• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Végtelenség Tornya - ideiglenes változások

Deathfolk

Veterán
Én alapvetőleg jónak tartanám a tornyot, de a nyeremények egyáltalán nem arányosak a nehézségével... Pont pár napja döntöttem el hogy ezentúl nem csinálom addig mint korábban, és ezen a mostani változtatások se változtatnak... Az idő csökkentését ugyan jó dolognak tartom, de eddig se ez volt a gond, mint ahogy bere007 is írta, ha nem kéne várni akkor se vinném tovább, mert nem éri meg, pláne ha a testvériség gyenge. Az én eseteben pedig nagyon gyenge. A fele csapat nem i s tornyozik, a maradék ember pedig csak az első szintet csinálja meg vagy csak a felét, talán 5 ember aki belekóstol a 2. szintbe és vagyunk 3an akik néha végig csináljuk az egészet... így a csapat eredmények nekem lényegtelenek mert kevés. Szerintem ezzel sokan vannak így, ezért az egyéni nyereményeket kéne erősíteni nem pedig a csapatot. 1,5 éve játszok a mostani testvériségben, nem akarok kilépni mert pár emberrel sokat chatelek :) pedig csapat nyereményen csak akkor tudnék javítani ha új testvériséget keresnék, de ez 1,5 év után kizárt! Így én nagyon örülnék neki ha az egyéni nyereményeket erősítenék, főleg magasabb szinteken, a 3. szintet ezentúl már el se fogom kezdeni, felesleges...
Azóta tornyozok hogy van! A 3. szint feléig mindig megcsináltam, és néha végig is... de pl még soha nem kaptam dzsinnt :( és csak 1db varázslatos lakóépületet nyertem most 1 hete, közben van 1 ismerősöm aki csak azóta tornyozik hogy van csapatjáték része, vagyis sokkal kevesebb tornyot csinált mint én, és nyert 5db varászlatos épületet... Szomszédoknál meg látok kirakva 3-5db dzsinnt... én meg még soha nem is kaptam :( tudom ez szerencse kérdése, de az ilyenek akkor is el tudják venni az ember kedvét :( De volt hogy 1-1,5 hónapon át nem kaptam egyetlen 1 épületet se, csak gyémántot vagy töredéket. A gyémánt ugyan nem rossz, de mikor 1 hónapon át nem kapok egyetlen 1 törp páncélt se, se más használhatót, se egyetlen 1 holdkőtár darabot se, akkor a gyémánt már nem érdekel! Most 1 hete szakadt meg végre ez a majdnem 1,5 hónapig tartó szerencsétlen soroztatóm, hogy nem kaptam semmi épületet.
A plusz nyeremény ládák pedig érezhetően megfogyatkoztak, alig kapok, van hogy 1 szinten nem is. Régebben sokkal többet adott, ezen biztos hogy szép csendben változtattak.... :(

Bűbáj töredékből pedig már annyim van hogy nem tudok vele mit kezdeni, ha már ennyit lehet nyerni akkor jó lenne ha lehetne hozzá katalizátorból is többet kapni, mert az meg kevés van. Ezzel összefüggően pedig az akadémián jó lenne ha az új receptek kérésének gyémánt költségét csökkentenék, legalább a felére, így talán többen kérnének új recepteket ha ép semmi értelmes nincs, és így több töredéket lehetne elbarkácsolni, így valamennyire lenne értelme a sok töredéknek... (soha nem kértem még új recepteket, 50 gyémántot nem vagyok hajlandó kiadni rá)

A 3. szinten lehetne a kapuk előtti öröknél egyszerre 2 ajándék is, vagyis 2 nyereményt adna:) valami nagyobbat és mellé kisebbet is, pl fabrikálás bűbájt, katalizátort, kisállateledelt ilyesmik, a nagyobb nyeremények közé pedig bekerülhetne a királyi restauráció, a főellenséghez pedig a tervrajz, de lehetne akár valami fix nyeremény is torony befejezéséért a főellenség nyereményén kívül. Vagy örizhetne mondjuk 2 ládát :) és ott lenne 14 órás gyorsító, restauráció stb... na így már végig csinálnám... :)
 

bandi1815

Újonc
Én úgy látom, hogy a szokásos torony találkozóknál tényleg csökkent a megnyerhető gyémánt mennyisége, de a testvériségi jutalmaknál nem nőttek a megnyerhető mennyiségek. Ezzel mi a helyzet?
 

Deathfolk

Veterán
Na úgy néz ki csak panaszkodnom kellett hogy nem kapok semmit... Az első szint főellensége előtti őr dobott 1 plusz ládát, amiből most először végre kaptam 1 dzsinnt :D nagyon örültem neki, ezek után már az se érdekelt volna ha mást az egész hátralévő toronyba nem kapok, erre következő láda a főellenségnél, varázslatos lakóépület :D komolyan el se hiszem! :D
 

GreenKnight

Veterán
Én úgy látom, hogy a szokásos torony találkozóknál tényleg csökkent a megnyerhető gyémánt mennyisége, de a testvériségi jutalmaknál nem nőttek a megnyerhető mennyiségek. Ezzel mi a helyzet?
Csapat szinten 225 (50+75+100) helyett 275 (50+75+150) gyémántot ad a torony maximális szinten. Szerintem ez pont 50 gyémánttal több, mint korábban.
 
Sziasztok!

A torony nekem tetszik.Viszont javasolnám a törp páncélkészítőt többször lehessen kapni vagy akár barkácsolni is!:)

Cseszi
 

Szano

Tag
Nekem is tetszik a gyémánt. :) Köszönjük, hogy kiharcoltátok!
Lehet a toronyban a csapatmunkát szeretnék növelni.... DE van 3 csapatom, s egyedül 1-nél van az hogy sikerül 110 pontot néha(!!!) összeszedni. Szívesen adnék a csapatoknak tanácsot (simán el tudok menni a 2-es kapuig, onnantól nekem túl drága), de ők sose kérdeznek, pedig felajánlottam többször is. (Gondolom maguk akarják kitalálni/felfedezni vagy ilyesmi.) Így nekem a csökkentés ötlete nem tetszik, mivel szinte esélytelen, hogy a csapatnak köszönhetően gyémántot kapjak.
 

bere007

Veterán
Így nekem a csökkentés ötlete nem tetszik, mivel szinte esélytelen, hogy a csapatnak köszönhetően gyémántot kapjak.

Ez nem csak ötlet, hanem ez már be van vezetve. És akik nem csinálják meg minden héten maxra a tornyot, azoknak ez nem tetszik... mivel ezzel egy szűk keretnek adtak, de a játékosok zömétől meg elvettek.
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
A tornyot főleg csak a portálprofit miatt nyomom. Mindig reménykedek, hogy a megjelenő ládákból azt nyitok.
 
sziasztok, most csak 4 várossal vagyok itt napi szinten..... a változások óta, nagyjából mind a 4 testvériséggel max az első szintig visszük nem éri meg... és erre mindenki maga jött rá nem beszéltünk össze..... az egyik profilomban van vagy 70 tervrajzom és mit érek vele??????? nem ad se lakóépületet se műhelyt se páncélkészitő se dzsin............ csak gumifa, tekercs, 15-20 gyémánt amit nagyjából el is költök az egyezkedésnél......... új volt kipróbáltuk és ennyi majd talán a jövőben ha arányosabb lesz újra megpróbáljuk........
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Maximálisan egyetértek Berével! Főleg az esztelen osztagméreteket illetően! Mivel nálam a harc a nyerő örülnék a változtatásoknak! :)

Üdv.: Szeri :)
 
Fent