• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben A Küldetéseknél ne csak pénz és alapanyag legyen a jutalom

MesterAlma13

Erős harcos
A Bal oldat megjelenő mindig elérhető küldetéseknél főként csak pénz és alapanyag van mint jutalom – ez egy idő után már nem ösztönző… sőt, lehangoló…
Mostanság (Tündérek alatt) volt egyszer kétszer ereklye, de semmi más, semmi extra, semmi ösztönző… tehát már egy jó ideje nem vonzó, nem cél azokat teljesíteni, ha összejön, összejön, ha nem, akkor majd valamikor meglesz, ennyi… nem szerves része a játéknak

Lehetne jutalom (többször):
Véletlenszerű Ereklye
Gyorsító
TP
Ősi Csoda TP
Törött Szilánk
Királyi Restauráció

ha több ilyen jutalom lenne, érdekünk lenne megcsinálni a Pénz ÉS/VAGY alapanyag küldetéseket, hogy utána eljussunk egy jobbhoz, ami más számunkra értékesebb.
 

DeletedUser4917

Vendég
1 db arany lesz a "jutalom" a feladatért!
Aki meg is csinálja az meg is érdemli . Nekem csak a 200 gyémánt kell , minden "kivégzett" kor után . Azt meg mindenképpen megadja akkor is ha végigcsinálod a főküldetéseket és akkor is ha nem foglalkozol vele ahogy én is csinálom .
Mondjuk adhatna varázslatos épületet is és akkor tuti csinálnám a küldiket , ezt támogatom ( bár eddig is pénz nélkül építettem ilyen varázslatosra a városomat váháhá )
 

Deleted User - 373998

Vendég
A Bal oldat megjelenő mindig elérhető küldetéseknél főként csak pénz és alapanyag van mint jutalom – ez egy idő után már nem ösztönző… sőt, lehangoló…
Mostanság (Tündérek alatt) volt egyszer kétszer ereklye, de semmi más, semmi extra, semmi ösztönző… tehát már egy jó ideje nem vonzó, nem cél azokat teljesíteni, ha összejön, összejön, ha nem, akkor majd valamikor meglesz, ennyi… nem szerves része a játéknak

Lehetne jutalom (többször):
Véletlenszerű Ereklye
Gyorsító
TP
Ősi Csoda TP
Törött Szilánk
Királyi Restauráció

ha több ilyen jutalom lenne, érdekünk lenne megcsinálni a Pénz ÉS/VAGY alapanyag küldetéseket, hogy utána eljussunk egy jobbhoz, ami más számunkra értékesebb.
Kedves @MesterAlma13
Köszönjük szépen a kedves ötleted, de a vendégfaji feladat jutalmai természetes mindig változnak, sok esetben a nehézségi fokozataihoz mérten (is). A feladatok nem úgymond "ösztönzés"miatt lettek kiokoskodva, hanem hogy segítsék a vendégfajok menetét a játékban. Azt meg hogy plusz ajándékot is ad a kész feladat, plusz érték. Ha jól megfigyeled, nem csak a Techfa nyújt haladási segítséget, de a faji feladatok is. (sugallja, hogy mit kellene építeni az adott korban, és mit kell termelni a haladáshoz)
Ennek a változtatása nem lesz a jövőben. Köszönöm a megértésed.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Aki meg is csinálja az meg is érdemli . Nekem csak a 200 gyémánt kell , minden "kivégzett" kor után . Azt meg mindenképpen megadja akkor is ha végigcsinálod a főküldetéseket és akkor is ha nem foglalkozol vele ahogy én is csinálom .
Mondjuk adhatna varázslatos épületet is és akkor tuti csinálnám a küldiket , ezt támogatom ( bár eddig is pénz nélkül építettem ilyen varázslatosra a városomat váháhá )
ez így van, én sem nem nagyon foglalkozom velük, csak teljesülnek - továbbra is azt kell mondjam, nem szerves része a játék napi logikájának - a gyémánthoz meg "automatikusan" eljutsz ha haladsz a játékban, hisz - ismételve önmagamat - előbb utóbb teljesülnek a küldetések...
A lényeg, hogy nem nagyon törődik az ember azzal, hogy mi is van ott, max ránéz, és ennyi, ezért kellene azokat újragondolni.

nem szerves része a játék napi logikájának!!!! - de lehetne az!!!!!, így érdekesebb lehetne a játék
 

Deleted User - 204368

Vendég
köszi, én fejlesztenék rajta... de ez az én véleményem...
én értem de végig nézed a későbbi korokat elég vegyesek. a másik h nem korrekt utólag ilyen módon belenyúlni. akik ezeken már túl jutottak azokat hogyan kompenzálod?
 

MesterAlma13

Erős harcos
én értem de végig nézed a későbbi korokat elég vegyesek. a másik h nem korrekt utólag ilyen módon belenyúlni. akik ezeken már túl jutottak azokat hogyan kompenzálod?
ha innen nézzük, akkor sehogy, de akkor miért vannak új elemek, újítások... ott sincs kompenzáció, és ezt mindig el kell tudni fogadni
 

Deleted User - 204368

Vendég
ha innen nézzük, akkor sehogy, de akkor miért vannak új elemek, újítások... ott sincs kompenzáció, és ezt mindig el kell tudni fogadni
innentől kezdve nincs sok értelme átalakítani ezt. az új fajjal lehet majd kivitelezni de mint mondtam ez már megvalósult
 

unseen

Veterán
Nem támogatom.
Vagy mégis, de akkor kérek 50-100.000 gyémántot kompenzációként. Mivel az elmúlt több évnyi unalmas játékmenetet nekem végig kellett csinálni másnak meg már nem. Ez így már jó hangzik, csak így tovább. :)
 
Fent