• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Az etetés hatásának idejét az etetés előtt nem jelzi ki

Mihaszna

Veterán
Amikor etetni szeretnék egy épületet, nem írja ki, hogy meddig fog tartani.

Hol látom? mond meg!

A városban elhelyezett épületek esetében tudod ellenőrizni, hogy az etetés hatása mennyi ideig tart - a raktárban/raktáron keresztül ez nem kivitelezhető -. Eltérőek lehetnek az idők. A Hamvas főnix esetében (ha jól emlékszem) 33 nap, míg más Fejlődő épületetek esetében csupán pár óra, vagy csak egyszeri, azonnali hatást fejt ki. Kattints egy olyan épületre, amit már letettél, és ott kifogja írni, - ha megeteted -, hogy meddig tart a hatás. Nem mindegyik épületnél működik az Állateledel.

Itt 5 db Állateledelt használtam fel, azért ilyen sok. Egyébként 3 nap/eledel

Etetés.jpg
 
Utoljára szerkesztve:

Putyika

Veterán
Ez ötlet is lehetne.
Lehetne....vagy inkább hiányosságnak nevezném, de nem hiba. Viszont értem a problémát és szerintem jogos a felvetés.
Amíg jobb megoldás nincs rá, addig javaslom a mobil verziót, ott meg tudod nézni, mert a böngészős változattal ellentétben ott valóban kiírja.

ott kifogja írni, - ha megeteted -, hogy meddig tart a hatás.
Bemásolod a felvetést, miszerint amikor etetni szeretne, akkor nem látszik, hogy meddig fog tartani és válaszolsz rá, hogy hol látni etetés után....bocs, de ez nem nagy segítség. :D
 

Laci0212

Erős harcos
Szia
Ezeket az infókat megjegyzed,ha megnézed az újonnan szerzett épületeid,ha netán mégis elfelejtenéd,egy katt az épületre,és már látod is.
Bocs,azt lefelejtettem, hogy csak az
Bocs, val
Bocs, lemaradt valamiért, hogy csak etetés után,de Mihaszna leírta. Egyébként a képen látható lejáró épületek hatásidejét tényleg nem látod,de ezeket nem is eteted.
 

Mihaszna

Veterán
Bemásolod a felvetést, miszerint amikor etetni szeretne, akkor nem látszik, hogy meddig fog tartani és válaszolsz rá, hogy hol látni etetés után....bocs, de ez nem nagy segítség. :D

Drága Putyika.

Először is, ha már kimásolsz tőlem egy mondatot, akkor úgy tedd, hogy annak értelme is legyen.

Másodszor, a delikvensnek az a problémája, hogy az Állateledel, - használat előtt - nem írja ki, hogy meddig fog tartani a hatás. Ez a kezdet kezdetétől így van - gondolom az eltérő időhatás miatt. Mi, akik régebb óta itt vagyunk tudjuk, hogy ez így működik. Az újak pedig majd szocializálódnak rá. Egyébként se eteti minden játékos az összes kisállatát (halálra) - már csak az állateledel hiányossága miatt se -, csak amit szükségesnek tart. Azt pedig már csak megtudja jegyezni mindenki, hogy a kedvence meddig ad + segítséget a játékban.

S végül, de nem utolsó sorban, ha tudsz jobbat vagy könnyebb megoldást, ne tartsd vissza, oszd meg, de ne az én segítségemet kritizáld. Nem állítom, hogy én megoldásom a leghelytállóbb, de jelenleg más módszer nincs az ellenőrzésre, legalábbis én nem tudok róla.

UI: Nem mindenki játszik mobilon, ezt vedd figyelembe.


Thx
 

Deleted User - 373998

Vendég
A városban elhelyezett épületek esetében tudod ellenőrizni, hogy az etetés hatása mennyi ideig tart - a raktárban/raktáron keresztül ez nem kivitelezhető -. Eltérőek lehetnek az idők. A Hamvas főnix esetében (ha jól emlékszem) 33 nap, míg más Fejlődő épületetek esetében csupán pár óra, vagy csak egyszeri, azonnali hatást fejt ki. Kattints egy olyan épületre, amit már letettél, és ott kifogja írni, - ha megeteted -, hogy meddig tart a hatás. Nem mindegyik épületnél működik az Állateledel.

Itt 5 db Állateledelt használtam fel, azért ilyen sok. Egyébként 3 nap/eledel

3564 bővítmény megtekintése
Szia!
Ez így teljesen helytálló segítség. Ettől több egyenlőre nincs, és nem is hiszem , hogy lesz a jövőben. Ha ez valakinek nem elég, az már komoly gond.
Bemásolod a felvetést, miszerint amikor etetni szeretne, akkor nem látszik, hogy meddig fog tartani és válaszolsz rá, hogy hol látni etetés után....bocs, de ez nem nagy segítség. :D
Kedves @Putyika !
Mihaszna szépen bemásolta azt, ami a rendelkezésünkre áll egyenlőre. Ettől több sajnos jelen pillanatba nincs.
Igen, ez segítség, mivel ott van a képen kereken perecen a válasz.

Legyen szép napotok!
 

polgarmaercell

Erős harcos
A városban elhelyezett épületek esetében tudod ellenőrizni, hogy az etetés hatása mennyi ideig tart - a raktárban/raktáron keresztül ez nem kivitelezhető -. Eltérőek lehetnek az idők. A Hamvas főnix esetében (ha jól emlékszem) 33 nap, míg más Fejlődő épületetek esetében csupán pár óra, vagy csak egyszeri, azonnali hatást fejt ki. Kattints egy olyan épületre, amit már letettél, és ott kifogja írni, - ha megeteted -, hogy meddig tart a hatás. Nem mindegyik épületnél működik az Állateledel.

Itt 5 db Állateledelt használtam fel, azért ilyen sok. Egyébként 3 nap/eledel

3564 bővítmény megtekintése
Arról beszéltem, hogy mielőtt megetetnéd meddig tart az etetés.
 

Putyika

Veterán
Kedves @Mihaszna!

Pont ez a lényeg, hogy nem etetünk mindig mindent, sőt le sem teszünk mindent a helyhiány miatt. De néha én is nézelődöm a raktárban, hogy mit lenne érdemes kirakni a városba vagy esetleg mit lehetne megetetni, hogy abból kapjak egy kis pluszt amire éppen szükségem van. De az eledel szűkössége miatt jól át kell gondolni és bizony tudni kell előre, hogy meddig fog tartani a hatás, mert sok esetben nagyon nem mindegy, hogy mennyi ideig tart és mikor jár le.
Ha tudnék rá megoldást, akkor nyilván megosztom és nem azt írom, hogy jogos a hiányosság felvetése. ;)

Kedves @Cyklon!

Ettől több egyenlőre nincs, és nem is hiszem , hogy lesz a jövőben.
Remélem nem lesz igazad, mert egyelőre tényleg nincs több sajnos. De azért van kivétel és remélem ez a jövőt vetíti előre és nem véletlen baleset. A Vörös panda mesternél például sikerült odaírni, hogy 72 óra. Kérlek, hogy ne csináljunk már úgy, mintha ez a kérés olyan borzalmasan nagy dolog lenne. Nem kell miatta átírni a féljátékot, csak néhány épület infó ablakába beírni pár számot és betűt. Jójó tudom, azért nem ilyen egyszerű a dolog, de nem is hatalmas munka.
Ha ez valakinek nem elég, az már komoly gond.
Ezt pedig egyszerűen nem is értem. Miért baj az, hogy tudni szeretném előre, hogy meddig tart az etetés hatása...nagyban függ tőle, hogy egyáltalán hajlandó vagyok elhasználni rá egy drága kincsnek számító eledelt vagy sem. A boltban is szeretem előre tudni, hogy miért mennyit kell fizetnem, és nem akkor akarom megtudni amikor már levonták az összeget a számlámról.
Igen, ez segítség, mivel ott van a képen kereken perecen a válasz.
Nem, ez nem segítség, mert nem a feltett kérdésre ad választ.
 

Deathfolk

Veterán
Amit használ az ember azt szerintem megjegyzi, (Én pl csak 3-4db-ot használok rendszeresen, azokat fejből tudom) amit meg nem azt én felírtam, mondjuk én mindent felírok, van vagy 50 txt-m, meg táblázatom az elvenar könyvtáramba :D Néha én is nézegetem hogy esetleg mit lehetne még etetni, pl fél évente kb 2x használom a viharfőnixet, akkor megnézem a leírásom hogy mire is számítsak, mert már elfelejtem mennyi ideig is lesz jó, van amit még csak 1x etettem mikor meglett aztán soha többet mert szerintem semmire se jó... de persze kinek mi a hasznos.
Ha ezeknek az épületeknek a megszerzésük óta nem változtattak az etetési hatás időtartalmukon, akkor ezek lennének

Tűzfőnix - 1nap
Viharfőnix - 3,5óra
Aranyfőnix - 3,5óra
Hamvas főnix - 33nap
Hidegtűzes főnix - 1nap
Alkonyfőnix - 12óra

Figyelmes téli bagoly - 1nap

Barnamedve - 12óra
Jegesmedve - 5nap
Panda - 1óra
Holdmedve - 1nap
Vörös panda - 3nap
 

polgarmaercell

Erős harcos
Amit használ az ember azt szerintem megjegyzi, (Én pl csak 3-4db-ot használok rendszeresen, azokat fejből tudom) amit meg nem azt én felírtam, mondjuk én mindent felírok, van vagy 50 txt-m, meg táblázatom az elvenar könyvtáramba :D Néha én is nézegetem hogy esetleg mit lehetne még etetni, pl fél évente kb 2x használom a viharfőnixet, akkor megnézem a leírásom hogy mire is számítsak, mert már elfelejtem mennyi ideig is lesz jó, van amit még csak 1x etettem mikor meglett aztán soha többet mert szerintem semmire se jó... de persze kinek mi a hasznos.
Ha ezeknek az épületeknek a megszerzésük óta nem változtattak az etetési hatás időtartalmukon, akkor ezek lennének

Tűzfőnix - 1nap
Viharfőnix - 3,5óra
Aranyfőnix - 3,5óra
Hamvas főnix - 33nap
Hidegtűzes főnix - 1nap
Alkonyfőnix - 12óra

Figyelmes téli bagoly - 1nap

Barnamedve - 12óra
Jegesmedve - 5nap
Panda - 1óra
Holdmedve - 1nap
Vörös panda - 3nap
Nagy vagy! Köszi!!!
 
Fent