• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba A kutatásba visszamenőleg bekerült 2 új elem

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1329

Vendég
Játékverzió: __ v1.15.13-(186b729) (2016-10-12 10:51)
Játékvilág: __ Elvenar
Böngésző + verzió: __ Firefox 49.0.1
Flash Player verzió: __ 23.0.0.185
Operációs rendszer: __ Windows 10
Képernyőfelbontás: __ 1920x1080
Felhasználónév: __ TakeTom
Nép: __ Elfek

Reprodukálhatóság: __1/5
__ egyszer történt de azóta is ott van
Jelenlegi helyzet:
__A „8. Osztagméret növelés” és a „Varázslónők” utólag jelent meg
__Én már a Bölcsesség ládát akartam kinyitni

Elvárt helyzet:
__ A Bölcsesség ládához 60/70 Tudáspontot már gyűjtöttem.
__ Szeretném folytatni

Reprodukálhatósági lépések:
1. __ erre nincs szükség, látszik a helyzet

Képernyőmentés a hibákról: fájlba tudom tenni...
 

DeletedUser594

Vendég
szerintem nem hiba.
"Több technológia is áthelyezésre került a kutatási fán, főként azok, amelyek a harchoz kapcsolódtak: Az egységek előrébb kerültek, 2 Osztagméret növelési technológia szintén. Előfordulhat, hogy ezeket az áthelyezett technológiákat ki kell kutatnod, mielőtt továbbléphetsz. Ha ezeket már kikutattad, nem kell újra kikutatni őket."
 

DeletedUser1329

Vendég
szerintem nem hiba.
"Több technológia is áthelyezésre került a kutatási fán, főként azok, amelyek a harchoz kapcsolódtak: Az egységek előrébb kerültek, 2 Osztagméret növelési technológia szintén. Előfordulhat, hogy ezeket az áthelyezett technológiákat ki kell kutatnod, mielőtt továbbléphetsz. Ha ezeket már kikutattad, nem kell újra kikutatni őket."
Köszönöm! Kerestem is, de nem találtam erre infót.
Már nem is merem említeni, hogy a A Bölcsesség ládához a szükséges Tudáspontot levitték 60/70 -ről 60/50-re :(
 

DeletedUser

Vendég
Ma volt frissítés, valószínű annak vagy te is áldozata, engem is hátrányosan érintett. Még 1-2 ilyen remek húzás, biztos jót tesz az amúgy is csappanó állománynak.
 

DeletedUser1329

Vendég
Hát, nem bánnám, ha - mondjuk kárpótlásul - néhány "Városbővítést" beraknának, arra hajtok hetek óta...
(Az a boszorkány biztos jól jött volna akkor, most már nem harcolok annyit...)
 

DeletedUser

Vendég
Hát igen sok játékban szoktak legalább vmi, ha nem is túl értékes, de olyan elnézést hogy belebarmoltunk a játékodba/terveidbe ajándékot adni.. De hát ez másfajta játék, ezt kell szeressük:D
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm! Kerestem is, de nem találtam erre infót.
Már nem is merem említeni, hogy a A Bölcsesség ládához a szükséges Tudáspontot levitték 60/70 -ről 60/50-re :(
A ládához nem tudáspont, hanem teljesített tartomány van előírva. Azt vitték lejjebb.
 

DeletedUser

Vendég
Hát igen sok játékban szoktak legalább vmi, ha nem is túl értékes, de olyan elnézést hogy belebarmoltunk a játékodba/terveidbe ajándékot adni.. De hát ez másfajta játék, ezt kell szeressük:D
Hát ja, itt úgy látszik, másfajta kihívások vannak. ;):D Talán megszokod, ha maradsz még. :rolleyes:
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent