• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Arany liga jutalmak

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Csillagos

Tapasztalt építő
A kérdésem: vajon miért ad az arany liga +2 ereklyét vagy együttes darabot, amikor azzal a szinttel, amivel oda be lehet kerülni, eleve megvan a 10. szintű épület vagy a teljes épületegyüttes?
Javasolnám átgondolni a jutalmakat, és inkább több lejáró épülettel megtoldani a jutalmat - varázskút pl.
Tele a raktáram a felesleges + 2-3-4 ereklyével (mert majd a soron következő kaland is azt fogja adni)
Vélemény?
 

Wiccara

Veterán
Szia,

azért, mert a 9. fejlesztő után elérhető megint egy "alap", amit lehet fejleszteni, akár 10es szintre.. ;)
 

Dallas1975

Felderítő
Szia,

azért, mert a 9. fejlesztő után elérhető megint egy "alap", amit lehet fejleszteni, akár 10es szintre.. ;)
Ez jogos ,de extrém ritka hogy valaki 2 ilyet tart :)

Valamikor ma hajnalban kiestem az ezüstből ( szerintem max 1-2 miatt) ,de ha ezt adja a kaland akkor mindegy ,addig marad9-es :)
 

MesterAlma13

Erős harcos
A kérdésem: vajon miért ad az arany liga +2 ereklyét vagy együttes darabot, amikor azzal a szinttel, amivel oda be lehet kerülni, eleve megvan a 10. szintű épület vagy a teljes épületegyüttes?
Javasolnám átgondolni a jutalmakat, és inkább több lejáró épülettel megtoldani a jutalmat - varázskút pl.
Tele a raktáram a felesleges + 2-3-4 ereklyével (mert majd a soron következő kaland is azt fogja adni)
Vélemény?
Szia, én egyet értek ezzel a megközelítéssel, mert mikor lesz az, hogy két épületet rakunk majd le... persze nekem pont van egy eventes épületből kettő, mert sikerült két alapot összeszednem annó, majd kaptam ereklyéket a toronyban.
ettől függetlenül... ez célja valakinek hogy legyen valamiből kettő, vagy hogy ezért jó sokáig... nagyon nagyon sokáig ott tároljunk rengeteg fölösleges épületfejlesztő ereklyét as raktárban?
az átgondolást én elvinném az Innohoz, de biztosan van még sok érv ellene és mellette is, ami alapján lehetne vagy nem lehetne változtatni.
Üdv, Alma
 

Calyr

Veterán
A felvetés érdekes, de nem vesz figyelembe egy fontos szempontot.
Az arany ligákba kerülés kb. a gyémit vásárlók jutalma. Anélkül is be lehet kerülni oda természetesen, de vagy sok szerencse, vagy extra trükk kell hozzá.
Az így kapott ereklye tűnhet feleslegesnek, de itt az Inno célja vélhetően az lenne, hogy aki már szerzett így ezt-azt, az költsön, hogy magasabb szintű izéje legyen. Ez azért érthető, elvégre a játéknak a sok ingyenes szekció ellenére mégiscsak van fizetős része is, a cég meg pénzből él.

Egyébként vannak olyan épületek, amelyeket megéri letenni nem 10-es szinten is. Illetve mivel a plusz ereklyeszerzés a torony szerves része, idővel (és marha sok türelemmel :) ) voltaképpen minden ilyen pluszban megszerzett cucc 10-essé is válhat, csak győzzétek kivárni.

Én ezért ezt nem támogatom, mert szerintem az a jó, hogy néha legyen figyelembe véve az Inno érdeke is. :)
 

polgarmaercell

Erős harcos
Szia!
Azért ez elég bicskanyitogató stílusban lett megfogalmazva! A kérdés: az miért rossz neked, ha más többet nyer??
Nem rossz az nekem. Én nem nyerek vele semmit. Igazából az egész tök mindegy (legalábbis nekem). Engem az egész nem érint. Ha szavazásra kerül a sor, nem fogok szavazni (ennél az ötletnél).
 

Kira7

Veterán
A kérdésem: vajon miért ad az arany liga +2 ereklyét vagy együttes darabot, amikor azzal a szinttel, amivel oda be lehet kerülni, eleve megvan a 10. szintű épület vagy a teljes épületegyüttes?
Javasolnám átgondolni a jutalmakat, és inkább több lejáró épülettel megtoldani a jutalmat - varázskút pl.
Tele a raktáram a felesleges + 2-3-4 ereklyével (mert majd a soron következő kaland is azt fogja adni)
Vélemény?
Szia!
Nekem az előző eventnél nagyon bejött hogy varázslatként adták oda , hogy én választhatom ki az együttes melyik épületét szeretném még +-ba. Így ügyesen betettem még 1 együttes darabot ami mannát ad (19-s fejezethez úgy is kell sok) , nekem ez így sokkal többet ért mint bármelyik más lejáró épületet adtak volna.
Most ennél így össze jött 11 ereklye 2 alap az is lehet hogy sose teszem le, de igazán pl. a kúttal se biztos hogy jobban járnék (az pl. 100 napig foglalja a helyett néha ad gyémántot és most már sok olyat amire igazándiból már nem nagyon van szükségem .. kútból is van pár db a raktárban )
Amennyiben úgy nézem az avatar képnek se sok jelentősége van , még is itt a fórumon írták hogy sokan a macskásnál ép a kép miatt hajtottak az aranyra.
Nehéz abban dönteni kinek mi lenne jó....mostanában a varázslatokat tartom jó iránynak ott legalább több dologból választhatsz.......
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!

A visszajelzés/ötlet már a ligák megjelenésekor továbbítva lett. :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent