• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben A játékos előrehaladása látszódjon a ranglistán is

polgarmaercell

Erős harcos
Arendyll-ben körüzenetet kellett írnom(a testvériségen belül), mert meg akartam tudni, hogy ki tud menni a Végtelenség Tornyába. Nem mindenki írt vissza. Van olyan alkalom is amikor érdekel a szomszédjaim előrehaladása. Azt javaslom a ranglistán és a testvériségi tagok listáján meg mindenhol ahol kijelzi a játékos nevét a helyezés után legyen egy fejezet szimbólum, ami megmutatja mejik fejezetban tart az adott játékos.
 

Mihaszna

Veterán
Arendyll-ben körüzenetet kellett írnom(a testvériségen belül), mert meg akartam tudni, hogy ki tud menni a Végtelenség Tornyába.

Bárki, aki elérte a 3. fejezetet.

Nem mindenki írt vissza.

Hát ez gáz.. de legalább megtudhatod, hogy kinek mit jelent a csapatmunka fogalom (mert, hogy ez is a része(se) lenne)

Van olyan alkalom is amikor érdekel a szomszédjaim előrehaladása. Azt javaslom a ranglistán és a testvériségi tagok listáján meg mindenhol ahol kijelzi a játékos nevét a helyezés után legyen egy fejezet szimbólum, ami megmutatja mejik fejezetban tart az adott játékos.

Az előrehaladás szemlélése és a Ranglistás dolog között a különbség az, hogy az egyik (az utóbbi) csak tájékoztató jellegű információ, míg az elsőhöz be kell lépned a városába, hogy ténylegesen is lásd a fejlődést.

Szóval nem igazán értem, hogy melyiken van a hangsúly. Az tájékoztatáson vagy a látogatáson?

Egyébként nem a ruha teszi az embert. ;)
 

Zaron

Felderítő
Nem mindenki írt vissza. Van olyan alkalom is amikor érdekel a szomszédjaim előrehaladása.
Aki visszaírt, attól és arról megtudsz mindent, ami érdekel. Gondolom, segítő szándék vezérel. Aki nem válaszol, annak az előrehaladása neked miért fontos? Ha testvér, elgondolkodtató, miért nem ír, ha szomszéd, inkább keress rá a linken vagy nézz körül nála, ha csak a kíváncsiság hajt.;)
 

Wiccara

Veterán
A torony 3.ált.osztálytól ( kortól) elérhető.
A "haladást" nem feltétlen tükrözi a kor. Sok város lett visszabontva, és lett kalandváros. Mit érsz vele, ha sárkány korba van, de csak 1-es szintű műhelyekkel és manukkal van tele?
Ez a jelölés szerintem felesleges.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Sajnos a jelenlegi játékfunkció bevezetése jelenleg nincs tervben.

Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk bevezetni játékunkba, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Fent