• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben A testvériségbe csak a második fejezettől kezdve lehessen csatlakozni.

polgarmaercell

Erős harcos
Láttam olyat, hogy valaki úgy akart testvériségbe csatlakozni, hogy csak a kötelező épületei voltak lerakva. Kicsit korán kezdi nem? A javaslatom tehát a következő: Legyen a második fejezet elején egy olyan technológia, hogy "Testvériségek", mint ahogyan régebben is volt.1646760874691.png
 

Wiccara

Veterán
Kicsit korán kezdi nem?
Szia,

őszintén szólva nem igazán tudom eldönteni, hogy hozzászólásaid viccnek szánod, vagy komolyan gondolod; mindkettő aggodalommal tölt el..
A testvériség célja egymás segítése, ami a 0. perctől is szükséges lehet! ( mit hol talál, merre induljon, 10-es "nagyság"rendű apró cserék.. hisz piac felderítés nélkül szinte zéró, ugyebár.)
Az ötleted magja alapján, az ötlet felvetések lehetőségét korlátoznám be, bizonyos szinthez.
Idő kell, mire megérti, átlátja valaki a játékot; lásd pl "cilinderes felemelkedett piac"...
A legnagyobb királynak is kell tapasztalat....

W.
 

Zaron

Felderítő
őszintén szólva nem igazán tudom eldönteni, hogy hozzászólásaid viccnek szánod, vagy komolyan gondolod; mindkettő aggodalommal tölt el..
A testvériség célja egymás segítése, ami a 0. perctől is szükséges lehet!
Egyetértek. Mint ahogy a kezdők is értékes segítséget tudnak nyújtani a testvériségnek. Hozzáállás kérdése.
Azonkívül miért korlátoznánk a csatlakozást, hiszen a felvétel nem kényszer.
 
Utoljára szerkesztve:

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Láttam olyat, hogy valaki úgy akart testvériségbe csatlakozni, hogy csak a kötelező épületei voltak lerakva. Kicsit korán kezdi nem? A javaslatom tehát a következő: Legyen a második fejezet elején egy olyan technológia, hogy "Testvériségek", mint ahogyan régebben is volt.3526 bővítmény megtekintése

Szia!

Tavaly egy kis változtatás történt, a játék megkezdése után azonnal nem lehet Testvériséghez csatlakozni. A bevezető/egy pár napos játék után lehet csatlakozni vagy alapítani, aki szeretne.
Ebben a formájában a 'korlátozás' nincs tervben, hiszen a kezdő játékosoknak is ugyanúgy meg van a joga, illetve a szükség is, hogy tartozzanak valahova, illetve hogy mások tudjanak segíteni neki.
 

polgarmaercell

Erős harcos
Szia!

Tavaly egy kis változtatás történt, a játék megkezdése után azonnal nem lehet Testvériséghez csatlakozni. A bevezető/egy pár napos játék után lehet csatlakozni vagy alapítani, aki szeretne.
Ebben a formájában a 'korlátozás' nincs tervben, hiszen a kezdő játékosoknak is ugyanúgy meg van a joga, illetve a szükség is, hogy tartozzanak valahova, illetve hogy mások tudjanak segíteni neki.
Ezt értem. De attól még kicsit bele kéne jönniük a játékba mielőtt még a testvériséggel foglalkoznának
 

Erica

Veterán
De attól még kicsit bele kéne jönniük a játékba mielőtt még a testvériséggel foglalkoznának
Igen, mint ahogy neked is. Mindenkinek el kell valahol kezdeni, és erre a legjobb megoldás az, ha a játékos első perctől testvériségben van. Meg lehet beszélni mindent, és egymásnak segíteni. Amikor én kezdtem 6 éve, nem volt tesóság, nagyon nehéz volt fejlődni. Most minden itt van a kicsiknek, amire szükségük lehet.
 

Zaron

Felderítő
De attól még kicsit bele kéne jönniük a játékba mielőtt még a testvériséggel foglalkoznának
A saját testvéreidről beszélsz? Mert pontszámuk alapján úgy tűnik, ők kezdők. Tudod, nem kötelező minden jelentkezőt felvenni, ha ez ekkora gondot okoz neked. Másrészt, csapaton belül kellene ezt a problémát kezelni, de ha már ott vannak, a testvériség is foglalkozhatna velük, hogy belejöjjenek.
 

Calyr

Veterán
Ezt értem. De attól még kicsit bele kéne jönniük a játékba mielőtt még a testvériséggel foglalkoznának
Ne értsd félre, nem támadás, de a játékban tényszerűen kb. 60-100ezer pont elérése jelenti azt, hogy a játékos képbe került minden fontos játékelemmel/sémával kapcsolatban. Azaz a te mércéd szerint a játék teljes spektrumából nézve rólad is elmondható lenne sok olyasmi, hogy előbb jöjj jobban képbe, szerezz tapasztalatot, stb.
A kezdő játékosokat nem korlátozni kell, hanem segíteni őket, hogy mielőbb "megkapaszkodhassanak" a játékban - hogy minél kisebb gonddal túlléphessenek a nehéznek/bonyolultnak tűnő dolgokon, és megtapasztalhassák a játék szépségeit. :)
 

polgarmaercell

Erős harcos
A saját testvéreidről beszélsz? Mert pontszámuk alapján úgy tűnik, ők kezdők. Tudod, nem kötelező minden jelentkezőt felvenni, ha ez ekkora gondot okoz neked. Másrészt, csapaton belül kellene ezt a problémát kezelni, de ha már ott vannak, a testvériség is foglalkozhatna velük, hogy belejöjjenek.
Azért léptem be a Riadalomba, mert a barátaim alapították, és segíteni akarok nekik Arendyll-ben.
 

Zaron

Felderítő
Azért léptem be a Riadalomba, mert a barátaim alapították, és segíteni akarok nekik Arendyll-ben.
Ez szép, sok sikert. Viszont nem értem akkor az ötletedet. A barátaid klánja már adott, akármilyen kicsik a tagok, ők már ott vannak. Rajtuk nem segít. A többiek meg dönthessenek tetszés szerint, meddig próbálkoznak egyedül.
 
Fent