• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Főnix-kultusz feltámadása

zsivany

Erős harcos
Sziasztok!
Ha a feladat 2 épületet kér 5 vagy magasabb szintre emelni, akkor a raktárban lévő 6-os szintüt ha kiteszem, miért nem fogadja el fejlesztésnek? Korábban mintha azt olvastam volna, hogy ez a módszert elfogadott.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!
Ha a feladat 2 épületet kér 5 vagy magasabb szintre emelni, akkor a raktárban lévő 6-os szintüt ha kiteszem, miért nem fogadja el fejlesztésnek? Korábban mintha azt olvastam volna, hogy ez a módszert elfogadott.

Szia,
Nem tudom régebben hogyan volt korábban, de most amit mi látunk megvalósításban, ott a játék azt nézi, hogy fejlesztés valóban megtörténik, 'lejár az ideje'.
 

Kira7

Veterán
Sziasztok!
Ha a feladat 2 épületet kér 5 vagy magasabb szintre emelni, akkor a raktárban lévő 6-os szintüt ha kiteszem, miért nem fogadja el fejlesztésnek? Korábban mintha azt olvastam volna, hogy ez a módszert elfogadott.
Szia! Amennyiben a techfán a kért vagy attól magasabb szinten vagy akkor pl. 1 kockást bármilyen eventes vagy akadémián gyártott épületedet 2x1 kr fejlesztesz azt elfogadja.
 

ElfSusa

Erős harcos
Sziasztok!
Gondolkodtam a lávatojáson, nézelődtem a raktárban, és azt láttam, hogy a sokak által "nem éri meg letenni" kategóriába sorolt Figyelmes téli bagoly pont ennyi manát ad naponta, plusz még lakost, kultúrát és egy kevés érző árut is. Igaz, ez csak egy darab, de szerintem ahol igazán szükséges a mana, ott már helyszűke is van, így hiába lenne tíz toji a raktárban, nem tenné le senki mindet. Gondoltam a negatívum mellé írok egy kis pozitívat is :)
 

Pila123

Újonc
Sziasztok, elsősorban kedves Support :) !
Érdeklődni szeretnék, hogy a 3 tervrajz + 10.000 bűbájtöredék barkácsolás által létrehozható régi főnix ereklye lehetősége meddig áll fenn?
Sajnos az Event lényegében véget ért, és nem részesültem abban a kegyben, hogy akár egyet is gyárthassak, pedig végig vizslattam a 22 napnyi lehetőséget, és pirulva vallom meg, hogy még 3.000 gyémit is elherdáltam gyorsítóra :eek:!
Vajon más is járt így? ...... mert ha igen talán mégis érdemes lenne megpiszkálni azt a fránya véletlen generátort, hogy a játékélményt biztosító elemekből jobbára mindenki egyformán részesülhessen ..... nem de bár? :) .
Avagy mégsem mindenkinek állt fenn a lehetőség csak elkerülte a figyelmemet?
Egyebekben harag nincs bennem, csak csalódás, és ez szerintem rosszabb ....
Várva megtisztelő válaszotokat, illetőleg játszópajtási észrevételeket:
Üdvözlettel:
Pila
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok, elsősorban kedves Support :) !
Érdeklődni szeretnék, hogy a 3 tervrajz + 10.000 bűbájtöredék barkácsolás által létrehozható régi főnix ereklye lehetősége meddig áll fenn?
Sajnos az Event lényegében véget ért, és nem részesültem abban a kegyben, hogy akár egyet is gyárthassak, pedig végig vizslattam a 22 napnyi lehetőséget, és pirulva vallom meg, hogy még 3.000 gyémit is elherdáltam gyorsítóra :eek:!
Vajon más is járt így? ...... mert ha igen talán mégis érdemes lenne megpiszkálni azt a fránya véletlen generátort, hogy a játékélményt biztosító elemekből jobbára mindenki egyformán részesülhessen ..... nem de bár? :) .
Avagy mégsem mindenkinek állt fenn a lehetőség csak elkerülte a figyelmemet?
Egyebekben harag nincs bennem, csak csalódás, és ez szerintem rosszabb ....
Várva megtisztelő válaszotokat, illetőleg játszópajtási észrevételeket:
Üdvözlettel:
Pila
Kedves @Pila123
Sajnálattal olvasom, hogy nem sikerült a Főnix fejlesztő ereklye konvertálási lehetőséged. Nos, nem csak tervrajzból és bűbájtöredékekből lehetett, hanem a mostani Event alatt szerezhető Főnix fejlesztőkből is bűbájtöredékkel. Ne keseredj el kérlek, hiszen jön még az Event után a Testvériségi Kaland, ahol újabb 2 új főnix ereklyét lehet szerezni, majd átkonvertálni a Varázsakadémiában a régi fajta főnix fejlesztő ereklyékre. Addig lehet régi Főnix ereklyéket barkácsolni, amíg tart a Testvériségi Kaland. Remélem lesz a jövőben még erre újabb lehetőség, hiszek abban, hogy a Fejlesztők ezt a fontos részt nem fogják elfelejteni.
Az meg, hogy a random generátor kinél mit dob fel, nagyban szerencse függő.
További kellemes játékot kívánunk Neked!
 

Pila123

Újonc
Kedves Cyklon!
Köszönöm a gyors választ - kétszer ad aki gyorsan ad :) - és hát kisebb félreértés történt, mert ismerem az ereklyékből fakadó lehetőséget, éppen ezek bedarálása, vagy meghagyása okozza a dilemmát számomra.
Kérlek ha módotokban áll adjatok arról tájékoztatást, hogy van-e a játékmenetről olyan információtok amely szerint fennmarad-e a tervrajz + bűbájtöredék régi főnix ereklyévé barkácsolás lehetősége a tesó kaland végéig.
Ui: Megértem ha nincs erre infótok, vagy nem tisztetek erről nyilatkozni, simán - bár szomorúan - tudomásul veszem :)!
Esetleg ha fórumozók közül van valakinek emléke, hogy mi a szokásos gyakorlat, vagy bétás tapasztalat azt is örömmel veszem és ha még sem jön be akkor kisnyúl :)!
Szebb napot!
 

Wiccara

Veterán
olyan információtok amely szerint fennmarad-e a tervrajz + bűbájtöredék régi főnix ereklyévé barkácsolás lehetősége a tesó kaland végéig.
Addig lehet régi Főnix ereklyéket barkácsolni, amíg tart a Testvériségi Kaland.
Szia, fentiek alapján (is) igen, a kaland végéig a főnix mindenféle verzióban előfordul(hat) a barkácsban. ;)
 

Pila123

Újonc
Kösz Wiccara,
Válaszod alapján, optimistább hangulatban visszaolvasva igazad (is) lehet :)! A dilemmám mindenesetre megoldódott ;)!
A hála mantrát este küldöm :)!
 

Deathfolk

Veterán
Sziasztok Én is azt akartam kérdezni amit már feljebb kérdeztek, még jó hogy visszaolvastam :) nekem meglett a 9db ereklye, de egyáltalán nem érdekel ez a hamvas főnix, szeretném átkonvertálni a régi főnix ereklyékre, fentebbi válaszokból már megtudtam hogy erre a hamarosan következő kaland végéig még lesz lehetőségem, amúgy eddig az event alatt nekem 1x adta be a ereklyék átalakítása lehetőséget :(
A kérdésem az lenne hogy ha lebontom a raktáramba lévő viharfőnix épület alapot akkor a barkácsolásnál kaphatok-e újat vagy már nem? jelenleg van 1 tűzfőnixem letéve és raktárba van arany és vihar főnix alap, szeretnék lerakni 1 viharfőnixet is, csak hát vagy 1 éve ott porosodik a raktárba, jobb lenne 1 az aktuális fejezetből...Szóval van rá esélyem hogy a barkács még adjon alapot ha eladom ami a raktárba van?
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Az eseményünk nem sokára véget ért.
Szeretnénk ismételten hallani, hogy az esemény után milyen vélemény fogalmazódott meg bennetek az elmúlt pár héttel kapcsolatban.

A következő dolgokat szeretnénk tőletek megtudni:
  • Mi az, ami a legjobban tetszett az egész eseményben?
  • Mi az, amin érdemes lenne változtatni a jövőre nézve?
 

MoonlightAnnis

Felderítő
Az eseményünk nem sokára véget ért.
Szeretnénk ismételten hallani, hogy az esemény után milyen vélemény fogalmazódott meg bennetek az elmúlt pár héttel kapcsolatban.

A következő dolgokat szeretnénk tőletek megtudni:
  • Mi az, ami a legjobban tetszett az egész eseményben?
  • Mi az, amin érdemes lenne változtatni a jövőre nézve?
A napi és a fődíjak lehetnének jobbak. A napi díjak ne ismétlődjenek az event alatt. Több feladat is lehetne. Én pl. imádtam a végtelenített, random feladtsort. Nekem jobban tetszett, mikor egység áldásokat kaptam a raktárba. A Főnix grafikája csúcs! Ha a ládákból simán lehet 20 csodaTP-t kapni, akkor a 10 csodaTP-s napi fődíj nem túl jó ötlet.
 

zsivany

Erős harcos
Ne ismétlődjenek a feladatok, arany és szerszám helyett lehetne egység áldás, mivel azt máshonnan nem lehet szerezni, hisz a toronyból az is kikerült. A megnyert ősi tp-k száma lehetne nagyobb, tényleg nevetséges a 10 tp nyeremény.
 

Ferenc99

Erős harcos
Ami legjobban tetszett az a ládanyitásos rendszer és még tetszett az is , hogy megint szuper a grafika , csúcs a főnix :)
Ami jó lenne az , hogyha olyan event van ahol szintezhető az épület ott lehetne pl több tp t kapni a napi termelésben , kb így gondolom : 4x4 es épület 10 es szinten adna napi 5 tp t és adna annyi isteni magot és unuriumot amennyit a kereskedő termel 1 nap alatt , szokásos kult és lakossal , mondjuk kisállat etetésekor az ellenfél támadóerejét csökkentené 25 % kal .
Ami nagyon jó lenne ha legalább évente 1 X lenne végtelenített feladatsorral event , ennek biztos mindenki örülne .
Ha igen írjátok meg ti is , valaki már írta előttem , köszönet neki .
 
Fent