• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Főnix-kultusz feltámadása

ElfAndie

Elf kid
Hamarabb telepakolod, de sokkal több esszenciát pazarolsz el.

A múltkori eventben is volt, (sőt az azelőttiben is, sőt már ki tudja mióta van) csak valószínű, hogy akkor nem értél el eddig ilyen hamar. A feladatokon pedig most is végig tudsz menni. Pont annyi feladatod van még, ahány nap van az eventből.

Több esszencia, de több tollat is ad, jobban haladok. Ha 1-2 tollas ládákat választottam volna, akkor már régesrég meglett volna az a 60 (vagy mennyi) kinyitott láda, ami után jön a lakat, viszont jóval hátrébb is lennék, mert a kötélen nem haladtam volna. Így nem tudtam volna a kötél végén lévő cuccokat begyűjteni. Vagyis nem ennyit, hanem jóval kevesebbet. :)

A múltkoriban nem találkoztam lakattal, de ezek szerint akkor azt lassabban csináltam. Mondjuk logikus, mert akkor még kisebb voltam, mint most.
Mindenesetre ezt a mostanit akkor még csinálgatom, jutok, ameddig jutok, aztán meglátjuk, mire lesz elég. Ha nem tudok topcsibét kirakni a kertembe, akkor inkább lebontom, az eventektől meg búcsút veszek. :)

Köszi szépen! :)
 

Putyika

Veterán
Utolsó próbálkozásom! :)
Több esszencia, de több tollat is ad, jobban haladok.
Több tollat ad, de csak látványra és nem az a fontos, ha jól akarsz haladni. ;)
Ha 1-2 tollas ládákat választottam volna, akkor már régesrég meglett volna az a 60 (vagy mennyi) kinyitott láda, ami után jön a lakat
De lehet, hogy az alapvető probléma, ami miatt nem érted amit magyarázok az a fent idézett mondatodban rejlik. Nem a kinyitott ládák száma után jön a lakat, hanem az elvégzett feladatok száma után.
 

ElfAndie

Elf kid
Utolsó próbálkozásom! :)

Több tollat ad, de csak látványra és nem az a fontos, ha jól akarsz haladni. ;)

De lehet, hogy az alapvető probléma, ami miatt nem érted amit magyarázok az a fent idézett mondatodban rejlik. Nem a kinyitott ládák száma után jön a lakat, hanem az elvégzett feladatok száma után.

Nem látok bele a programba, így kénytelen vagyok a szememnek hinni. Minél hamarabb végigmegyek a kötélen, annál hamarabb megkapom a kötél végén lévő díjat. És minél kevesebb ládanyitással érem ezeket el, annál később jön a lakat.

Én úgy vettem észre, hogy nagyjából egy feladat egy láda. Persze az ajándékba kapott plusz esszenciák, meg a városba potyogó tojások segítségével.
Ezek szerint akkor ez mégsem ugyanaz?

Kezd teljesen kaotikussá válni nekem ez az event. :D
 

Wiccara

Veterán
Ha 1-2 tollas ládákat választottam volna, akkor már régesrég meglett volna az a 60 (vagy mennyi) kinyitott láda, ami után jön a lakat,
Segíts kérlek, mert itt összegabalyodott a szemem.
Kezdjük a kis kék égesszenciákkal. Adja a folyamatos feladatsor ( fix 75 db , érte kapható x fix esszencia ), napi belépés 45 esszencia, + földről szedegetett, + emailben kapott, + gyémántért vett verzió.
A nyitható ládák mennyisége nincs összefüggésben a napi feladatokkal. Egész event alatt gyűjtögethetem, és az utolsó napon ellőhetem az összeset akár. A "szárítókötél"-en 40 levelenként kapsz egy fejlesztőt.
A lakatot akkor éred el, ha időarányosan a feladatsor végére érsz, és már csak napi 1 marad a végéig. Ahol állsz, azt pontosan meg tudod nézni, a feladat alatti skálán, az utolsónál írja, hogy a 75-ből mennyit teljesítettél.
 

ElfAndie

Elf kid
Segíts kérlek, mert itt összegabalyodott a szemem.
Kezdjük a kis kék égesszenciákkal. Adja a folyamatos feladatsor ( fix 75 db , érte kapható x fix esszencia ), napi belépés 45 esszencia, + földről szedegetett, + emailben kapott, + gyémántért vett verzió.
A nyitható ládák mennyisége nincs összefüggésben a napi feladatokkal. Egész event alatt gyűjtögethetem, és az utolsó napon ellőhetem az összeset akár. A "szárítókötél"-en 40 levelenként kapsz egy fejlesztőt.
A lakatot akkor éred el, ha időarányosan a feladatsor végére érsz, és már csak napi 1 marad a végéig. Ahol állsz, azt pontosan meg tudod nézni, a feladat alatti skálán, az utolsónál írja, hogy a 75-ből mennyit teljesítettél.

Mondom sorban, jó? :)

Nem vásárolok gyémántért esszenciát. Azt a gyémántot, amit a toronytól kapok, a Varázsakadémiára szánom, még hátravan egy fejlesztés. Az fontosabb, mint pár toll (legalábbis nekem), arra gyűjtögetem. :)

Próbáltam megnézni, hol tartok, már tegnap is, amikor megkaptam az első lakatot, de nem lehet. Szerettem volna megtudni, mi is történik, valami infót kapni, de hiába kattintottam a fülre, nem reagált, gondolom, a lakat miatt. Majd csak akkor tudok oda belépni, ha eltűnt a lakat. Csak a szárítóköteles oldalra tudok átmenni, ott viszont csak azt látom, hogy a kötélen hol tartok, magáról az eventről ott semmi információ nincs.

Úgyhogy nem tudom megmondani, hol járok, csak reménykedni tudok, hogy nem vagyok nagyon lemaradva és nem túl korán jött ez a lakat. Majd kiderül. :)
 

Piroska1

Újonc
Sziasztok!

A "nagymatekozásból" azért a megnyerhető, akár 500 Égeszencia se maradjon ki! :)))
Én általában a legnagyobb ládát nyitom, kivétel, ha nagyon rossz a toll-eszencia aránya, és megéri, adja!
Már több Event alkalmával is a kilencedik ereklye után sikerült az aktuális Főnixből még egyet megszereznem, de ha ez a rossz technika, akkor nem tudom, mi lehet jobb! :)
ui: és a feladatsor tényleg unalmas( Ctrl+C, Ctrl+V ez jól megtanulták), de legalább kiszámítható!
 

ElfAndie

Elf kid
Nem tudom hányadik alkalommal, de újra leírom neked. A lakat nem tud korán jönni. Pontosan annyi feladatod van még hátra, amennyi nap van az eventből.

Ezt értem, csak abban nem vagyok biztos, hogy a hátralévő két fejlesztést meg tudom szerezni ebben az időben. Félkész madarat meg nem rakok a kertembe, akkor inkább lebontom. Úgyis jól jön mindig a bűbájtöredék. :)
 

Xandria

Erős harcos
Kedves @ElfAndie!

Megpróbálom világosan összefoglalni, azt, amit az előttem szólók nagyon klasszul leírtak. Jóindulatú, eszes, kedves lánynak "ismertelek" meg itt, és úgy érzem, hogy most az elkeseredésed, csalódottságod, és kedvetlenséged elhomályosítja a lényeget, ezért nagyon szeretnék segíteni. :)

A hátralévő event még 11 napig tart, tehát 11 feladat van hátra. Ebből kifolyólag, ha nem lenne lakat, akkor csak azt érnéd el, hogy a hátralévő feladatokat gyorsabban meg tudnád csinálni, pl. akár 1 nap alatt is. De ugyanúgy csak 11 feladat lenne, amiből égesszenciát tudnál gyűjteni a ládanyitásokhoz. A különbség, hogy akkor a többi napokon csak malmoznál feladatteljesítés helyett. :) Több feladatot akkor sem kapnál. Mint, ahogy a többiek is írták, a feladatok száma fix.

A szárítókötélen való haladásodra nézzünk egy példát:
1 nagydíj 20 toll, ez evidens.

137-es láda = 5 toll__20 toll = 4 db 137-es láda (4*137 égesszencia) = 548 égesszencia__ (137/5=27,4 tehát 1 toll 27,4 égesszenciába kerül)

24-es láda = 1 toll__20 toll = 20 db 24-es láda (20* 24 égesszencia) = 480 égesszencia__ (24/1=24 tehát 1 toll 24 égesszenciába kerül)

Tehát nem biztos, hogy minden esetben akkor jársz jobban, ha a nagyobb ládákat nyitod.

Utolsó mentsvárként valaki írta a Tesósági Kalandot. Abban te is nyugodtan részt vehetsz, bármilyen kicsi is vagy, hiszen a "méretedhez" lesznek szabva a termelési, és egyéb feladatok, amikkel jelvényekhez juthatsz, amelyket majd betehetsz a kalandba. Javaslom a link megtekintését, amit bemásoltak neked! Elég, ha csak 1 jelvényt beteszel egy útvonalra, ahhoz, hogy megkpad te is az útvonal végén a díjat (ami általában tartalmaz egy fejlesztő ereklyét az előző eventhez, tehát a mostani TK a hamvasfőnixhez). Tehát ezen a TK-n elviekben még simán szerezhetsz 2 ereklyét. Így szokott lenni, remélem most is így lesz! :)
 
Utoljára szerkesztve:

ElfAndie

Elf kid
Kedves @ElfAndie!

Megpróbálom világosan összefoglalni, azt, amit az előttem szólók nagyon klasszul leírtak. Jóindulatú, eszes, kedves lánynak "ismertelek" meg itt, és úgy érzem, hogy most az elkeseredésed, csalódottságod, és kedvetlenséged elhomályosítja a lényeget, ezért nagyon szeretnék segíteni. :)

A hátralévő event még 11 napig tart, tehát 11 feladat van hátra. Ebből kifolyólag, ha nem lenne lakat, akkor csak azt érnéd el, hogy a hátralévő feladatokat gyorsabban meg tudnád csinálni, pl. akár 1 nap alatt is. De ugyanúgy csak 11 feladat lenne, amiből égesszenciát tudnál gyűjteni a ládanyitásokhoz. A különbség, hogy akkor a többi napokon csak malmoznál feladatteljesítés helyett. :) Több feladatot akkor sem kapnál. Mint, ahogy a többiek is írták, a feladatok száma fix.

A szárítókötélen való haladásodra nézzünk egy példát:
1 nagydíj 20 zászló, ez evidens.

137-es láda = 5 zászló__20 zászló = 4 db 137-es láda (4*137 égesszencia) = 548 égesszencia__ (137/5=27,4 tehát 1 zászló 27,4 égesszenciába kerül)

24-es láda = 1 zászló__20 zászló = 20 db 24-es láda (20* 24 égesszencia) = 480 égesszencia__ (24/1=24 tehát 1 zászló 24 égesszenciába kerül)

Tehát nem biztos, hogy minden esetben akkor jársz jobban, ha a nagyobb ládákat nyitod.

Utolsó mentsvárként valaki írta a Tesósági Kalandot. Abban te is nyugodtan részt vehetsz, bármilyen kicsi is vagy, hiszen a "méretedhez" lesznek szabva a termelési, és egyéb feladatok, amikkel jelvényekhez juthatsz, amelyket majd betehetsz a kalandba. Javaslom a link megtekintését, amit bemásoltak neked! Elég, ha csak 1 jelvényt beteszel egy útvonalra, ahhoz, hogy megkpad te is az útvonal végén a díjat (ami általában tartalmaz egy fejlesztő ereklyét az előző eventhez, tehát a mostani TK a hamvasfőnixhez). Tehát ezen a TK-n elviekben még simán szerezhetsz 2 ereklyét. Így szokott lenni, remélem most is így lesz! :)

Köszi szépen!

Engem ez a lakat zavart össze nagyon, ezek szerint jobban, mint kellett volna.
Amikor először megjelent, azt hittem, valami szerverhiba, vagy programhiba miatt leállították az eventet, amíg kijavítják a hibát. Amikor ma is azt tapasztaltam, hogy egy feladat elvégzése után lelakatolnak, valóban kétségbe estem, mert nem értettem, mi történik. Kattogtattam az event fülét, de nem reagált, semmi információm nem volt a történtekről, csak annyit láttam, hogy nem tudok továbbhaladni, az idő meg fogy.
Kicsi vagyok, így egy-egy feladat hosszú időbe telik, főleg az event második felében. Amit a nagyok legyártanak mondjuk 3 óra alatt, az nekem dupla időbe kerül, amit ők előkapnak a raktárból, azt nekem gyártani kell, stb., stb., és gyorsítókkal sem vagyok korlátlanul eleresztve, sőt. Így még azt is éreztem, hogy emiatt le vagyok maradva. A lakat miatt meg nem tudok továbbmenni, behozni a lemaradást.

Végső kétségbeesésemben jöttem ide, hogy hátha valaki tud a meghibásodásról, vagy hogy mikor hárítják el a hibát és mikor lehet tovább játszani. Erre kiderült, hogy nem hiba, hanem maga a játék nem enged játszani. :D (Ami őrület, valljuk be őszintén.)

Közben sok mindent megtudtam ezen felül is, pl. azt, hogy nem a kinyitott ládák számától függ a lakat, viszont akkor meg lehet, hogy mégiscsak le vagyok maradva. Ha többször tudtam volna végigmenni a szárítókötélen (mondjuk ha milliókért vásároltam volna esszenciát és végig tudok futkorászni még öt-hatszor a kötélen), akkor valószínűleg több napi ajándékot gyűjthettem volna, közöttük fejlesztőt is. Azt láttam, hogy a legutolsó ajándék az, de nekem még akkor is kellene kettő. Ezt a kettőt nem fogom tudni a hátralévő időben begyűjteni, mert ennyi idő alatt csak egyszer lehet végigmenni a kötélen napi egy feladattal. Még ha a következő kötél fejlesztőt is ad esetleg, az még mindig csak a nyolcadik, és még mindig kellene egy, amire viszont már nem lesz idő. Tehát kilencet tudok csak összegyűjteni, ez meg nem a kifejlett csibe.

Ezért vannak bennem kétségek.

Ami a tollak számát illeti, inkább nem hazardírozok a kis ládákkal. Az a leggyorsabb és legegyszerűbb, ha a legtöbb tollat adó ládát nyitom, még ha 2-3 esszenciával többe kerül is átszámolgatva. Akkor végképp lemaradnék és fölösleges lenne minden eventtel való kínlódás. :)

A kalandról még mindig nem tudok nyilatkozni, mert számomra az teljesen ismeretlen terep, leírás alapján meglehetősen bonyolultnak tűnik.
 
Utoljára szerkesztve:

Putyika

Veterán
Amit a nagyok legyártanak mondjuk 3 óra alatt, az nekem dupla időbe kerül, amit ők előkapnak a raktárból, azt nekem gyártani kell,
Ami neked 3 óra az a nagyoknak is 3 óra, mert tőlünk annyival többet kér mindenből. Raktárból előhúzható dolgokat pedig nem igazán kér az event.
Ezt a kettőt nem fogom tudni a hátralévő időben begyűjteni, mert ennyi idő alatt csak egyszer lehet végigmenni a kötélen napi egy feladattal.
1 feladat és a napi belépésért kapott esszencia bőven 100 fölött van. Tehát ha nem hiszel nekünk és a számoknak, hanem ragaszkodsz a nagy ládák nyitásához, akkor is kinyithatsz napi 1-et a 113-asból. Még 9 nap van hátra, ami azt jelenti, hogy 9x4=36 vagy 8x4=32 tollat tudsz szerezni minimum, azt mondtad, hogy most a közepén jársz, tehát még legalább 2x végig tudsz menni....szerintem ezt adja ki a matek.
Ami a tollak számát illeti, inkább nem hazardírozok a kis ládákkal. Az a leggyorsabb és legegyszerűbb, ha a legtöbb tollat adó ládát nyitom, még ha 2-3 esszenciával többe kerül is átszámolgatva. Akkor végképp lemaradnék és fölösleges lenne minden eventtel való kínlódás.
A számok világosan mutatják, hogy hazardírozásról szó sincs, de már látom, hogy erről nem tudunk meggyőzni, bárki bármit mond. A 2-3 esszencia kicsit több....Xandria számításait látva 68 esszencia a különbség 1 soron (persze ez szélsőséges példa), de azért az nem kevés.
 
Utoljára szerkesztve:

ElfAndie

Elf kid
Ami neked 3 óra az a nagyoknak is 3 óra, mert tőlünk annyival többet kér mindenből. Raktárból előhúzható dolgokat pedig nem igazán kér az event.

1 feladat és a napi belépésért kapott esszencia bőven 100 fölött van. Tehát ha nem hiszel nekünk és a számoknak, hanem ragaszkodsz a nagy ládák nyitásához, akkor is kinyithatsz napi 1-et a 113-asból. Még 9 nap van hátra, ami azt jelenti, hogy 9x4=36 vagy 8x4=32 tollat tudsz szerezni minimum, azt mondtad, hogy most a közepén jársz, tehát még legalább 4x végig tudsz menni....szerintem ezt adja ki a matek.

A számok világosan mutatják, hogy hazardírozásról szó sincs, de már látom, hogy erről nem tudunk meggyőzni, bárki bármit mond. A 2-3 esszencia kicsit több....Xandria számításait látva 68 esszencia a különbség 1 soron (persze ez szélsőséges példa), de azért az nem kevés.

Az event talán nem kér raktárból előhúzható dolgokat, viszont te raktárból előhúzol egy csomó gyorsítót és pikkpakk kész is a feladat. Nekem pár darab gyorsítóm volt, jól meg kellett gondolnom, mire használom - értsd: nem használhattam mindenre -, miután azok elfogytak, barkácsolnom kellett. Ez nem baj, csak barkácsolni sem tudok vég nélkül, mert tartogatnom kell töredéket a Holdkőtárra, azt nem használhatom el. Ki tudja, mikor dobja be a barkács. Szóval nem tehetem meg, hogy ész nélkül barkácsolok.

Inkább maradok a nagy ládáknál. Azzal haladok. A kis ládákkal egy-két lépést tudok csak előremenni, nagyon lemaradnék, ha tyúklépésekben csinálnám végig. Egy egész event alatt így 2-3 napi ajándékot tudnék megszerezni, az azért kevés az üdvösséghez. :) De ha valaki így akar játszani, játsszon, én inkább maradok a nagy ládáknál és a több tollnál.

Egy tollra lebontva 2-3 esszencia különbséget írt Xandria. Egészen pontosan 3,4-et a legkisebb és legnagyobb láda között, csak kerekítettem. :)
 

Kira7

Veterán
Az event talán nem kér raktárból előhúzható dolgokat, viszont te raktárból előhúzol egy csomó gyorsítót és pikkpakk kész is a feladat. Nekem pár darab gyorsítóm volt, jól meg kellett gondolnom, mire használom - értsd: nem használhattam mindenre -, miután azok elfogytak, barkácsolnom kellett. Ez nem baj, csak barkácsolni sem tudok vég nélkül, mert tartogatnom kell töredéket a Holdkőtárra, azt nem használhatom el. Ki tudja, mikor dobja be a barkács. Szóval nem tehetem meg, hogy ész nélkül barkácsolok.

Inkább maradok a nagy ládáknál. Azzal haladok. A kis ládákkal egy-két lépést tudok csak előremenni, nagyon lemaradnék, ha tyúklépésekben csinálnám végig. Egy egész event alatt így 2-3 napi ajándékot tudnék megszerezni, az azért kevés az üdvösséghez. :) De ha valaki így akar játszani, játsszon, én inkább maradok a nagy ládáknál és a több tollnál.

Egy tollra lebontva 2-3 esszencia különbséget írt Xandria. Egészen pontosan 3,4-et a legkisebb és legnagyobb láda között, csak kerekítettem. :)
Szia!
Mivel még új vagy azért nem tudod hogy ezek az eventek amik nincsenek végtelenítve meg ahol bejönnek a napi korlátozások, ott alapból ha megcsinálod az összes feladatot akkor se lesz meg a 10 fejlesztőd. Az csak akkor jön össze ha veszel hozzá gyémántért vagy sikerül a nagyobb ládáknál annyi + nyerned. Mivel meg van határozva hogy melyik feladatért mennyi tollat ( vagy mást) kapsz , így a pl. ennél a feladatnál a 45, 24, 79-s ládákkal haladsz legjobban a kötélen, a nagyobb ládákat a napi nyereményért meg a 79-s kívül a megnyerhető tollakért érdemes nyitni.
Amennyiben a kötélen akarsz gyorsan haladni akkor a 3 ládánál azt kell mindig nézni melyiknél a legjobb a költség és kapott előre haladás aránya.
 

Putyika

Veterán
Az event talán nem kér raktárból előhúzható dolgokat, viszont te raktárból előhúzol egy csomó gyorsítót és pikkpakk kész is a feladat.
Eszem ágában sincs gyorsítót pazarolni az eventre. :D Annyira hétköznapi dolgokat kér és olyan sok idő van a feladatokra, hogy minden különösebb extra nélkül lazán végigcsinálható.
nkább maradok a nagy ládáknál. Azzal haladok. A kis ládákkal egy-két lépést tudok csak előremenni, nagyon lemaradnék, ha tyúklépésekben csinálnám végig. Egy egész event alatt így 2-3 napi ajándékot tudnék megszerezni, az azért kevés az üdvösséghez. :) De ha valaki így akar játszani, játsszon, én inkább maradok a nagy ládáknál és a több tollnál.
Ezt a részét elengedem a dolognak....feleslegesnek érzem sokadjára is leírni, hogy a végén összességében jobban járhatnál.
 

Kira7

Veterán
Eszem ágában sincs gyorsítót pazarolni az eventre. :D Annyira hétköznapi dolgokat kér és olyan sok idő van a feladatokra, hogy minden különösebb extra nélkül lazán végigcsinálható.
Azért mikor felderítést kér és az olyan 70 óra feletti vagy épületfejlesztést ( és nem teszel vagy nem tudsz letenni 1 kamu épületet amit fejlesztesz) akkor 1 épület fejlesztés 25-35 óra körül mozog azért az se semmi.........
 

Wiccara

Veterán
nem tudsz letenni 1 kamu épületet
Szia,

azért annyi virágketrec, póni, mananövény, gumifa van, hogy még a mai napig tudok találni erre mindig valamit a lompadlásról restaurálandó.. ;)
Ezt a részét elengedem a dolognak.
Én is, okos lány, a következő eventnél már ő fogja osztani az újaknak a rációt, addigra összeáll neki a kép ;)
Tehát kilencet tudok csak összegyűjteni, ez meg nem a kifejlett csibe.
De igen :) az alap, amit leteszel 1-es.. még 9 fejlesztő és kész a 10es szintű csibéd ;)
 

Kira7

Veterán
De igen :) az alap, amit leteszel 1-es.. még 9 fejlesztő és kész a 10es szintű csibéd ;)
. Még ha a következő kötél fejlesztőt is ad esetleg, az még mindig csak a nyolcadik, és még mindig kellene egy, amire viszont már nem lesz idő. Tehát kilencet tudok csak összegyűjteni, ez meg nem a kifejlett csibe.

Ezért vannak bennem kétségek.

Így csak 9 lesz neki......
 

ElfAndie

Elf kid
Szia!
Mivel még új vagy azért nem tudod hogy ezek az eventek amik nincsenek végtelenítve meg ahol bejönnek a napi korlátozások, ott alapból ha megcsinálod az összes feladatot akkor se lesz meg a 10 fejlesztőd. Az csak akkor jön össze ha veszel hozzá gyémántért vagy sikerül a nagyobb ládáknál annyi + nyerned. Mivel meg van határozva hogy melyik feladatért mennyi tollat ( vagy mást) kapsz , így a pl. ennél a feladatnál a 45, 24, 79-s ládákkal haladsz legjobban a kötélen, a nagyobb ládákat a napi nyereményért meg a 79-s kívül a megnyerhető tollakért érdemes nyitni.
Amennyiben a kötélen akarsz gyorsan haladni akkor a 3 ládánál azt kell mindig nézni melyiknél a legjobb a költség és kapott előre haladás aránya.

Szia! :)

Akkor valami nem stimmel, ugyanis az előző eventet, azt a karneválosat, amiben szánt lehetett fejleszteni, simán megcsináltam úgy, hogy jóval kisebb volt a városom, nem költöttem az eventre sem valódi pénzt, sem gyémántot, és nemcsak a 10 fejlesztőt gyűjtöttem össze, hanem még egy plusz szánkót is kaptam. És akkor is a legnagyobb ládákat nyitogattam folyamatosan, gyakorlatilag mindent úgy csináltam akkor is, mint most. Csak akkor még lassabban haladtam értelemszerűen, hiszen nagyon kezdő várossal álltam neki az eventnek, az I. fejezetben jártam, amikor elkezdődött és közben léptem át a II. fejezetbe. :)

Gondoltam, ha most ugyanazt a technikát követem, ami már egyszer bevált - hiszen lényegében nagyon hasonló eseménysor a kettő -, akkor megint sikerrel járhatok.
Csak erről a lakatról nem tudtam, mert legutóbb nem talált meg. :)

A logikám szerint ha egy nagyon hasonló dolgot ugyanazzal a technikával csinálok, akkor ugyanarra az eredményre kell jutnom. Csak hát jött ez a fránya lakat... :)
 
Fent