• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Ködös Erdő rejtélye

Corvo

Veterán
A különbség csak az, hogy a FOE-ben csak hatos a maximális szintje az épületnek és nem 10, így ott simán meg is lehetett szerezni a bővítéseket hozzá. A másik, hogy én azt tapasztaltam, hogy itt a ködben kevesebb nyereményt tettek be, mint ott.
Szerintem teljesen igazad van. Mivel élesen nem csináltam az eventet a bétás tapasztalatomra hagyatkozva írom ezt.
 

Tejinashi

Erős harcos
Szerintem teljesen igazad van. Mivel élesen nem csináltam az eventet a bétás tapasztalatomra hagyatkozva írom ezt.
Az az érdekes, hogy a FOE-ben még kezdő vagyok, a játék elején vagyok, ennek ellenére sikerült végig vinnem az eventet . Itt az utolsó előtti fejezetnél vagyok, a Nagykövetségben és egyenlőre még csak 6 db kunyhó fejlesztőm van. Valószínűleg maximum kilencesig fogom tudni felhúzni, pedig még duplázóm is van.
 

DeletedUser

Vendég
Jó reggelt mindenkinek !
Sokat gondolkodtam hogy erre mit is válaszolhatnék. De ehhez nem én értek igazán. :)
De kisebb várossal mindig könnyebb minden event. Amúgy a foe bétán már az event előtt jóváírják az ajándék gyémántokat amit az eseményekhez adnak. De ne hasonlítgassuk folyton össze a 2 játékot. Úgy gondolom hogy ennek a mostaninak is szüksége van a támogatásunkra, és némi pozitív és jóindulatú észrevételekre. Egy mondatban összefoglalva, itt Elvenar jelene és a jövője a tét. De sokkal könnyebb és motíválóbb a játéktervezőnek is ha a játkosok mellettük állnak. Mert fontos nekik a játék. Arra is van lehetőség hogy az Elvenar Group csoportban lehessen ötletelni ezért. :)
Ugyanezt megtette az InnoGames is, amikor egyfajta kérdőívet tettek közzé. A Gravitációs Hotel is így született. Meg sok minden más is.
Vagy épp az Elvenar TV ahol rengetegen kampányoltak a macikért élőben a fejlesztőknek. MIért ne lenne lehetőség mondjuk egy főnexes evetet is kérni tőlük ? Megcsinálják... Még Vivivel a chatbottal is próbáltam szót érteni ez ügyben. :)
 

DeletedUser

Vendég
Én is csináltam mind a kettőt. Ahogy sokan mások is. De egyrészt úgy gondolom hogy ennek a fórumnak az Elvanarról kell szólnia, másrészt a folytonos összehasonlítás nem épp szerencsés, mivel egy cégé minkét játék, teljesen más a felépítése. Itt azon kéne munkálkodnunk hogy segítsünk a fejlesztőknek ennek az eventnek (is) a jobbá és élvezhetőbbé tételén. :)
 

DavidofBerg

Felderítő
Sziasztok!
Mindkét szerveren a karaktereimmel 3 illetve 9 macskányira vagyok attól, hogy megszerezzem a 9. ereklyét és így 10-es szintre fel tudjam húzni az épületet. Szóval picit szerencsével abszolút teljesíthető. Végig a 420-as pakkokat vettem meg :) Üdv,
Itt azt hiszem, h a kulcs a kicsit szerencse dolog. Pl. volt, amikor a lámpás megvilágítása után 4 macska marad a ködben. Szóval vagy 4 gyertya vagy 1 lámpás kellett még pluszba, h 4 macskám legyen. De volt, h 1 lámpás 3 macskát szabadított fel. Szóval kell a szerencse. Most úgy néz ki, h pont a rosszabbik variációkat sikerült "megvilágítanom". Majd legközelebb sikerül.
 

DeletedUser

Vendég
Előre is sok szerencsét kívánok hozzá ! :) Nekem most volt szerencsém. 1 lámpással, 2 cica, és 2 elveszett tárgy. Bennük a napidíj. :)
Előtte 4 napig szinte semmi. De eledelt és egységeket adott azért. 7-es lesz a kunyhó vége. Remélem jövőre sikerül befejeznem.
Sokszor fent voltak a cicák egy kupacban. Engem meg lefele tereltek az akadályok,. Sajnos visszafelé sose világítottam. Vajon kellet volna ?
 

Burney

Felderítő
Én is csináltam mind a kettőt. Ahogy sokan mások is. De egyrészt úgy gondolom hogy ennek a fórumnak az Elvanarról kell szólnia, másrészt a folytonos összehasonlítás nem épp szerencsés, mivel egy cégé minkét játék, teljesen más a felépítése. Itt azon kéne munkálkodnunk hogy segítsünk a fejlesztőknek ennek az eventnek (is) a jobbá és élvezhetőbbé tételén. :)

Köszi, de lássuk be ezt az eventet már elszúrták, nem kicsit, nagyon!! Ha valamiről nem lehet pozitívat mondani, akkor sokat dicsérni sem lehet a fejlesztőket. Le kell nekik nyelni a békát és a sok hozzászólásból leszűrni a tanulságot, ha még hasonlóban gondolkoznak (de ez vonatkozik az elmúlt időszak összes eventjére) akkor több nyereményt kéne betenni és a napi jutalmak valami értelmes épületek legyenek amiért tényleg érdemes küzdeni!!
A nagyobb (ide sorolnék az Amuniktól felfelé mindenkit) játékosoknak is kedvezhetnének, ha már az új fejezeteket annyira megnehezítették akkor mannát, magot, orkot adó épületek is lehetnének a jutalmak között, vagy valami ami pótolni tudná a Kivánság kutat amit megszüntettek, mióta behozták a Toronyban a Dzsinit.
Azaz általad sűrűn emlegetett Gravitációs Hotel is lehetne az egyik és nem Tökfaragásos fórumjátékon kéne megnyerni, hanem esélyt kéne adni az összes játékosnak hogy meg tudja szerezni!!
Ennél pozitívabban nem tudom megfogalmazni az elmúlt 5 év tapasztalatát az eventekkel kapcsolatban!!
 

DeletedUser

Vendég
Szia Burney ! :)
Azért volt köztük jó épület is. A kastély és "tökfejlovasok" igazán jók most nekem. Bár restaurálásra nem tudom melyik lenne majd érdemleges.
Bár már hallom előre a válaszodat. :) A Hotel exluzív épület nagyon. A youtube-on Rikáék el mondták hogy miért, és azt is hogyan lehet hozzájutni. Sajnos most nem sikerült.... De örülök neki hogy kiharcolták a Csapattagok hogy most meg lehessen nyerni. Gyanítom hogy nem volt egyszerű. Talán még találkozunk vele. Én legalábbis reménykedem. :)
 

Syntex

Ex-Csapattag
Sziasztok,

Köszönjük szépen mindenkinek a visszajelzését az eseménnyel kapcsolatosan, továbbítottuk fejlesztő csapatunknak. Egy teljesen új mechanikát próbáltunk ki, így megértjük, hogy vegyes a vélemény róla, és sokan úgy érzik nehezebb volt nyereményeket szerezni, míg másokat elvarázsol az új stratégia elem. Igyekezni fogunk véleményetek felhasználni arra, hogy a jövőben ha hasonló eseményt szervezünk sokkal érdekesebben tudjuk megtenni.
 
Fent