• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Amunik

Etia

Újonc
Sziasztok.
Az Amunik fejezetbe léptem. És nem fér a fejembe hogy hogy kérhet az oldalfeladat 8 arany és 4 csapdakészítőt.? A világon nincs ennyi hely, hogy elférjen a 14 db 5x5-ös, 4 db 4x2-es , 3 db 3x3-as, és a 9x7- es templom. Arról nem beszélve hogy megvan adva mi mihez csatlakozzon. Ki hogyan oldotta meg ezt a feladatot ? Értem én, hogy vegyek gyémántért helyet és akkor megoldódik, de csoró vagyok :D
 

Zaron

Felderítő
Szia!
Nem kötelező kirakni mindent. ha a jutalom miatt szeretnéd-nem biztos, hogy megéri, a fejezet végén el is utasíthatod, ládanyitás után, ami nem megy vagy nem tetszik, és továbbmehetsz a következő feladathoz.
A lényeges az 5x40 gyémánt lesz.
 
Utoljára szerkesztve:

Etia

Újonc
Szia Zaron, sajnos nem enged tovább az oldalfeladat ha nem oldom meg. Passzolni meg nem lehet. Mi az az 5x40 gyémánt ?
 

Zaron

Felderítő
Szia Zaron, sajnos nem enged tovább az oldalfeladat ha nem oldom meg. Passzolni meg nem lehet. Mi az az 5x40 gyémánt ?
A fejezet közben nem, azért írtam, hogy a végén, a következő fejezet ládanyitása után. Csak figyelj majd, mit utasítasz el. Addig is tudsz a kutatással haladni.
 
Fent