• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

A Hókirály és a Hóesés kötetlenül

DeletedUser1432

Vendég
Itt lehet a téma mentén akár offolva is beszélgetni (remélem) :D
 

DeletedUser1432

Vendég
A következő hét napi nyeremény épületei összehasonlítható kultúra mennyiségekkel (IX. fejezet szerint, az arányok mindegyik fejezetre érvényesek)
buildsoneweek.jpg
 

DeletedUser

Vendég
Bele tudod ebbe tenni folyamatosan az újabbakat? Pl már a bétás mait is?
 

DeletedUser1432

Vendég
az angol béta fórumról szedem, majd pár naponta frissítem. Az éjjel még a mai nem volt benne
 

DeletedUser1432

Vendég
lájkolnám, de itt híján van ez a funkció :D
Én még várok lakosságos épületre, illetve asszem lesz ennél jobb arányú épület is (utána kell nézni)
 

DeletedUser

Vendég
lájkolnám, de itt híján van ez a funkció :D
Én még várok lakosságos épületre, illetve asszem lesz ennél jobb arányú épület is (utána kell nézni)
ITT (bétás fórum, az oldalon a 2. hsz) le vannak írva fejezetenként épületenként a kockára vetített értékek. Nem tudom, mennyire pontos....
 

bere007

Veterán
Kultúrába ez a legjobb. lakos/kultúra arányba meg a csillag, azután meg a kert. Ha jól tudom. Utánaszámolgattam már. :)
 

DeletedUser1432

Vendég
Kultúrába ez a legjobb. lakos/kultúra arányba meg a csillag, azután meg a kert. Ha jól tudom. Utánaszámolgattam már. :)
Köszi :)
Akkor én is ide puffogtatom a nagyládáim felét. Most van 12, de addigra végigérek a 100-as sornak, úgyhogy ez szaporodni fog
 

bere007

Veterán
Köszi :)
Akkor én is ide puffogtatom a nagyládáim felét. Most van 12, de addigra végigérek a 100-as sornak, úgyhogy ez szaporodni fog

Én még nem sütöttem el egyet sem, van is már 3340 pelyhem. Minden este azt mondom nekik, hogy sokasodjatok gyermekeim, kelletek a papának. :D :D
 

DeletedUser

Vendég
A következő hét napi nyeremény épületei összehasonlítható kultúra mennyiségekkel (IX. fejezet szerint, az arányok mindegyik fejezetre érvényesek)
buildsoneweek.jpg
A kibeszélőben azért a linket odatehetnéd, hogy megtalálja mindenki a táblázatodat. :)
 
Fent