• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Továbbítva Az Ősi csoda nem építhető meg

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser513

Vendég
Esetemben a "Kristály világítótorony" nevű ősi csoda nem építhető meg. Az építési fülre kattintva a szükséges költségeken kívül semmi sem látható, az építési gomb hiányzik - az ablak inaktív.
(Nem közvetlenül kifejlesztés után jelentkezett a hiba! Már több hete megépítésre várt az épület. Előzmények törlése, újra bejelentkezés nem segít.)

Játékverzió: v1.0.10-(8d01b7a) (2016-03-03 9:26)
Játékvilág: Arendyll
Böngésző (verzió): Mozilla Firefox (41.0.2)
Flash: 20.0.0.306
Op. rendszer: Windows XP (SP3)
Felbontás: 1440x900
Játék grafikai minőség: alacsony
Felhasználónév: Theodrul
Nép: Elf
Reprodukálhatóság: 5​

Kép:
vil_g_t__www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Ha netán jelentve lett már - én nem találtam - akkor elnézést!
 

DeletedUser434

Vendég
Szia Theodrul! :)

A hiba ismert, itt jelentették már! :)

Szerk. Sőt!!! A holnapi frissítéssel elméletileg már ki is lesz javítva! :)
  • " Az Ősi Csodák építési ablaka üres volt, ha nem állt rendelkezésre szabad építő. "
 

DeletedUser513

Vendég
Ahaaaaaa! Akkor az építő kavart be! Mivel nálam szinte mindig épül valami, akkor azért fogadott ez az ablak.
Köszi Macipiri!

Az adminjainknak meg ezer bocs! Ezek szerint nem vettem észre az előző bejelentést...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent