• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben A párhuzamos termelésnél ne csak az azonos szintű manufaktúrák induljanak el

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Sajnos az ötletet nem tudjuk továbbítani :
olyan megoldás, ami csak x kor alatti játékosoknak lehet jó, finoman szólva sem az a globális-univerzális szuper ötlet.

Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk továbbítani, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Teljesen mindegy, mi a neve, ez egyrészt programozásügyileg ugyanúgy az xyz manufaktúra objektum, másrészt ahogy fentebb is írtam, az olyan megoldás, ami csak x kor alatti játékosoknak lehet jó, finoman szólva sem az a globális-univerzális szuper ötlet.

De akkor konkretizálok: én ezt ezért nem támogatom, az érvek pedig már el lettek mondva többször.
Szia @Calyr
Őszintén megmondom jómagam is kíváncsi vagyok, hogy amikor majd eljutók jóval előbbre és meglesz a kellő tapasztalatom, nem e fogok ehhez a témához tudni hozzászólni oly módon építően és támogatóan, hogy adjak neki mind értelmet, mind keretet
tényleg nem tudom... kíváncsian várom, de ha neked lesz igazad, és sor kerül rá, el fogom ismerni.
Üdv, Alma
 
Fent