• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

A végtelenség tornya - Fejleszthető épület.

Mihaszna

Veterán
Rengeteg szó esett róla, és megannyi sérelem és dicséret érte már a Végtelenség tornyát összességében, hogy megérdemeljen egy külön kis ötletet. :)

Bár rengeteg Fejlődő épület látott már napvilágot (s még biztos lesz jó néhány), ő/ez mégis inkább a szimbolikusságot képviselné, hogy amikor begyűjtjük a jutalmait, ne csak a negatív kritikák érjék, hogy "megint beleöltem egy halom cuccot/egységet, de semmi", hanem jusson eszünkbe, hogy mi ezért az épületért is tettünk valamit, hogy megszerezzük. Ezért arra gondoltam, hogy lehetne egy Végtelenség tornya, mint fejleszthető épület. Ez az épület kifejezetten, csak is a Toronyban való fáradozásunkat enyhítené/"segítené". Vagyis, egy minimális befektetést visszatérítene valamilyen formában. Bár rengeteg Fejlődő épület látott már napvilágot.. :)

Feltételek: (magát az épületet a Fő ellenségeknél lehetne megszerezni)

- Mérete: 3X3 vagy 4X4
- Fejleszthető
- 9 ereklye kell hozzá.
- A jutalmak begyűjtése szintén szakaszokra lennének osztva
- Az hozzátartozó ereklyéket csak a toronyból, és azon belül is az első két szinten csak a Nagy rejtély ládákból, a 3.szinten pedig a fő ellenségtől is meglehet szerezni. (ezzel nagyban csökkentve az esélyeket, hogy mihamarabb felépülhessen 10-es szintre, és talán (mondom talán), növelve a motivációt az ereklyék megszerzésére, hisz elvégre nem egy időkorlátos Eventről van szó) Az, hogy hétvégente bezár, nem jelenti azt, hogy legközelebb nem folytathatod ott, ahol abba hagytad (ellentétben az Eventekkel)
- Az aratási idő 48 óra.

Nyeremények szakaszokra bontva

1-3: Alapanyag/Arany
4-5: Könnyű közelharci egység (amiket az Eventeken lehet nyerni)
6-7: Nehéz távolsági egység (amiket az Eventeken lehet nyerni)
8-9: Mana/Isteni Magok (esetleg t1-t3 és érző árú)
10 : 4X8 óra időgyorsító

A felsorolások és a jutalmak (sorrendjei) csak PÉLDÁK. Tisztában vagyok vele, hogy nem helyettesítik azt az áldozatot, amit beleölünk, de lássuk be, ha lenne is egy ilyen épületünk, mindent nem zsúfolhatnánk bele.

Mielőtt még valaki fejemet szegné, hogy "már annyi fejleszthető épület van, hogy ..." Nos. Ahogy eddig se volt kötelező letenni egyiket se, úgy ez sem képezi a kivétel tárgyát. :)
 

Wiccara

Veterán
10 : 4X8 óra időgyorsító
Jól van,látom, tudod mitől döglik a légy ;)
Naná, hogy ez az ami annyi helyről eltűnt, hogy lassan vetekszik a gyémánttal!
Nekem tetszik az ötlet, ha összeszedném 10ig, szerintem le is tenném.
Halkan beletrollkodnám azért, hogy jó lenne a toronyban egy rejtekajtó, ami egy gonosz varázsló-kufár búvóhelye, és 3 akármilyen fejlesztésért adna egy választható fejlesztést ;)
 

DeletedUser4917

Vendég
Jó ötlet , támogatom :)
Máshogy képzelném el , de ha megvalósul úgy is a készítők döntenek .
Így valahogy :
48 óránként termel az nekem is bejön
- adna egy darab 10 es tűzfőnixet és egy db 10 es szintű barnamedvét természetesen 2 naponta ( ez csak poén volt , mit kezdenénk annyi állattal van már elég :D )
komolyra fordítva az írást : 10 es szinten kornak megfelelően pl a követségeknél adna 20 ezer magot , gyorsító : 1 x 8 órás + 3 x 10 perces + 3 x 15 perces , 10 tp , 1M arany , 100 E alapanyag , érző áru : főépület szintje X megszerzett tarományok száma ( véletlenszerűen generálná az érző árut mind a 3 szintből ) ,
egységek amelyek attól függően adna mennyi fegyvertár van lerakva az adott korban kimaxolva X 1 csapat , ez kisállateledellel működne ami 25 óráig aktiválná ezt a pingvint vagy zsiráfot nekem tök mindegy csak lehessen tömni a majmot , 12 óránként adna fegyvertár X 1 csapat véletlenszerű egységet ami attól is függne , hogy milyen egységtermelők vannak lerakva , ha pl csak kaszárnya akkor csak onnan adhatna , ha zsoldostábor is akkor a kettő közül valamelyik stb.
Tehát összefoglalva ha megetetnéd ezt a kengurut akkor 3 fegyvertár esetében 1 db kajával 12 óránként tehát 2X tudnál aratni róla egységeket azaz lehet , hogy 6 csapat békát adna ez a gólya :) ( lehet , hogy adna 7 csapatot is csak ez egy gólya )

Nem éppen összeszedetten írtam ezért bocsánat , meg a komolytalankodásért is . Remélem ha már az eventek gyengék csak ki tudunk találni valamit amit be lehetne sok igen szavazattal adni és talán megesik a készítők szíve rajtunk :)
Bár nem tudom reménykedhetünk e , utalok itt a hidegtüzes főnixre , mert ha mindenben úgyanolyan lett volna csak abban tér el , hogy 14 tp t ad 2 naponta etetés nélkül etetéssel mondjuk 28 at és nem a felderítéstől függ akkor az a madár már fényévekkel jobb lett volna mint amit megterveztek nekünk , de nem így történt , ezért kérdezem vajon van e remény egy klasszisokkal jobb nyereményre akárhonnan , torony vagy event .
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Rikari

Veterán
Mindegy milyen formában jelenik meg, de ha a Toronyban lenne még egy értelmet tartalmazó nyereményépület, ami kiüt a sok culából valamit, akkor azt csak támogatni tudom. :cool:
 
Fent