• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Főnix-kultusz feltámadása

A városrendezés miatt raktárba pakolt épületeket nem lehet vissza tenni,mindig piros,bármit csinálok....5x akkora hely van,mint ami szükséges lenne,út is van,stb.... Angol szerveren Winy

Update: Amíg a főépület nincs kész (fejlesztés),addig nem lehet vissza tenni,bár ez is új nekem,mivel ilyen még sosem volt....
 
Utoljára szerkesztve:

GreenKnight

Veterán
A városrendezés miatt raktárba pakolt épületeket nem lehet vissza tenni,mindig piros,bármit csinálok....5x akkora hely van,mint ami szükséges lenne,út is van,stb.... Angol szerveren Winy

Update: Amíg a főépület nincs kész (fejlesztés),addig nem lehet vissza tenni,bár ez is új nekem,mivel ilyen még sosem volt....
A raktárból történő kipakoláshoz kell egy szabad építő. Szerintem ez nem volt és lett amikor végzett a főépület felhúzásával. Szóval nem a főépülettel függ össze, hanem a szabad építővel.
 
A raktárból történő kipakoláshoz kell egy szabad építő. Szerintem ez nem volt és lett amikor végzett a főépület felhúzásával. Szóval nem a főépülettel függ össze, hanem a szabad építővel.
A főépületen kívül nem építettem semmit... Más kérdés: Régi főnix ereklyét csak 1-et lehet majd összeszerelni ebből az újbol,vagy bármennyit,amennyire lesz elegendő új ereklye és térkép? Teszem fel van 5 térképem és 10 mostani főnix ereklyém,akkor lesz lehetőség 5 régi gyártására,vagy csak 1x kínálja fel a varázsakadémia?
 

Borba

Újonc
A főépületen kívül nem építettem semmit... Más kérdés: Régi főnix ereklyét csak 1-et lehet majd összeszerelni ebből az újbol,vagy bármennyit,amennyire lesz elegendő új ereklye és térkép? Teszem fel van 5 térképem és 10 mostani főnix ereklyém,akkor lesz lehetőség 5 régi gyártására,vagy csak 1x kínálja fel a varázsakadémia?
Szia,
nekem kettőt már sikerült barkácsolni. Két új ereklye és 10 kombináló katalizátor kell egy régi ereklye készítéséhez.
 
Szia,
nekem kettőt már sikerült barkácsolni. Két új ereklye és 10 kombináló katalizátor kell egy régi ereklye készítéséhez.
Szia! Értem,köszi! Nekem még egyet sem dobott fel,így 50 gyémiért pörgettem.................elpörgettem közel 3000 gyémit és így tudtam 4-et csinálni hirtelenjében :) Tudom butaság gyémit ilyen dologra használni,de nem bízok én már ebben a játékban,tuti nem kaptam volna lehetőséget,vagy ha mégis,max 1-et..... Olyan dolgokat ad a varázsló,amire szükségünk van....írja ezt a "marketing".....de ez olyan mint a politikusok,a csillagokat is lehazudják :) Mivel már úgy sem nagyon játszok,nem is nagyon érdekel...de a harci erő növelés néha amikor felnézek,jobban jön mint ez az új főnixes remek nyeremény.....
 

Calyr

Veterán
A városrendezés miatt raktárba pakolt épületeket nem lehet vissza tenni,mindig piros,bármit csinálok....5x akkora hely van,mint ami szükséges lenne,út is van,stb.... Angol szerveren Winy

Update: Amíg a főépület nincs kész (fejlesztés),addig nem lehet vissza tenni,bár ez is új nekem,mivel ilyen még sosem volt....
Van rá elég lakosság és kultúra?
 

Mihaszna

Veterán
Bár még koránt sincs vége, úgy érzem, nem fog változni az érzésem ezzel kapcsolatban.

Összegzés

Általános:
Az Event jó! :) Eventekre szükség van! Abszolút kikapcsolódás a tornyozás és a bajnokságok mellett. :) Vagyis az volna, ha nem lenne ennyire kiszámítható. :( Lassan olyan lesz, mint egy film(sorozat). A filmeknek is az a nagy hátrányuk, hogy minél több rész készül belőlük, annál kiszámíthatóbbak és (jaj, ezt rossz leírni) unalmasabbak.

Nagy díj:
Volt/Van Arany, Vihar és Tűz Főnixünk. Majd jött a Hidegtüzes Főnix (gondolom mutálódott a Vihar és Tűz Főnix jóvoltából), aztán most itt van nekünk ez a Hamvas Főnix, ami a Covid-19 Brit variáns változata lehet. (más magyarázat nem létezik rá) Igazán elengedhetnék a fejlesztők ezt a Főnix sorozatot. A Hamvas Főnix-el az a baj, hogy a jutalmai nem exponenciálisan vannak kiosztva a korszakokhoz képest. Jelenleg a 15. fejezetben járok. 10-es szinten kapok 21.440 Manát és 4000 érző árut. Ha korszakot lépek és fejleszteni szeretném KR-rel, akkor (nem hivatalos, de valaki majd igazolja vagy cáfolja az adatokat) 22.080 Manát és 4160 érző árut. A differencia: 640 és 160. ( no komment :) )

Napi Exkluzív Díj(ak) ( lerövidítem NED-re :D ):
Vannak benne újak, s régiek is. A Lávatojás hatalmas dobás még annak ellenére is, hogy 48 órás a termelési ideje, viszont 24 óránként aratható. A Főnix Rider nagyon jól sikerült! A legszebb az összes közül! :) Pozitív (s ezt már valaki említette az előző Event értékelőjében is), hogy lehet nyerni Orkokat és Érző árukat is a ládákból.

Hiba(!): Az Ősi tudáspontok kellenek (legalábbis nekem). De sajnos NED-ként nem állja meg a helyét. Amellett, hogy a Bajnokságokon is lehet nyerni, a Varázs Akadémiában is megtalálhatóak. A legnagyobb probléma vele az, hogy egyes ládák több lehetőséget kínálnak, mint Napi nyereményként önmagában. Például a 79-es ládából 20 Ősi Tudáspontot lehet nyerni. Viszont ha valaki "szerencsés", akkor nem 20-at, hanem csak 10-et nyer. Tehát, ezt az alternatívát én ejteném, s más lehetőséggel pótolnám. (írom ezt annak ellenére, hogy nem kötelező nyitni akkor, amikor épp ez kerül terítékre)

Feladatok:
A fejlesztők elengedhetnék ezt a napi korlátozásos dolgot, s hagyni, hogy a játékosok szabadon szárnyaljanak. Az "alig várom, hogy vége legyen ennek az Eventnek" érzést váltja ki belőlem, mikor elérem a korlátozásos részt.

Mechanizmus:
A ládanyitogatós módszernél én még nem tapasztaltam jobbat. Nincs zsákbamacska. Látható, hogy mit rejtenek a ládák. Az, hogy mit ad ahhoz képest amit szeretnénk, az már egy másik kérdés.

S még egy kérdés a végére aminek a válaszát sejtem, csak úgy mégis kíváncsiságból: Ha véget ér ez az Event, akkor a Hamvas Főnixünk is bekerül majd a Barkácsoló üzemmódba (Varázs Akadémiába)? Lécci', valaki írja azt, hogy NEM. :rolleyes:
 

Kira7

Veterán
Bár még koránt sincs vége, úgy érzem, nem fog változni az érzésem ezzel kapcsolatban.



Nagy díj:
Volt/Van Arany, Vihar és Tűz Főnixünk. Majd jött a Hidegtüzes Főnix (gondolom mutálódott a Vihar és Tűz Főnix jóvoltából), aztán most itt van nekünk ez a Hamvas Főnix, ami a Covid-19 Brit variáns változata lehet. (más magyarázat nem létezik rá) Igazán elengedhetnék a fejlesztők ezt a Főnix sorozatot. A Hamvas Főnix-el az a baj, hogy a jutalmai nem exponenciálisan vannak kiosztva a korszakokhoz képest. Jelenleg a 15. fejezetben járok. 10-es szinten kapok 21.440 Manát és 4000 érző árut. Ha korszakot lépek és fejleszteni szeretném KR-rel, akkor (nem hivatalos, de valaki majd igazolja vagy cáfolja az adatokat) 22.080 Manát és 4160 érző árut. A differencia: 640 és 160. ( no komment :) )

Szia!
17-s szinten teljesen kifejlesztve 4160 lakost 4960 kultit 4320 érzőárut, +2 tp. és 946/ó (22720 ) mannát ad , sokra ne számíts :) . Összességében ez is olyan nagy díj amit lehet elengedni.......
 

Ferenc99

Erős harcos
A ládanyitogatós event a legjobb , tök mindegy mi a nyeremény ez a legszimpatikusabb , szerintem mindenkinek :)
 

Burney

Felderítő
Az 53-ik feladat leírása igen slendriánra sikeredett :(
Használj 3 alkalommal egységfeltöltőt vagy oldj meg 3 találkozót
Hibák:
1. Egységfeltöltő ebben az eventben nincs, mivel ha egységeket sikerül szerezni a ládákból, azt azonnal a sereg létszámához számolja, nem pakolja a raktárba így nem lehet feltölteni az egységeket.
2. Hiába teljesítettem 3 találkozót nem fogadta el mivel harcoltam a tartományban és nem egyezkedtem
Jó lenne ha egyértelműen odaírnák hogy egyezkedéssel oldj meg 3 találkozót!! Bizonyos szinten már csak az eventre fedezget fel az ember 75-80 órában tartományokat mert területet nem kap érte, így másra nincs értelme és nem tobzódik az ember hogy kisérletezgessen épp mire gondoltak a 3 találkozó megoldásában!!
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Az 53-ik feladat leírása igen slendriánra sikeredett :(
Használj 3 alkalommal egységfeltöltőt vagy oldj meg 3 találkozót
Hibák:
1. Egységfeltöltő ebben az eventben nincs, mivel ha egységeket sikerül szerezni a ládákból, azt azonnal a sereg létszámához számolja, nem pakolja a raktárba így nem lehet feltölteni az egységeket.
2. Hiába teljesítettem 3 találkozót nem fogadta el mivel harcoltam a tartományban és nem egyezkedtem
Jó lenne ha egyértelműen odaírnák hogy egyezkedéssel oldj meg 3 találkozót!! Bizonyos szinten már csak az eventre fedezget fel az ember 75-80 órában tartományokat mert területet nem kap érte, így másra nincs értelme és nem tobzódik az ember hogy kisérletezgessen épp mire gondoltak a 3 találkozó megoldásában!!

Holnap frissül a helyes leírásra. :)
Nem volt lehetőségünk a módosításra, ugyanis a feladat változott, de a fordítások nem kerültek a múlt héten bele a játékba.
 

GreenKnight

Veterán
1. Egységfeltöltő ebben az eventben nincs, mivel ha egységeket sikerül szerezni a ládákból, azt azonnal a sereg létszámához számolja, nem pakolja a raktárba így nem lehet feltölteni az egységeket.
Egységfeltöltő van, napi nyereményként. A ládákból kapható egységek valóban rögtön a táborban landolnak, viszont a napi nyereményként kapható egységáldások a raktárban.
 
Nem tudnák a drága játék üzemeltetők egy kicsit megemelni annak az esélyét,hogy a varázsakadémián gyártható régi főnix ereklye recept kicsit sűrűbben jelenjen meg? Konkrétan még egyet sem dobott fel,leszámítva azokat,amiket kénytelen voltam 3000 gyémiért (50gyémi/pörgetés) kicsikarni belőle....... abból is a fele olyan volt,amihez térkép kell....... Magától még semmilyen nem jött fel és ez már kezd egy kicsit bosszantó lenni.... Nem hiszti,csak míg mások már tudtak gyártan 1-2-3 darabot,én csak várok mint kisnyugdíjas a postásra..... Jó lenne ha ez (sem) nem szerencse kérdése lenne....
 

Klarao

Tag
Sziasztok. Nálunk többen kérdezték, hogy mi az az egység áldás. Én még nem vagyok az 52, feladatnál, de kerestem a wikin is,de nem értem. Köszi a válastpzt klarao
 

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok. Nálunk többen kérdezték, hogy mi az az egység áldás. Én még nem vagyok az 52, feladatnál, de kerestem a wikin is,de nem értem. Köszi a válastpzt klarao
Szia!
Egységfeltöltő = Raktár --> Áldások --> Katonai egység feltöltés (az utolsó oldalon - és onnan visszafelé - találhatóak)
 

Ferenc99

Erős harcos
6 os 7 es szinten tök jól riszálja a sejhaját ez a szégyentelen tök aranyos miért nem lehetett úgy hagyni , a grafika a legfontosabb :) Persze így is örülök neki , imádom a főnixeket :)
 
Utoljára szerkesztve:
Fent