• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

A fa út kikutatásával kapcsolatos küldetés hibája

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek

Veterán
Tegnap eljutottam oda, hogy megkaptam a 'Kutasd ki a fa utat!' küldit (nem vagyok biztos a szó szerinti leírásban, de a lényeg ez volt). Ami hiba, hogy még nem tartottam a fa útnál sem (az előtte lévő manufaktúráknál pakoltam a TP-ket), de elfogadta, mint teljesített küldetés. Pedig nagyon nem kellett volna.

Még a bétán is észleltem ezt a hibát, csak mivel ott a küldetés fa (wooden) útról szólt, és az ottani érintett fejlesztési fában 'rocky', vagyis köves/sziklás út szerepelt, így ott azt hittem, valami korábbi fejlesztésre vonatkozott a kérés; csak miután tegnap észrevettem ezt a magyar verziót, így most döbbentem rá, hogy az a gond ott kicsit másként is (duplán) él.
 

DeletedUser3

Vendég
Így ránézésre szövegezési hibának tűnik (nem azt az utat kéri a küldetés, amit ír). Utána fogok járni, a szöveget pedig ennek megfelelően javítom. Köszönjük a bejelentést.
 

nlstemplar

Veterán
Ma kaptam a Goblinoktól egy küldetést,
Kutasd ki a Fa utat

Csak remélem, hogy ez ugyanez a hiba, és a Köves út kikatatását kéri, és nem egy Erdei Elfes küldetés keveredett ide.
Eddig (Ork korban vagyok) nincs olyan út hogy Fa út . :(
 

Csatolmányok

  • Error_20161022.jpg
    Error_20161022.jpg
    73,6 KB · Megtekintések: 8

Erica

Veterán
Ma kaptam a Goblinoktól egy küldetést,
Kutasd ki a Fa utat

Csak remélem, hogy ez ugyanez a hiba, és a Köves út kikatatását kéri, és nem egy Erdei Elfes küldetés keveredett ide.
Eddig (Ork korban vagyok) nincs olyan út hogy Fa út . :(
Szia,,de van Fa út,méghozzá az épületek alatt keresd.
 

DeletedUser594

Vendég
Ott néztem , de ott nincs.
Legalábbis Ember faj esetén. Elfeknél lehet hogy van, azt nem tudom.
De ne kérjenek már embertől csak elfek által elérhető út kikutatását!
az elfeknél Fa út, az embereknél Köves út a neve szóval gondolom elírás
 

DeletedUser3

Vendég
Következő verzióval változik a szöveg:
Kutasd ki a Köves utat (Emberek) vagy a Fa utat (Elfek)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent