• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Az Öröm Szezonja

Érdekelne ki tudja teljesíteni ezeket a feladatokat... De arra is, hogy normálisnak érzi-e a többség, hogy 10 db kombi katit kérjen a játék???
 

Erica

Veterán
Érdekelne ki tudja teljesíteni ezeket a feladatokat... De arra is, hogy normálisnak érzi-e a többség, hogy 10 db kombi katit kérjen a játék???
Szia!
Ez sem lehet nehéz feladat, mert a variakadémiában pikk-pakk legyártom, gyorsító annyi jön a Toronyból, hogy bőven belefér. Persze nem utolsó sorban én ezért is szeretem a Holdkőtár szettjeim.
 

Burney

Felderítő
Szerintem ez inkább az alacsony szintű játékosoknak/kezdőknek jó, ők össze tudnak szedni pár értékes cuccot a fejlődésükhöz, de amúgy olyan időhúzó a fejlesztők részéről. Ha nem áldoz valaki a szezonbérlet feloldására nem sok értelme van, olyan különleges dolgot nem ad hogy nagyon megérné az izgalmat ha egy pár nap kimarad valami feladat :)
 
Szia!
Ez sem lehet nehéz feladat, mert a variakadémiában pikk-pakk legyártom, gyorsító annyi jön a Toronyból, hogy bőven belefér. Persze nem utolsó sorban én ezért is szeretem a Holdkőtár szettjeim.
Hát nekem nem pikk pakk, és a mai feladat is kiszúrás. Gondolom neked ez sem okoz gondot, miszerint napi küldetésben kér a játék 375 ezer manát. Számomra ez vicc...
 

Erica

Veterán
Gondolom neked ez sem okoz gondot, miszerint napi küldetésben kér a játék 375 ezer manát.
Nem, nem okoz, mert a Sárkány Apátság önti a Manát ha bűbájolok. Ezért kell egy Várost logikusan felépíteni. Egy bűbáj használatáért kapok: 37200 db Manát.
 

Kira7

Veterán
Nem, nem okoz, mert a Sárkány Apátság önti a Manát ha bűbájolok. Ezért kell egy Várost logikusan felépíteni. Egy bűbáj használatáért kapok: 37200 db Manát.
Szia!
Ezért a napi ládáért biztosan nem költenék el 11 bűbájt :)
1683713236305.png
Sárkány apátság nélkül is lehet jól termelni mannát 1 városban, nálam 600000 felett szokott kérni mannát napi feladatra és azt is kilehet termelni a városban.
 
Utoljára szerkesztve:

Bandrea

Újonc
Sziasztok!
Tudnátok segíteni mit jelent a heti feladatok között, hogy ' Nyiss ki egy ízletes zsákmányt'?
Előre is köszönöm!
 

Anerilin

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Sziasztok!
Tudnátok segíteni mit jelent a heti feladatok között, hogy ' Nyiss ki egy ízletes zsákmányt'?
Előre is köszönöm!

Szia.

Ízletes zsákmányt innen tudsz szerezni, felhasználni pedig a piros szívvel jelzett részen tudod majd. :)

A.

1683812340878.png 1683812430062.png
 
És mi a helyzet akkor ha nem számolja a teljesített feladatokat??? Az Öröm Szezonjában, heti küldés részeként kért 63 kenyeret, Már vagy 70-et csináltam és semmi. Mintha egy darabot sem gyártottam volna.
 

martisa

Újonc
Sziasztok!
Mi van akkor ha én épp a Szezon közben szeretnék Testvériséget váltani? maradok ott a feladatokban ahol eddig,vagy kezdhetem előlről? :(
 
Fent