• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Aláírás készítés - kérések, teljesítések

DeletedUser7

Vendég
Elfek, Emberek!

Itt kérhetitek meg Elvenar többi lakóját hogy csilivili aláírásokat készítsenek nektek. Ha pedig segíteni akarsz társaidon, ne tartsd vissza magad.
Kultúrált viselkedést elvárjuk: ha valami nem tetszik, köszönd meg a fáradozásait, a másik fél pedig fogadja el hogy nem sikerült kielégíteni az igényeket, nem vagyunk egyformák :)
 
Elfek, Emberek!

Itt kérhetitek meg Elvenar többi lakóját hogy csilivili aláírásokat készítsenek nektek. Ha pedig segíteni akarsz társaidon, ne tartsd vissza magad.
Kultúrált viselkedést elvárjuk: ha valami nem tetszik, köszönd meg a fáradozásait, a másik fél pedig fogadja el hogy nem sikerült kielégíteni az igényeket, nem vagyunk egyformák :)
Szia!
Köszönöm szépen, hogy alkottál nekünk egy "Galériát"! :) Gondolom, ki lesz használva.
Köszönjük szépen, kedves Enamel!!!
Szia Elise!
Neked pedig hoztam egy képet:
http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2017/08/15/231elise.jpg
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser136

Vendég
Szia Ariana .

Nagyon tetszenek a Bannereid ! :) Én is szeretnék ......:oops: persze csak ha van hozzá időd és kedved.:rolleyes:
Szép napot és jó játékot kívánok ! :D

Hajnalcsillag
 
Szia Ariana
Örülök,hogy itt is látlak,sokat beszélgettünk anno a a Tea házadban.Gyönyörű Bannert alkottál megint!!
Legyen szép Napod!!
Erica
Szia Erica!
Kicsi a világ, még az Arendill is! :) Devike is köszöntött, úgyhogy összeszaladunk itt páran. :)
Kedves Ariana!!!
Csoda szép lett!!!!!
Nagyon-nagyon szépen köszönöm!!!!! :oops::rolleyes:;)
Szia Elise!
Használd egészséggel, örülök, hogy tetszik. :)
Szia Ariana .

Nagyon tetszenek a Bannereid ! :) Én is szeretnék ......:oops: persze csak ha van hozzá időd és kedved.:rolleyes:
Szép napot és jó játékot kívánok ! :D

Hajnalcsillag
Szia Hajnalcsillag!
Amint lesz időm, alkotok neked is valami szépet. :)
 

Erica

Veterán
Hmm.. Igaz ami igaz.. Döbbenet milyen kreatív!!!
Nagy szépek, újfent nagyon köszi Ariana!!!
gyönyörű ruhácskád lett Elise!!♥♥
Szia Erica!
Kicsi a világ, még az Arendill is! :) Devike is köszöntött, úgyhogy összeszaladunk itt páran. :)

Szia Elise!
Használd egészséggel, örülök, hogy tetszik. :)

Szia Hajnalcsillag!
Amint lesz időm, alkotok neked is valami szépet. :)
Bizony kicsi a fantasy világa...:)jó,hogy itt vagy.♥Imádom nézni az Alkotásaid!!Csodálatosak.Az én "ruhám'Devike tervezte,nagyon szeretem.♥♥
 
Szia Ariana .

Nagyon tetszenek a Bannereid ! :) Én is szeretnék ......:oops: persze csak ha van hozzá időd és kedved.:rolleyes:
Szép napot és jó játékot kívánok ! :D

Hajnalcsillag
Szia!
Hoztam neked egy "rucit", remélem tetszik:
http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2017/08/16/402hajnalcsillag.png

gyönyörű ruhácskád lett Elise!!♥♥

Bizony kicsi a fantasy világa...:)jó,hogy itt vagy.♥Imádom nézni az Alkotásaid!!Csodálatosak.Az én "ruhám'Devike tervezte,nagyon szeretem.♥♥
Igen, láttam a siged, és fel is ismertem Devike stílusát. :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser83

Vendég
Játékot kerestem, barátokra segítő hölgyekre - urakra leltem..
Ami nem megköszönhető... Kiralyno játékos személyében egy angyalra....
Isten áldja ŐT és minden kedves játékost!!!!!
 

DeletedUser1307

Vendég
gyönyörű ruhácskád lett Elise!!♥♥

Bizony kicsi a fantasy világa...:)jó,hogy itt vagy.♥Imádom nézni az Alkotásaid!!Csodálatosak.Az én "ruhám'Devike tervezte,nagyon szeretem.♥♥

Szia :)
És még tartozok is Neked egy ígérettel. Jó hír, hogy a napokban már elkezdtem megkerestem a kérdéses kép picit jobb változatát. Az is ilyen keret nélküli legyen, mint a mostani, vagy valamilyen "nem egyenes" keret?

Szia Erica!
Kicsi a világ, még az Arendill is! :) Devike is köszöntött, úgyhogy összeszaladunk itt páran. :)

Szia Elise!
Használd egészséggel, örülök, hogy tetszik. :)

Szia Hajnalcsillag!
Amint lesz időm, alkotok neked is valami szépet. :)

Szia Ariana!
Nagyon örülök, hogy kicsi ez a világ ;) Én még nagyon emlékszem a legelső banneremre, Tőled kaptam kb. 5-6 éve. Annyira beleszerettem, hogy elkezdtem én is képeket szerkeszteni, ami szerintem egy csodás dolog -persze ha van rá elég idő :D
 
Fent