• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Akcios premium epuletek?

SirSmithy

Veterán
Sziasztok!

A hirharsona szerinte 10% akcio van a premium epuletekre az epitesi menuben. Valojaban pedig nem latszik semmi. Ez a hir kacsa, vagy lemaradt a 10% az epitesi menuben?

Koszi, Smithy
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!

A hirharsona szerinte 10% akcio van a premium epuletekre az epitesi menuben. Valojaban pedig nem latszik semmi. Ez a hir kacsa, vagy lemaradt a 10% az epitesi menuben?

Koszi, Smithy

Szia!

Tervben van az akció, a központi munkatársak dolgoznak rajta. :)
 

Putyika

Veterán
Két különböző áron? Én mindig-mindig egyforma árakra emlékszem.
Én is úgy emlékeztem, hogy mindig egyforma. De a képen amit bemásoltál, nem adta ki a matek a 10% kedvezményt, ezért rákerestem a wikin és a 8. fejezetig teljesen különböző árakon adják őket.
 

Mihaszna

Veterán
Bár nem prémium és nem épület, de szintén akció..

Az árakat értem, a logikát már kevésbé. Még abban az esetben is, hogy ha egyértelmű.

10 Tudáspont X gyémánt (pipa)
1 X 10 Ősi tudáspont X gyémánt (pipa)

Ez megy egészen 60-ig, annyi különbséggel, hogy az utolsó Ősi TP egy 2-es szorzót kapott.

A Tudáspontokat a kutatásokba, az Ősi TP-ket pedig a Csodákba tudjuk befektetni (Ez az egyértelmű rész)

Ami pedig a logikát illeti.. mind a 2 típusú Tudáspont felhasználható a csodáknál (függetlenül attól, hogy az exkluzív ajánlat direkt elkülöníti a 2 dolgot), mégis több, mint 800 gyémánt a differencia a kettő közt. ( Hogy miért(?), nem nagyon értem :D )

Logika.jpg

Nekem ez most kb. így jön le:

Logikus.jpg
 

Putyika

Veterán
mind a 2 típusú Tudáspont felhasználható a csodáknál (függetlenül attól, hogy az exkluzív ajánlat direkt elkülöníti a 2 dolgot), mégis több, mint 800 gyémánt a differencia a kettő közt. ( Hogy miért(?), nem nagyon értem :D )
Szerintem pont azért, mert a csodáknál mind a 2 felhasználható ugyan, a techfára viszont csak az egyik. Vagyis az értékesebb, mert 2 felhasználási területe is van. De ez csak tipp.

Ui.: A Zolis sztorihoz pedig csak annyit, hogy úgy tűnik, hogy ez a mai világban normálisnak számít. :rolleyes:
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!

A hirharsona szerinte 10% akcio van a premium epuletekre az epitesi menuben. Valojaban pedig nem latszik semmi. Ez a hir kacsa, vagy lemaradt a 10% az epitesi menuben?

Koszi, Smithy

Szia!

Sajnos a kiárusítást későbbre kell tolnunk, köszönjük a megértést! :)
 

Mihaszna

Veterán
Ez az, küldjétek csak az ajánlatokat, imádjuk őket. :$$ :D Esetleg komplett szettek avagy elvétve (szintén komplett) Fejlődő épületek nem látnak/láthatnának napvilágot? :$$

asdasd.jpg
 

creatin

Erős harcos
A helyzet ugyanaz, mint májusban: a trombita szerint ma (2021. szeptember 16) akciósak a prémium épületek, de mégsem. Ez május óta nem lett kijavítva?
 
Fent