• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A vándorló hold meséje

DeletedUser3771

Vendég
Ezek szerint az 1x1-es épület nem lesz a 10. napon?
 

DeletedUser683

Vendég
Ezek szerint az 1x1-es épület nem lesz a 10. napon?
De lesz, de nem a tizedik napon, hanem az előrehaladás függvénye, mivel a küldetéssor folyamatos. A két nagydíjat emelték ki, de számos apró ajándékot lehet szerezni minden küldetés teljesítése után, úgy mint ereklyéket, alapanyagot, aranyat, tudáspontokat, törött rúnaszilánkot, és sok áldást. Ahogy haladunk előre a küldetésekkel, úgy kapjuk meg a fő jutalmakat, így aki nem ér a végére, annak is van esélye valamit szerezni. ;)
UGZ3na5.png
auam76O.png
EKeu9fa.png
NG73xEr.png
h1QKiiz.png
ALOJmGj.png
(1 betűt kihagytam véletlenül)
Feladatsor:
1. Szerezz aranyat
2. Szerezz alapanyagot
3. Szerezz katonát
4. Kezdj el 1 italtermelést (műhely 1x5 perces)
5. Használj fel 1 tudáspontot
6. Vásárolj 2 tudáspontot
7. Mozgass el 1 épületet
8. Fogadj el, vagy tegyél ki 2 kereskedelmi ajánlatot
9. Szerezz vagy használj fel 1 Mágikus Műveltség bűbájt
10. Támogass 3 szomszédot
11. Teljesíts 3 találkozót
12. Szerezz 6 ereklyét
13. 10 egyszerű szerszám (műhely 10x15 perc)
14. 7 kenyér (műhely 7 x 1 óra)
15. 5 kosár élelmiszer (műhely 5 x 9 óra
16. Használj fel 5 tudáspontot
17. Vásárolj 7 tudáspontot
18. Képezz ki xx katonát
19. Szerezz 100 kultúrát vagy 100 lakost
20. 1. bónuszos manu 2 x 9 óra
21. 1. bónuszos manu 3 x 3 óra
22. 1. bónuszos manu 1 x 1 nap
23. Teljesíts 7 találkozót
24. Szerezz 9 ereklyét
25. Támogass 5 szomszédot
26. 8 kosár élelmiszer (műhely 8 x 9 óra)
27. 6 szerszámosdoboz (műhely 6 x 1 nap)
28. 9 fejlett szerszám (műhely 9 x 3óra)
29. Fejlessz tovább 4 épületet min 4. szintre, VAGY 1x 1. szintű épületet min 15. szintre
30. Képezz ki xxx mennyiségű katonát
31. Szerezz x márványt, acélt és fát
32. Teljesíts 11 találkozót
33. Szerezz 13 ereklyét
34. 1 felderités VAGY 1 épület fejlesztés min. 15. szintre
35. 1. bónuszos manu termelés 4 x 9 óra
36. 1. bónuszos manu termelés 2x1 nap
Sok sikert mindenkinek! ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3771

Vendég
De lesz, de nem a tizedik napon, hanem az előrehaladás függvénye, mivel a küldetéssor folyamatos. A két nagydíjat emelték ki, de számos apró ajándékot lehet szerezni minden küldetés teljesítése után, úgy mint ereklyéket, alapanyagot, aranyat, tudáspontokat, törött rúnaszilánkot, és sok áldást. Ahogy haladunk előre a küldetésekkel, úgy kapjuk meg a fő jutalmakat, így aki nem ér a végére, annak is van esélye valamit szerezni. ;) [...]
Sok sikert mindenkinek! ;)

Köszi, ezt láttam az angol nyelvű oldalon én is, csak az nem volt világos, hogy miként lett az angol 3 épületből 2 magyar.
 

DeletedUser1121

Vendég
Djyahel, nem tudtam, hogy így hívják az angyalokat! A Falkám nevében is köszönöm szépen! :) <3
 

DeletedUser3317

Vendég
Köszi szépen a feladatsort és az izgalmas küldetést!^^
 

DeletedUser3986

Vendég
Sziasztok! Lehet, hogy csak nálam van gond a "szomszédi segítség" feladattal? Már kb. 13 szomszédomnak nyújtottam segítséget, de a feladaton nem tudok tovább lépni. :(
 

nlstemplar

Veterán
Sziasztok! Lehet, hogy csak nálam van gond a "szomszédi segítség" feladattal? Már kb. 13 szomszédomnak nyújtottam segítséget, de a feladaton nem tudok tovább lépni. :(
Amikor 3 szomszédnak kellett segítséget nyújtanom elfogatta őket , az 5 szomszéd segítése feladathoz még nem értem el.
Írj a Supportnak a játékon belül. Jobb alsó sarok, fogaskerék, kérdőjel.

U.i.: Azt remélem tudod, hogy a szomszéd segítség a pacsizást jelenti, azt kéri a feladat.
 

DeletedUser3986

Vendég
Amikor 3 szomszédnak kellett segítséget nyújtanom elfogatta őket , az 5 szomszéd segítése feladathoz még nem értem el.
Írj a Supportnak a játékon belül. Jobb alsó sarok, fogaskerék, kérdőjel.

U.i.: Azt remélem tudod, hogy a szomszéd segítség a pacsizást jelenti, azt kéri a feladat.
Köszönöm a tanácsot, írtam a supportnak.
 
Fent