden eseménybe beépítik. Bizakodva tekintek a jövőbe és várom én is ! :)
Lesz egy újabb lakatunk ha minden igaz, ami az események előtt jelenik meg.
 

Mihaszna

Veterán
Wááááááá :mad: Hát csak nem értem, hogy hogyan működik! :D

Van az alap Event térkép ( Help 1.jpg ) (eddig oké)

S van ez a Liga lekvár. Amit konkrétan nem tudok: A "Hobby", "Amateur", "Bronze" stb.. kiírások feletti számok (amik mellett "+" van) azok mik, illetve, a profilkép alatt lévő szám ( jelenleg 46) mit jelent? Mit, mihez kell viszonyítani? S miért nő folyamatosan a pluszos érték?
Tisztára olyan, mint egy Testvéri Kalanddal egybekötött Event.

Help 2.jpg
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
S van ez a Liga lekvár. Amit konkrétan nem tudok: A "Hobby", "Amateur", "Bronze" stb.. kiírások feletti számok (amik mellett "+" van) azok mik, illetve, a profilkép alatt lévő szám ( jelenleg 46) mit jelent? Mit, mihez kell viszonyítani? S miért nő folyamatosan a pluszos érték?

A 46 az amennyit te gyűjtöttél, ez ugyanaz, amit gyűjtesz a nagydíjaknál. A többi azért növekedik, mert a többiekkel versenyzel és ők is haladnak az eseménnyel. Tehát konkrétan a 158 az azt jelenti, hogy aki az arany ligában van utolsó játékos, ő 158-nál tart, így ha megakarod előzni akkor legalább ennyit kell neked is begyűjtened, de persze ő is halad előre folyamatosan.
 

Mihaszna

Veterán
A 46 az amennyit te gyűjtöttél, ez ugyanaz, amit gyűjtesz a nagydíjaknál. A többi azért növekedik, mert a többiekkel versenyzel és ők is haladnak az eseménnyel. Tehát konkrétan a 158 az azt jelenti, hogy aki az arany ligában van utolsó játékos, ő 158-nál tart, így ha megakarod előzni akkor legalább ennyit kell neked is begyűjtened, de persze ő is halad előre folyamatosan.

Köszönöm a választ. Már csak annyi motoszkál bennem, hogy mivel ez egy liga (ami olyan, mint egy Bajnokság vagy TK), úgy hangzik, hogy aki nincs testvériségben, annak nincs gondja a versengésre, mert nincs kivel versenyeznie. A kérdés az, hogy aki nincs testvériségben, annak elérhető e az Event liga része, vagy csak maga az Event?
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Köszönöm a választ. Már csak annyi motoszkál bennem, hogy mivel ez egy liga (ami olyan, mint egy Bajnokság vagy TK), úgy hangzik, hogy aki nincs testvériségben, annak nincs gondja a versengésre, mert nincs kivel versenyeznie. A kérdés az, hogy aki nincs testvériségben, annak elérhető e az Event liga része, vagy csak maga az Event?

Mivel egyéni verseny nem számít, hogy testvériségben vagy-e.
 

Mihaszna

Veterán
Mivel egyéni verseny nem számít, hogy testvériségben vagy-e.

De azt írtad - és a lényeget kiemelve - idézem:

A többi azért növekedik, mert a többiekkel versenyzel és ők is haladnak az eseménnyel.

Tehát: A verseny csak a Liga részre vonatkozik, és magát a Szettet akkor is megtudom szerezni teljesen, ha nem is érek el magas eredményt a Ligában?

Elnézést, hogy nem értem (mivel számomra teljesen új ez a dolog), de megmondom őszintén, hogy engem kifejezetten a szett érdekel (a legjobban), a többi már csak amolyan mellékes ("aprópénz").
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
De azt írtad - és a lényeget kiemelve - idézem:



Tehát: A verseny csak a Liga részre vonatkozik, és magát a Szettet akkor is megtudom szerezni teljesen, ha nem is érek el magas eredményt a Ligában?

Elnézést, hogy nem értem (mivel számomra teljesen új ez a dolog), de megmondom őszintén, hogy engem kifejezetten a szett érdekel (a legjobban), a többi már csak amolyan mellékes ("aprópénz").


Többiek = többi játékos, vagyis a teljes szerver :)
Ez egy ugyanolyan esemény, mint ami most is fut, a Liga egy kis része, ami azért van, ha valaki többet ki szeretne hozni az eseményből mint a megnyerhető épület vagy szett, esetleg áldások vagy napi épület, akkor legyen rá lehetősége.
 

Mihaszna

Veterán
Tud esetleg valaki valamit arról, hogy milyen nyeremények várhatóak a liga egyes szintjeihez?

(sima) Tudáspont, Királyi Restauráció, Épület együttes egyik darabja, Óriáskerék, Kordérkönyvtár

Pontosítok. A nyereményeket összességében kell értelmezni

- Az épületegyüttes egyik darabja (2 szer)
- Kordérkönyvtár (1 db)
- Óriáskerék (2 db)
- Királyi restauráció (25)
- Tudáspont (nem Ősi) (120)
- Profilkép
 

Mihaszna

Veterán
A Béta szerveren Új Testvéri Kaland vette kezdetét. A ládák nyereményei: Láda 1.jpgLáda 2.jpgLáda 3.jpg (a 3. láda középső nyereménye egy 4X4-es épület, ami kultit és lakost ad (s remélhetőleg így is marad).. ) A nehézségi szint (elméletileg) az utolsó kalandhoz igazodik.
 

Mihaszna

Veterán
Én valahogy örülök neki, hogy nincs ereklye, bár azzal is egyetértek, amit Wic írt, hogy így motiváció sincs. Ha egy Event fődíja (legyen az Fejleszthető épület vagy szett) egyedi, akkor azt egyszer lehessen megszerezni. Mert azzal, hogy az Event után lehetőséget adnak még + 2 Ereklye megszerezésére, azzal arra motiválják azt embert, hogy az Eventen elég csak hetet megszerezned, mert adunk még 2-t a Tesókalandban. A sját pénzük ellensége. Nem baj, ha nem veszel gyémántot - és abból fizetőeszközt -, nem haragszanak meg érte.. csak az a baj, hogy ettől függetlenül mindig az orrunk elé tolják a Prémium lehetőséget.. csak hát.. így gondolom jóval kevesebben élnek vele - ha élnek vele -, mert az a kicsi plusz mindig adott. :)

(mindezt írom úgy, hogy volt rá alkalom, hogy én is éltem azzal a kicsi plusszal) :)
 

Wiccara

Veterán
egy mana kunyhó
Teljesen igazad van, és egyet is értek ezzel! A "motiváció" - nem tudom elég cinikusan írni - csak annyi volt a fejlesztőknél, hogy ha több embernek kellett a tesóságból, akkor belekezdtünk egy út erejéig!
A mana kunyhó tényleg jó, de ennél azért tényleg komolyabb, átgondoltabb nyereményskála kellene; akár a mostani ligához hasonlóan ;)
Remélem, a következő 5 éves terv része lesz egy új kaland-rendszer piacra dobása.:cool:
 
Fent