• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A színfalak mögött - Elvenar mobilizálja magát

DeletedUser2204

Vendég
Ha letölthető lesz az alkalmazás, akkor kell a használatához wifi? Már nagyon várom, de sajna nincs mobil netem, és router sincs itthon... :(
 

DeletedUser1637

Vendég
Szerintem azért jó lenne egy offline mód, hogy mondjuk internettel van chat a testvériségben, nélküle meg nincs...
Ez több szempontból sem valószínű, hogy kivitelezhető lenne. A játék túl nagy méretű lenne, ugyanis a mobil applikáció nem tartalmazza a teljes játékot, annak szüksége van a kapcsolatra a játék szerverével. Az eventek, a bajnokságok sem lennének használhatóak, és még számos ok lehet, ami miatt ez nem kivitelezhető. Alapvetően az Elvenar online játéknak lett tervezve. :)
 

DeletedUser1802

Vendég
Hello!
Van rá esély, hogy a mobilapp-ban használt jóféle-gyors szomszéd-tesó pacsizási metódus bekerül a desktop-ra is? Akár párhuzamosan a mostani rendszerrel?
 

Rikari

Veterán
Hello!
Van rá esély, hogy a mobilapp-ban használt jóféle-gyors szomszéd-tesó pacsizási metódus bekerül a desktop-ra is? Akár párhuzamosan a mostani rendszerrel?
Megosztanád velünk is azt a "jóféle-gyors" mobil Appot amin játszol jelenleg? Az amin játszhattam szeptembertől elavulttá vált. Nem lehet frissíteni androidon, mert jelenleg ez az alkalmazás nem áll rendelkezésre országunkban.
 

nlstemplar

Veterán
Készítettetek egy videót most , amire azt tudom csak mondani, hogy nulla információ tartalommal bírt.
Na jó, a böngészős változat Unity3D-t használ. Ez kiderült belőle.
De a beharangozód után nem ilyen semmi videóra számítottam.
 

nlstemplar

Veterán
Igaz, ezt benéztem. De a többit fenntartom.
És ha már annyit beszéltek róla a videóban, hogy fontos, hogy ne csak táblagépen hanem mobiltelefonon is menjen a játék, mutathattak volna egy mobiltelefont amin éppen fut, nem csak tabletet.
 

GreenKnight

Veterán
Az apkpure-ról letöltött 1.40.2 verziójú alkalmazás nekem pont, hogy telón megy, de tableten nem. Elkezd forogni a kör középen, kiírja, hogy "Loading..." és néhány másodperc múlva kilép. Megpróbáltam 3 féle tableten is és mindenhol ugyanaz volt az eredmény. A telómon viszont gond nélkül elindult, csakhogy inkább játszanék 7 vagy 10 collon, mint 4,5-en.
Esetleg van valami egyéb követelmény vagy feltétel is a minimum 4.4-es Androidon kívül?
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3

Vendég
Esetleg van valami egyéb követelmény vagy feltétel is a minimum 4.4-es Androidon kívül?
Amennyiben a hivatalos megjelenés után is ezt tapasztalod, kérlek, a support rendszeren keresztül jelentsd ezt felén a készülék pontos specifikációival (memória, processzor, pontos android verzió)
 

DeletedUser2649

Vendég
Hát nem tudom mások hogy vannak vele, de megnéztem többször is az új videót és mintha az jött le nekem belőle, hogy a mobil alkalmazás és a jelenlegi rendszer külön szervereken fog futni, elvégre az egyik fejlesztő ki is mondja, hogy más típusú játékosbázisnak készítik azt mint a mostaniak. Lehet hibázok én vagy lehet a fejlesztő aki beszélt nem tud jól angolul, hisz német akcentusa volt mindegyiknek, de nekem ez jött le belőle.
 

DeletedUser3

Vendég
Teljes mértékben használható lesz az alkalmazás a jelenlegi szervereken, a már meglévő azonosítókkal.

A más játékosbázis itt azt jelenti, hogy új játékosokra számítunk, akik csak az alkalmazással fognak játszani. Ez alapján a játék korai részei kerültek eddig előtérbe, és a további fejlesztések innen fognak előrehaladni, ahogy a játékosok is fejlődnek.
 
Fent