• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

A Kereskedő közvetlen elérése

DeletedUser3869

Vendég
Sziasztok!
Javaslom a Kereskedő közvetlen elérését a Világtérképről is!
Bajnokizás közben jól jönne:)
Köszönöm: ViperAti
 

Bildiko

Felderítő
A kisebb városokban nehéz belőni még, hogy mennyi kell az egyezkedéshez...Én a tündéreknél tartok, mégis előfordul, hogy elfogy az egyezkedés közben valami, mert nem tudom kiszámolni, hogy miből mennyit fog kérni.... Ilenkor tényleg segítség lenne, ha nem kellene visszamenni, hanem egyből elérhető lenne a kereskedő.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Ezt a tömény jóindulatot... te gettóban, gyerekgyilkosok késelők között nőttél fel? Vagy most is lövészárokból írsz? :D
elkényelmesednek az emberek. legyen egy kis kihívás is a játékba amit úgy hívnak előre tervezés. én nem támogatom ezt mert fölösleges
 

DeletedUser3108

Vendég
Hello,
Támogatom.
Testvériségi kalandoknál, amikor bűbájos cuccokat kell előállítani, nagyon jól jönne, ha nem kellene mindig visszalépni a városba nyersanyagért, amint sikerült egy-egy bűbájt megszerezni a bajnokságon. :)
 

Siorna

Veterán
2017.nov. 22-én Hoshi "visszautasítva" pecsétet tett ehhez hasonló vágyamra. Hátha azóta változott a véleménye:
TÁMOGATOM!
 

DeletedUser4281

Vendég
Támogatom!

Hello,
Támogatom.
Testvériségi kalandoknál, amikor bűbájos cuccokat kell előállítani, nagyon jól jönne, ha nem kellene mindig visszalépni a városba nyersanyagért, amint sikerült egy-egy bűbájt megszerezni a bajnokságon. :)

Pontosan emiatt! :)
 

DeletedUser3513

Vendég
Támogatom
A toronyban is jól jönne, amikor a 2. körben alkudozva fogy ki az áru ;)

Szeretek és szoktam is előre tervezni, de bizony érző áruval már jártam így :oops:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4433

Vendég
Támogatom
A toronyban is jól jönne, amikor a 2. körben alkudozva fogy ki az áru ;)

Szeretek és szoktam is előre tervezni, de bizony érző áruval már jártam így :oops:

Szerintem szándékosan van így kialakítva. Ezzel rákényszerítenek arra,hogy ha nagyon akarod azt a ládát,akkor fizess érte egy kis gyémánttal :)
 

DeletedUser3869

Vendég
Sziasztok!
Javaslom a Kereskedő közvetlen elérését a Világtérképről is!
Bajnokizás közben jól jönne:)
Köszönöm: ViperAti
Sziasztok!
Megvilágosodtam, már tudom,hogy a kérdést rosszul tettem fel!
Tehát helyesen: miért nem lehet eljutni bárhonnan-bárhová 1 kattintással?
Nem miért jobb az, ha A-ból B-be, C-n keresztül vezet az út?!
Tudom: bla-bla-bla..
 
Fent