• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Azonos névvel vagyok Arendyll és Winyandor világokon. Winyandor városomat törölném...

GoldenEyes

Újonc
Tisztelt Elvenar Support!
Az elmúlt napokban másoknak kértem segítséget, és talán az juttatta eszembe a saját problémámat. Íme;
Azonos névvel vagyok Arendyll és Winyandor világokon. Winyandor városomat törölném, mert az csak hiú ábránd, hogy lesz annyi időm, hogy mindkét accomat fejleszteni tudjam. Arendyll világban a XV. fejezet elején állok, Winyandoron talán a II.-III. körül.
Zavar, hogy a nevemhez olyan város kötődik, ami nincs fejlesztve, és nem is lesz. Ezért azzal a tiszteletteljes kéréssel fordulok Hozzátok, hogy Winyandor világon a városomat megszüntetni szíveskedjetek.
Az még nagyon érdekelne, hogy az Arendyll-en vásárolt és nyert! gyémántjaim megmaradnak-e Arendyll világi városomban, mivel azt a Winyandor-béli városomban is látom.
Válaszotokra várva tisztelettel;
Arendyll-i GoldenEyes, az Elf :))
 

GoldenEyes

Újonc
Kedves Ferenc99!
Köszönöm a gyors választ, ezek szerint akkor simán törölhetem Winyandoros városomatba Support oldalon?
Nem csináltam még ilyet, azért kérdezem, hogy ott rá fog kérdezni, hogy melyik világon melyik városomat szeretném törölni?
Tisztelettel várom újabb válaszod; GoldenEyes
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Szia!

Igen, Ferenc99 igaza van.
A gyémántok fiókhoz vannak kapcsolva, így láthatod őket mindkét világon, ha az egyiket törlöd nem fog a jelenlegi mennyiség elveszni.
 

GoldenEyes

Újonc
Kedves Simple!
Köszönöm szépen a segítséget, további szép napot kívánok Neked és Ferenc99-nek is!
:)) Hajrá Elvenar - Hajrá Elfek! :))
 

GoldenEyes

Újonc
HELP!!
Kedves Simple, ha itt vagy még, illetve Valaki a Supportból!
Valami gubanc van, mert bár Winyandoros városomból indítottam a törlési kérelmet a Support oldalán keresztül, mégsem azt hozza fel, hanem a Bétás GoldenEyes-t, akit nem akarok törölni, és MercilessSamaritnnt-t, ami egy másik accom, mellékelném a képet is hozzá. Kérlek segítsetek! Köszönettel várom; GoldenEyes
 

Csatolmányok

  • ___Supportnak.jpg
    ___Supportnak.jpg
    38,5 KB · Megtekintések: 13

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
HELP!!
Kedves Simple, ha itt vagy még, illetve Valaki a Supportból!
Valami gubanc van, mert bár Winyandoros városomból indítottam a törlési kérelmet a Support oldalán keresztül, mégsem azt hozza fel, hanem a Bétás GoldenEyes-t, akit nem akarok törölni, és MercilessSamaritnnt-t, ami egy másik accom, mellékelném a képet is hozzá. Kérlek segítsetek! Köszönettel várom; GoldenEyes

Szia!

Kérlek írj Support-on, hogy ott meg tudjuk beszélni az egész folyamatot, illetve segítünk a törlésben, ha ez a szándékod. :)
 

nlstemplar

Veterán
HELP!!
Kedves Simple, ha itt vagy még, illetve Valaki a Supportból!
Valami gubanc van, mert bár Winyandoros városomból indítottam a törlési kérelmet a Support oldalán keresztül, mégsem azt hozza fel, hanem a Bétás GoldenEyes-t, akit nem akarok törölni, és MercilessSamaritnnt-t, ami egy másik accom, mellékelném a képet is hozzá. Kérlek segítsetek! Köszönettel várom; GoldenEyes

Mikor törölni akarsz, azt a kérdést teszi fel, hogy a bétás szerveren vagy a magyar szervere(ke)n levő azonosítódat akarod törölni.
Vagy mindkettőt.

Vagyis ha törölsz a magyar szervereken, akkor mind Arendyllen, mind Winyandoron törlödik a városod.
Szelektíven csak Winyondoron max a support tudja neked törölni. Te nem.
Legalábbis eddig ez a rendszer volt. Volt már aki elveszítette így azt a városát is, amit nem akart törölni.
 
Fent