• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Alprajz

Számodra ez hasznos ötlet?

  • Igen, örülnék neki!

    Szavazatok: 6 66,7%
  • Érdekel, hogyan működne.

    Szavazatok: 1 11,1%
  • Úgysem lesz ilyen!

    Szavazatok: 0 0,0%
  • Nem, felesleges!

    Szavazatok: 2 22,2%

  • Összes szavazó
    9
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1584

Vendég
Alaprajz ötlet, hogy könnyebb legyen a város rendezése és építése!​
Visszatérő ötlet, sokan javasolták tudom, de próbálkozom újra és újra ha kell, mert ez egy olyan dolog ami nagyon hiányzik. Nehéz kihasználni minden területet, mert sokszor nem látni, hogy hol marad meg egy-egy hely.
A kép egy másik játékból van, de ennek alapján szépen átlehet építeni sajátosan ebbe a játékba is.

Döntsetek ti is, kedves társaim, szavazzatok meglátásaitok alapján!

pelda.jpg
 

DeletedUser

Vendég
Alaprajz ötlet, hogy könnyebb legyen a város rendezése és építése!​
Visszatérő ötlet, sokan javasolták tudom, de próbálkozom újra és újra ha kell, mert ez egy olyan dolog ami nagyon hiányzik. Nehéz kihasználni minden területet, mert sokszor nem látni, hogy hol marad meg egy-egy hely.
A kép egy másik játékból van, de ennek alapján szépen átlehet építeni sajátosan ebbe a játékba is.
Nagyon jó ötlet, támogatom! :)
 

DeletedUser

Vendég
Alaprajz ötlet, hogy könnyebb legyen a város rendezése és építése!​
Visszatérő ötlet, sokan javasolták tudom, de próbálkozom újra és újra ha kell, mert ez egy olyan dolog ami nagyon hiányzik. Nehéz kihasználni minden területet, mert sokszor nem látni, hogy hol marad meg egy-egy hely.
A kép egy másik játékból van, de ennek alapján szépen átlehet építeni sajátosan ebbe a játékba is.

Döntsetek ti is, kedves társaim, szavazzatok meglátásaitok alapján!

540 bővítmény megtekintése
Már van ilyen program, és nem csak rajzolni tudsz vele, hanem csata szimulációkat is végezhetsz, ez direkte az Elvenarhoz van! Gondolom, szabad a linket közzétennem, ha nem, kérem az illetékest, törölje. http://www.elvenarchitect.com/city/planner/
 

DeletedUser

Vendég
Ő valószínűleg arra gondolhat, hogy a játékba beleépíteni, nem pedig külső program, vagy külső weboldal. :)
Ez gondolom, direkt ehhez fejlesztették ki, így nem valószínű, hogy ezt is pluszban beleépítenék a játékba. Ez az oldal elég összetett, több funkciót is magába foglal. De az ötlet nagyon jó, csak nem egy egyszerű hozzáadunk egy új táblázatot, vagy egy pipát berakunk ide-oda.
(magam és társaim ezt használjuk átépítéseknél, és már az erdei elfes épületek is benne vannak.)
http://www.elvenarchitect.com/
 

DeletedUser1584

Vendég
Ez gondolom, direkt ehhez fejlesztették ki, így nem valószínű, hogy ezt is pluszban beleépítenék a játékba. Ez az oldal elég összetett, több funkciót is magába foglal. De az ötlet nagyon jó, csak nem egy egyszerű hozzáadunk egy új táblázatot, vagy egy pipát berakunk ide-oda.
(magam és társaim ezt használjuk átépítéseknél, és már az erdei elfes épületek is benne vannak.)
http://www.elvenarchitect.com/

Igen, arra gondoltam, hogy jobb lenne beépítve a játékba.
Például egy klikkel eltüntetné az építményeket, hogy csak az alaprajz látszódjon (mint a képen). Ezáltal átrendezed a dolgokat ahogyan akarod és aztán visszahúzod a "falakat" egy újabb klikkel.
Nem nagy dolog, de igen értem én hogy munkát igényel ez a fejlesztőknek.. de hát mi nem? 'A jó dolgokért szenvedni kell.' nemde?:D:rolleyes:
 

DeletedUser1114

Vendég
Több játékban - ahol épületeket lehet letenni ez megoldott. Egyszerűen megnyomod a baloldali Shift billentyűt és eltünik a 3D, csak az alaprajzot látod. Utak átépítésénél nélkülözhetetlen segítség - itt elutasították már többször is...

Igen, arra gondoltam... ... jó dolgokért szenvedni kell.' nemde?:D:rolleyes:

hááát én a jó dolgok hiányától szenvedek XD
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser262

Vendég
semmi jónak nem vagyok elrontója, támogatom
de ez nem kis munkával járna, hasonló ötlet már lett felvetve régen is ha jól emlékszem, de nem lett belőle semmi és mint régi játékos és fórumozó tudom mi lesz az illetékesek megteszik hogy továbbítják, majd majd landol valamelyik fejlesztő fiókjában porosodni :)
 

DeletedUser1114

Vendég
semmi jónak nem vagyok elrontója, támogatom
de ez nem kis munkával járna, hasonló ötlet már lett felvetve régen is ha jól emlékszem, de nem lett belőle semmi és mint régi játékos és fórumozó tudom mi lesz az illetékesek megteszik hogy továbbítják, majd majd landol valamelyik fejlesztő fiókjában porosodni :)
A program alapból az alaprajzot mutatja amig nincs bekapcsolva a 3D (általában) Nem tudom meddig tart egy plusz "HA" feltételt hozzárendelni egy billentyűhöz? talán 5 perc ? Csinálhatja lassan is mondjuk közbe cigikávé stb - úgy se több egy órától... 3D-s nézet kikapcs oszt csőcsókolom
 

DeletedUser1519

Vendég
Más felvetésben is támogattam kifejezetten ezt az ötletet, úgyhogy itt is!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent