• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Ajándékozási lehetőségek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Natty

Felderítő
Sziasztok! Az alábbi ötleteim lennének más játékosok ajándékozása céljából:
1. A raktárban található, fel nem használt épületek /event nyeremények/ továbbajándékozhatóak legyenek másik
játékostársunknak, ezzel segítve őt. /pl. a testvériségbe érkező gyengébb, kezdő játékosok segítése, akár úgy is, hogy tőlünk levon valamit a rendszer, pl. nyersanyagok/
2. Lehessen kristályt vásárolni nemcsak saját részre, hanem ajándékképpen is másik játékosnak. / itt lehetne nemcsak kristály, hanem más épület ajándékozásáról is szó. Pl: szülinap esetén erre utaló épület/
3. A régi játékosok felé gesztusként regisztrálásuk évfordulóján meglepi csomag ajándékozása a cég részéről:) megköszönve, hogy az elvenar a kedvenc játékuk :)
/pl: gyémánt, különleges épületek, amelyek jelzik, hogy mennyi ideje van a játékban./

Ha valamelyik beadásra került már, akkor elnézést érte.
 

DeletedUser1259

Vendég
Sziasztok!
1. Nem támogatom, nagyon könnyen vissza lehet élni a helyzettel (2 fiók használata) Az eventek a kezdő játékosok számára is minden lehetőség megvan a sikeres játékra :)
2. Ugyanaz mint az előbb, viszont érdekes lenne ha lehetne különleges épületeket venni pénzért
3. Ez egy jó ötlet. Más játékokban is vannak ilyenek és ilyen 1x van évente nem borulna fel a világ rendje ha valaki idönként kap egy kevés gyémántot vagy egy épületet ;)
 

Natty

Felderítő
A 2. pontnál szerintem nem lehet visszaélés, hiszen aki magának tud venni kristályt, meg tudja venni akár több fiókjára is. /nem kínlódik vele, simán megveszi./ Azonban tud olyannak is vásárolni, vagy meglepni mást, akinek nincs lehetősége erre. Az első pontnál nem gondoltam a visszaélés lehetőségére, de valóban fennáll a veszélye.
 

mac001

Tag
1. Én sem támogatom, az előttem szóló már kifejtte miért. Egyébként pedig most van tesztelés alatt a varázsakadémia új funkciója, hogy a fel nem használt épületeket majd beolvaszthassuk valami másba, így az engem jobban izgat xD

2. A saját bónuszos manuink nyersanyagairól van szó, gondolom, nem csak kristályról, ugye? Engem is bosszant, mikor ugye eventben kéri x mennyiséget, dr a sajátomat nm tudom megvenni, csak termelni. Mégse támogatom az ötletet, hiszen ez benne a csavar. A sajátodat nem megvenni kell, hanem termelni :)

3. Na ez viszont tényleg jó lenne. Évente egyszer egy kis ajándék a kitartó játékosoknak.. Támogatom:D
 

DeletedUser

Vendég
A 2. pont tényleg kristályról szól vagy gyémántról? ;)
 

DeletedUser1259

Vendég
A 2. pontnál szerintem nem lehet visszaélés, hiszen aki magának tud venni kristályt, meg tudja venni akár több fiókjára is. /nem kínlódik vele, simán megveszi./ Azonban tud olyannak is vásárolni, vagy meglepni mást, akinek nincs lehetősége erre
Ez igaz itt tévedtem egy picit. :) de ettől függetlenül is vannak más módok a feladatokra kért kristályok megszerzésére
A sajátodat nem megvenni kell, hanem termelni :)
1. A termelés mint mac említette
2. piacozással is meg lehet szerezni. Általában nem kérnek olyan nagy mennyiségeket hogy ne lehessen piacolni a nem bónuszos árukból egy kis bónuszost ;) És ezt én mondom 1-1 manukkal :D
 

DeletedUser3

Vendég
Alapvetően jó ötletek lennének, ha biztosítani lehetne, hogy ne lehessen kijátszani ezeket.
1 - 2 fiók esetén könnyen vissza lehet élni vele, így ez nem fog bekerülni a játékba.
2 - gyémánt vásárlása másnak. Jó az elgondolás, de sajnos figyelembe kell venni azt is, hogy ezzel nagyon könnyen kárt is lehet okozni másnak: Megveszed valakinek a gyémántokat, ő elkölti, majd te jelzed a banknak/paypalnak, hogy kéred vissza a pénzed. A bank/paypal eleget tesz a kérésednek, visszaadja a pénzed, a játék pedig visszavonja a gyémántokat. Ez most is így működik. Csak ha ezt másnak vetted és ő elkölti, és emiatt minuszba megy a gyémántok száma, a játék figyelmezteti, hogy tartozása van, egyenlítse ki, és mindaddig nem fogja engedni játszani, amíg nincs legalább 0 gyémántja.
Ilyen módon rengeteg játékost akaratlanul (vagy akár direkt) meg lehet károsítani.

3 - Nem feltétlenül csak a régi játékosok, hanem bárki, véletlenszerűen kaphat X gyémántot. Az utóbbi időben nem is kevés játékosnál láttam párszáz plusz gyémántot, ami nem vásárolva volt, hanem a rendszer jutalmazta. Erről mondjuk nem szoktak beszámolni, de az más tészta. A lényeg, hogy ilyen most is van. :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent