• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

A kiképzett osztagaimat nem írja jóvá a játék

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser4215

Vendég
Ha elindítom pl. 12 íjász képzését, az idő letelte után, mikor begyűjtöm ezeket megjelenik a kis "+12"- jel a kaszárnya fölött, de ha megnézem, hogy mi a létszám, van, hogy 1-gyel sem nö, maximum kacsacsőrt kapok. A testvériségben azt tanácsolták, hogy fejlesszem tovább, illetve építsek több fegyvertárat... Nem történt semmi változás.
Lehetséges, hogy én néztem félre valamit, de józan paraszti ésszel arra következtettem, hogy ha termelek 6 deszkát és megjelenik a deszkamanufaktúra fölött a "+6" deszka és tényleg kapok annyit akkor biztosan ennek is hasonlóan kéne működnie...
Előre is köszönöm a segítséget!
 

nlstemplar

Veterán
Ha elindítom pl. 12 íjász képzését, az idő letelte után, mikor begyűjtöm ezeket megjelenik a kis "+12"- jel a kaszárnya fölött, de ha megnézem, hogy mi a létszám, van, hogy 1-gyel sem nö, maximum kacsacsőrt kapok. A testvériségben azt tanácsolták, hogy fejlesszem tovább, illetve építsek több fegyvertárat... Nem történt semmi változás.
Lehetséges, hogy én néztem félre valamit, de józan paraszti ésszel arra következtettem, hogy ha termelek 6 deszkát és megjelenik a deszkamanufaktúra fölött a "+6" deszka és tényleg kapok annyit akkor biztosan ennek is hasonlóan kéne működnie...
Előre is köszönöm a segítséget!

Azt ugye tudod, hogy amit begyűjtesz +12 , az 12 db íjász és nem 12 osztag íjász?
A Tábor fülön viszont osztag számot látsz.
Ha valamelyik egység típus fölé viszed az egeret, akkor megjelenik egy részletesebb infó, abban legalul az Egyedüli egység: -nél látod a darabszámot. Ha ez se változik a begyűjtés után akkor írj a szupportnak a játékon belül!
 

DeletedUser4215

Vendég
Persze, tudom, bocsánat a megfogalmazásért későn írtam :oops: De ha tovább olvasol ott már benne van, hogy darabra nem kapom meg. Kiképzek 12 íjászt és van, hogy egyet se kapok. És nem csak az íjászokkal van ez...
De köszönöm a segítséget, megpróbálom a supportnál :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent