• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Aktivitás mérés picit másképp

Erre csak egy válasz lehet. :)

  • Igen, szeretnék aktív szomszédokat

    Szavazatok: 11 61,1%
  • Nem, jók nekem a lusta szomszédok is

    Szavazatok: 7 38,9%

  • Összes szavazó
    18

bere007

Veterán
Pontosan. Ami Nektek jutalom, az másoknak büntetés. Az érmének két oldala van, ezt ne felejtsd el! :)

Ennyi erővel nem kell bajnokság, event mert aki többet tud játszani ezekben előnyt tud szerezni ereklye, ranglistapont, épületek... Sőt hova tovább nem kell fórum sem :eek:, mert aki itt aktív, a játékról plusz híreket, tippeket, trükköket szerez, amíg mások nem tudnak ezekről meg szinte semmit. Hacsak nincsen egy fórumos csapattag, aki közvetít nekik. Akkor legyen beszüntetve minden, mert hogy mindenki teljesen egyenlő eséllyel legyen? Akkor gyémánt se legyen? Azzal is előnyt szereznek a játékosok és folytathatnám...

A részemről ez csak annyi volt, hogy aki aktív, segíti a többieket (persze van benne haszna neki is, ez nem kétség, de akinek segít, annak több...) nekik legyen egy picit kedvezőbb a helyzet. Megértem, hogy van aki 1nap 20 percet tud csak ideülni, van aki meg 20 percenként fel tud lépni ide. Ez mind okés. Család, munka meg egyebek mellett érthető is. De ezt nem diszkriminációnak szántam, ahogy itt az bele lett magyarázva, hanem az aktívak jutalmazásában és a többiek akik csak pár szomszédhoz mennek be, az ő motiválásában. Lehet, hogy ha ezt esetleg továbbítják, bevezetik, eltelik annyi idő, hogy a másik oldalon fogok már állni én is és szidom magamat érte. Ez is benne van a pakliba.
 

DeletedUser1322

Vendég
Mi lenne ha a látogatásokért járna egy kis + jutalom.Jó kapunk érte aranyat de ez nem sok embert motivál.
1 példa:
Van 100 szomszédom,ha meglátogatok belőle 25-öt akkor jönne a már megszokott kis ládika benne egy kis jutalom.Ez lehet tp,bűbáj,ereklye.
Ha meglátogatok belőle 50-et akkor ugyan úgy jönne a kis ládika de már egy nagyobb mennyiségű jutalommal.75-nél még nagyobb mennyiségű jutalom(itt most nem 10-20 db ereklyére vagy bűbájra gondolok).
A végén pedig ha az összes szomszédot meglátogatta valaki akkor lehetne a jutalom bizonyos mennyiségű (pár db)gyémántocska vagy valami magasabb értékű ajándék.
Így nem lenne "büntetve" senki és senkire nem lenne kényszerítve semmi,de lehet hogy több embert motiválna arra hogy látogassa a szomszédait.
Ez lehet hogy a nagyobb játékosokat ugyan úgy nem érdekli majd de a "középmezőny"érdeklődését felkeltené Szerintem.
A jutalom értéke lehetne kórfüggő akár csak az event épületeknél a kultúra.Így talán a nagyobb játékosok figyelmét is felkeltené.
 

DeletedUser256

Vendég
Ennyi erővel nem kell bajnokság, event mert aki többet tud játszani ezekben előnyt tud szerezni ereklye, ranglistapont, épületek... Sőt hova tovább nem kell fórum sem :eek:, mert aki itt aktív, a játékról plusz híreket, tippeket, trükköket szerez, amíg mások nem tudnak ezekről meg szinte semmit. Hacsak nincsen egy fórumos csapattag, aki közvetít nekik. Akkor legyen beszüntetve minden, mert hogy mindenki teljesen egyenlő eséllyel legyen? Akkor gyémánt se legyen? Azzal is előnyt szereznek a játékosok és folytathatnám...
Azoknál, amiket felsoroltál, az a helyzet áll fenn, hogy akik ezeket csinálják, azok előnyt szereznek, de akik nem csinálják, azok nem kerülnek hátrányba (maximum a többi játékossal szemben) azzal szemben, mint ha nem lenne a játékban az adott funkció.
Ha valaki nem gyúrja a bajnokságokat, az nem kerül hátrányba ahhoz képest, mint ha benne se lenne a játékban a bajnokság, de ennél az ötletnél ha valaki nem gyúrja a támogatásokat, az nagyobb hátrányba kerül ahhoz képest, mint ha nem lenne benn a játékban ez az ötlet!
Az érmének két oldala van, ezt ne felejtsd el! :)
!!!!!
Remélem, érted :)

Mi lenne ha a látogatásokért járna egy kis + jutalom.Jó kapunk érte aranyat de ez nem sok embert motivál.
1 példa:
Van 100 szomszédom,ha meglátogatok belőle 25-öt akkor jönne a már megszokott kis ládika benne egy kis jutalom.Ez lehet tp,bűbáj,ereklye.
Ha meglátogatok belőle 50-et akkor ugyan úgy jönne a kis ládika de már egy nagyobb mennyiségű jutalommal.75-nél még nagyobb mennyiségű jutalom(itt most nem 10-20 db ereklyére vagy bűbájra gondolok).
A végén pedig ha az összes szomszédot meglátogatta valaki akkor lehetne a jutalom bizonyos mennyiségű (pár db)gyémántocska vagy valami magasabb értékű ajándék.
Így nem lenne "büntetve" senki és senkire nem lenne kényszerítve semmi,de lehet hogy több embert motiválna arra hogy látogassa a szomszédait.
Ez lehet hogy a nagyobb játékosokat ugyan úgy nem érdekli majd de a "középmezőny"érdeklődését felkeltené Szerintem.
A jutalom értéke lehetne kórfüggő akár csak az event épületeknél a kultúra.Így talán a nagyobb játékosok figyelmét is felkeltené.
Na ez viszont sokkal jobb ötlet, szerintem add be külön is a kérelmet! ;)
Itt megoldódik az a probléma, amit az előző hsz-emben kiveséztem :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

zsivany

Erős harcos
Támogatom!
Nekem 54 szomszédom van, abból naponta átlag 10-13 a rendszeres látogató. Én is körbejárom a szomszédaimat, mert kell az arany, de a kalapácsra is nagyon nagy szükség lenne. Sajnos ebből az 54 szomszédból elég sok az inaktív.:( Lehetne egy jól menő szomszédságot kérni? :rolleyes:;)
 

bere007

Veterán
Mi lenne ha a látogatásokért járna egy kis + jutalom.Jó kapunk érte aranyat de ez nem sok embert motivál.
1 példa:
Van 100 szomszédom,ha meglátogatok belőle 25-öt akkor jönne a már megszokott kis ládika benne egy kis jutalom.Ez lehet tp,bűbáj,ereklye.
Ha meglátogatok belőle 50-et akkor ugyan úgy jönne a kis ládika de már egy nagyobb mennyiségű jutalommal.75-nél még nagyobb mennyiségű jutalom(itt most nem 10-20 db ereklyére vagy bűbájra gondolok).
A végén pedig ha az összes szomszédot meglátogatta valaki akkor lehetne a jutalom bizonyos mennyiségű (pár db)gyémántocska vagy valami magasabb értékű ajándék.
Így nem lenne "büntetve" senki és senkire nem lenne kényszerítve semmi,de lehet hogy több embert motiválna arra hogy látogassa a szomszédait.
Ez lehet hogy a nagyobb játékosokat ugyan úgy nem érdekli majd de a "középmezőny"érdeklődését felkeltené Szerintem.
A jutalom értéke lehetne kórfüggő akár csak az event épületeknél a kultúra.Így talán a nagyobb játékosok figyelmét is felkeltené.

Támogatom! :D
 

DeletedUser256

Vendég
Támogatom!
Nekem 54 szomszédom van, abból naponta átlag 10-13 a rendszeres látogató. Én is körbejárom a szomszédaimat, mert kell az arany, de a kalapácsra is nagyon nagy szükség lenne. Sajnos ebből az 54 szomszédból elég sok az inaktív.:( Lehetne egy jól menő szomszédságot kérni? :rolleyes:;)
Melyiket? Az alap ötletet, vagy ezt:
Mi lenne ha a látogatásokért járna egy kis + jutalom.Jó kapunk érte aranyat de ez nem sok embert motivál.
1 példa:
Van 100 szomszédom,ha meglátogatok belőle 25-öt akkor jönne a már megszokott kis ládika benne egy kis jutalom.Ez lehet tp,bűbáj,ereklye.
Ha meglátogatok belőle 50-et akkor ugyan úgy jönne a kis ládika de már egy nagyobb mennyiségű jutalommal.75-nél még nagyobb mennyiségű jutalom(itt most nem 10-20 db ereklyére vagy bűbájra gondolok).
A végén pedig ha az összes szomszédot meglátogatta valaki akkor lehetne a jutalom bizonyos mennyiségű (pár db)gyémántocska vagy valami magasabb értékű ajándék.
Így nem lenne "büntetve" senki és senkire nem lenne kényszerítve semmi,de lehet hogy több embert motiválna arra hogy látogassa a szomszédait.
Ez lehet hogy a nagyobb játékosokat ugyan úgy nem érdekli majd de a "középmezőny"érdeklődését felkeltené Szerintem.
A jutalom értéke lehetne kórfüggő akár csak az event épületeknél a kultúra.Így talán a nagyobb játékosok figyelmét is felkeltené.
?
 
Fent