• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Továbbítva A levelezésnél (is) lefagy a játék

Mihaszna

Veterán
Játékvilág: Arendyll

Fejezet: Unur kereskedői

Eszköz &Rendszer: Laptop, Win 10

Böngésző: Chrome (legújabb)

Eset leírás: Az előző hiba bejelentésnél azt a válasz kaptam, hogy a Csütörtöki (azaz mai) frissítéssel megoldódik a probléma. Nem tudom, hogy volt e frissítés (jelenleg 15:17 van), de ha igen, akkor úgy néz ki, hogy a probléma még mindig fennáll, jelen esetben a levelezésnél jött elő. Az oldal újratöltése (frissítése) szintén megoldja a gondot, de mint írtam, kellemetlen. :) Kép mellékelve

Hiba.jpg


Üdvözlettel,
Mihaszna
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Játékvilág: Arendyll

Fejezet: Unur kereskedői

Eszköz &Rendszer: Laptop, Win 10

Böngésző: Chrome (legújabb)

Eset leírás: Az előző hiba bejelentésnél azt a válasz kaptam, hogy a Csütörtöki (azaz mai) frissítéssel megoldódik a probléma. Nem tudom, hogy volt e frissítés (jelenleg 15:17 van), de ha igen, akkor úgy néz ki, hogy a probléma még mindig fennáll, jelen esetben a levelezésnél jött elő. Az oldal újratöltése (frissítése) szintén megoldja a gondot, de mint írtam, kellemetlen. :) Kép mellékelve

3604 bővítmény megtekintése


Üdvözlettel,
Mihaszna

Szia!

Tapasztaltad ezt azóta?
 

Polett

Újonc
Üdv!

Remélem nem gond, hogy itt jelzem a gondomat, de ezért nem akartam már új topikot nyitni, hisz én is fagyási problémákkal küzdök.

- világ: Winyandor
- eszköz / rendszer: laptop / ArcoLinux
- böngésző: az összes chromium motorra épülő, valamint a blink (WebKit) pl. Opera és a gecko motorra épülő böngészők

Eset leírás:
- a játék folyamatosan akadozik
- az animációnak darabos, töredezett mozgása figyelhető meg (pl. termelés alatti manuk, vagy műhelyeket "mozgása")
- szomszédi segítség nyújtáskor az arany és alapanyag akadozó, darabos mozgással hagyja el a játék területét a raktár felé
- bajnokinál is folyamatos ez a mozgás
- a másik világban (Arendyll) ilyen jellegű hibát nem tapasztaltam

Üdvözlettel:
Polett
 
Fent