• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Amunik - csapdakészítők

DeletedUser2120

Vendég
Sziasztok, szeretném megkérdezni, hogy mit kell tenni ahhoz, hogy feltudjam építeni a csapdakészítőt és az aranyművest. Kikutattam mindkettőt. Megépítettem a Dűnék templomát, de itt elakadtam. Olvastam a Wikit is de vagy figyelmetlen vagyok, vagy nem tudom miért, de nem találom a kérdésemre a választ. A lényeg: nekem csak gyémántokért van lehetőségem megvenni. A support azt írta, hogy valamit nem építettem meg, ezért látom csak ezt a módot.
Mit fejlesszek vagy építsek? Segítsetek légyszíves :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok, szeretném megkérdezni, hogy mit kell tenni ahhoz, hogy feltudjam építeni a csapdakészítőt és az aranyművest. Kikutattam mindkettőt. Megépítettem a Dűnék templomát, de itt elakadtam. Olvastam a Wikit is de vagy figyelmetlen vagyok, vagy nem tudom miért, de nem találom a kérdésemre a választ. A lényeg: nekem csak gyémántokért van lehetőségem megvenni. A support azt írta, hogy valamit nem építettem meg, ezért látom csak ezt a módot.
Mit fejlesszek vagy építsek? Segítsetek légyszíves :)
Nézd meg az építés menüben, hogy mik a követelmények és a költségek és aminek a mennyisége pirossal van, azzal nem rendelkezel, azt kell szerezni hozzá.
 
Sziasztok! A kutatási fa végére értem (illetve ma megérkezett az új faj), már azt hittem, hogy lebonthatok minden amunis cuccot, erre sorban jönnek a nem visszautasítható feladatok. Ez még nem is lenne nagy baj, de most olyat kér............ huh :eek: 20 ezer csapdát kell szereznem, de tele a raktáram. Miközben ezt a posztot írom, lebontottam a fenntarthatóság templomát, aztán újra megépítettem, hogy fogyjon a csapdám és tudjak újra előállítani. Szerintetek lett volna rá más mód is, hogy teljesíteni tudjam a feladatom? :(o_Oo_Oo_O
 

DeletedUser3

Vendég
A teljesítésre nem biztos, de amint feloldod az Építmények első technológiáját, az Amunik összes kötelező küldetése visszautasíthatóvá válik.
 
Fent