• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Alternatív jutalom

ElfAndie

Elf kid
Megértem az érzéseidet.
Nekem van egy ötletem.
Nem tetszik? ok.
Kérlek, próbálj meg olvasni, mielőtt megsértődsz. Írtam, hogy a csere részével egyetértek. Azzal nem, hogy hazárdjátékot csináljunk Elvenarból és elveszítsük még azt is, amit nagy ritkán kapunk. Ezzel ki értene egyet szerinted?
Tessék, itt írtam, csak nem olvastad el:
Odáig szerintem jó a javaslatod, hogy becserélhetőek legyenek az ajándékok valami módon. De az, hogy kapok valami fölöslegest és még el is veszítsek valami mást, ami kell, az nem okés, szerintem senkinek.
Ha ezt az utóbbit elfelejtjük és maradunk annál, hogy lehessen valamilyen módon cserélni, az szerintem is jó lenne.

Egyébként nem érzésből írok véleményt, mert abból nem lehet. A józan eszemet és a rendelkezésemre álló logikámat használom ilyenkor.
 
Utoljára szerkesztve:

MesterAlma13

Erős harcos
Lehetne adni a játkosnak egy esélyt, hogy elutasítsa ezt az ajándékot és forgasson meg egy szerencsekereket.
úgy talán működhet, hogy mivel minden ládánál több lehetőség közül dob be egyet a rendszer, így ha valaminél úgy döntesz, hogy nem kell (pl. sellő ereklye vagy bűbáj töredék), akkor azt visszautasíthatnád, majd a rendszer újra pörgetné a láda lehetőségeit kiegészítve egy olyannal, hogy pl. 20% hogy nem kapsz semmit - tehát kaphatnád ugyan azt is, kaphatnál semmit, de lenne esélyed a többi lehetőségre.
mindezt persze csak egyszer ládánként.

Egyébként a Sellő és Stonehenge ereklyékkel csak az a bajom, hogy a 6 hét alatt egyszerűen nincs lehetőség arra, hogy megszerezzük a 9 ereklyét, tehát pl. nekem ezeket az épületeket nem éri meg lerakni.
Sajna ez az adunk is, de inkább nem esete (főleg hogy nincs Holkőtár)...
Főnix ereklye esete más, mivel azt lehet kotyvasztani az akadémián - akár azt a vonalat is bővíthetnék a fejlesztők.
 

kakukMarci

Újonc
Kérlek, próbálj meg olvasni, mielőtt megsértődsz. Írtam, hogy a csere részével egyetértek. Azzal nem, hogy hazárdjátékot csináljunk Elvenarból és elveszítsük még azt is, amit nagy ritkán kapunk. Ezzel ki értene egyet szerinted?
Tessék, itt írtam, csak nem olvastad el:
Kedves ElfAndie!
Részben egyetértesz - megértettem.
Nekem volt egy ötletem.
Közzétettem, hogy javítsak a játékukon.
De nem ragaszkodom hozzá.
Vége.

Nem haragszom, nem sértődtem meg, de nem érek rá.
 

Wiccara

Veterán
Nem tetszik, és helyem sincs.
Nem is kell letenni :) Csak két felesleges ereklyéd van...? Irigyellek.. nekem 49..
Mielőtt felkapnád a Vörös Tengert, jelzem, a toronyban a fejlesztő ereklyék nem neked lettek kitalálva - akinek semmi szüksége rá -hanem annak, akit ez motivál a toronyra. Nem a toronyból kell kirakni - bár nem lehetetlen - hanem akiknek bármilyen okból hiányos volt; beszerezheti.
Szerencsére ez a mizéria nem végtelen ( a barkácsolható alapokra épül, és egyszerre csak egy van fókuszban)
Kismillió ötlet volt a fejlesztők cserebere-beszámítós-konvertálós felhasználására, ha veszed a fáradtságot, az archivba lettek elásva.
A nyeremény az nyeremény.. vagy kell vagy nem, de nem bót, hogy válogass. Nincs garancia, szavi, ésatöbbi. Ellenben remekül el lehet bontani, ha már zavar a 27 oldalas raktár.
Személy szerint jobban örülnék, ha nem terhelnénk ilyenekkel a tornyot, mert kevesebb az esély a hasznosabbakra.
Szóval a megszüntetésüket még támogatnám is ;)
 

Corvo

Veterán
Csak akkor támogatom ha a keréken rajt lesz a kívánság kút le nem járó idővel. (ne 100 napig legyen hasznos)
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Kedves Elvenar Csapata!

A toronyban nyertem két sellőereklyét, amire nincs semmi szükségem.
Ez adta a következő ötletet:

Lehetne adni a játkosnak egy esélyt, hogy elutasítsa ezt az ajándékot és forgasson meg egy szerencsekereket.
Itt olyan ajándékokat nyerhetne amilyeneket egyébként is lehet a toronyban, de lennének negatív ajándékok is.
Tehát valamit akár el is veszethetne. Ezek is kb ugyanolyan lennének, mint amiket a toronyban nyerni lehet, de negatív előjellel.

Köszönjük a beküldést és az ötletet, de sajnos azt kell mondanom, hogy ehhez hasonló ötletek megvalósulása jelenleg nem várható. :)
 

MoonlightAnnis

Felderítő
úgy talán működhet, hogy mivel minden ládánál több lehetőség közül dob be egyet a rendszer, így ha valaminél úgy döntesz, hogy nem kell (pl. sellő ereklye vagy bűbáj töredék), akkor azt visszautasíthatnád, majd a rendszer újra pörgetné a láda lehetőségeit kiegészítve egy olyannal, hogy pl. 20% hogy nem kapsz semmit - tehát kaphatnád ugyan azt is, kaphatnál semmit, de lenne esélyed a többi lehetőségre.
mindezt persze csak egyszer ládánként.

Egyébként a Sellő és Stonehenge ereklyékkel csak az a bajom, hogy a 6 hét alatt egyszerűen nincs lehetőség arra, hogy megszerezzük a 9 ereklyét, tehát pl. nekem ezeket az épületeket nem éri meg lerakni.
Sajna ez az adunk is, de inkább nem esete (főleg hogy nincs Holkőtár)...
Főnix ereklye esete más, mivel azt lehet kotyvasztani az akadémián - akár azt a vonalat is bővíthetnék a fejlesztők.
Nekem sellőből sikerült a 9, csak nekem az pont nem kell....
 
Fent