• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Főnix-kultusz feltámadása

Calyr

Veterán
Most nem kapunk üdvözlő 100 tojást?
Szerintem fantasztikus, hogy ilyen vehemens energiákkal igyekszel jobbá tenni a világot, de eddig ugye (egy kivétel rémlik) mindig jött ilyen cucc, és sosem azonnal az event indulásával, hanem pár órán belül. Ezért bennem ezt látva egy facér jellegű kérdés merült fel: mi a facért nem lehetett ezzel a bejegyzéssel akár csak egy árva napocskát várni? ;)
 

Mihaszna

Veterán

ElfAndie

Elf kid
Az a 10 "üdvölő tojás", Esszencia (névre hallgat) :)

Ha a mostani Eventre gondolsz, akkor az 5. feladat teljesítése után már be is gyűjtheted. :)
A Lávatojás pedig Napi Exkluzív Díj, amit a mai napon IS megnyerhetsz.

Köszi szépen! Nem emlékeztem már, hogy az előző eventben mikor érkezett a fejleszthető épület, azt hittem, valami hibába futottam. Ezek szerint nem. :)
Ó, szóval érdemes az emaileket is nézni a napokban. Köszi a tippet! :)
 
Utoljára szerkesztve:

sejbi

Tag
Szerintem fantasztikus, hogy ilyen vehemens energiákkal igyekszel jobbá tenni a világot, de eddig ugye (egy kivétel rémlik) mindig jött ilyen cucc, és sosem azonnal az event indulásával, hanem pár órán belül. Ezért bennem ezt látva egy facér jellegű kérdés merült fel: mi a facért nem lehetett ezzel a bejegyzéssel akár csak egy árva napocskát várni? ;)
Kedvess Calyr! Hamár ilyen ingerült vagy kora dél körül akkor legalább kétszer kellene meggondolni, mit mondasz, vagyis írsz!
Mint írtad bizony már előfordult, hogy elmaradt az email! Remélem az érdeklődésekre (vagy figyelemfelkeltésre) azért nem fogsz mindig ennyire agresszívan reagálni. Nem illenék!
 

Calyr

Veterán
Kedvess Calyr! Hamár ilyen ingerült vagy kora dél körül akkor legalább kétszer kellene meggondolni, mit mondasz, vagyis írsz!
Mint írtad bizony már előfordult, hogy elmaradt az email! Remélem az érdeklődésekre (vagy figyelemfelkeltésre) azért nem fogsz mindig ennyire agresszívan reagálni. Nem illenék!
Milyen ingerültség meg agresszió, ne bolondozzál már. :) Bár benned lehet, hogy volt, amikor válaszoltál.
Az van, hogy nem csak te szeretnéd jobbá tenni a világot - csak szemlátomást mást dolgokat tartunk fontosnak hozzá. Én pl. a fentiekkel egy mifelénk járó mondásra mutattam rá, ami a túlzásba vitt kritikai érzékről szól - ha íly nagy kedvvel adsz, minimum úgy illene, hogy álljad is, nem? ;)
 

sejbi

Tag
Kedves Calyr!!
Úgy érzem, hogy a válaszaid egyre inkább átmennek személyeskedésbe, amit nem javaslok. Nem fogok arra a szintre süllyedni, hogy a Ti felétek járó stílusra süllyedjek. Kérlek Te is próbálj meg ezen felülemelkedni!
 

ElfSusa

Erős harcos
Sziasztok!
Tudom, hogy nem igazán számít, de én szerettem volna végre magyarul is elolvasni a hamvas főnix történetét. Előre láthatóan le lesz fordítva ?
 

sejbi

Tag
Idézem Simple-t:
Kedves Emberek és Elfek,

Az esemény egyes elemei angolul jelennek meg, a hiba ismert, a hiba javítása elkezdődött.
Türelmetek kell kérnünk!

További információk: a történet fordítása a jövő heti frissítéssel fog megtörténni.

Üdvözlettel,
Az Elvenar Csapata
 

DavidofBerg

Felderítő
Szia!

Ez pont egy olyan probléma, amit 2-3 hete felvettetem már a fejlesztőknek. :)
Először is köszi, h ezt felvetetted. Sok régi játékosnak biztos igaza van ebben is!

Nekem tetszik ez a főnix, nagyon! Amint megkaptam, mindjárt le is tettem, és meg is etettem. :) A következő nagy városi átalakításnál pedig majd a többi főnix mellé fogom áthelyezni. Szépek lesznek együtt hárman.
 

Calyr

Veterán
Kedves Calyr!!
Úgy érzem, hogy a válaszaid egyre inkább átmennek személyeskedésbe, amit nem javaslok. Nem fogok arra a szintre süllyedni, hogy a Ti felétek járó stílusra süllyedjek. Kérlek Te is próbálj meg ezen felülemelkedni!
Rosszul érzed, Senhor Justice. Itt kizárólag egyetlen információ átadása a cél - ami azért megy ilyen döcögősen, mert maga olyan erkölcsi magasságokban tetszik vélelmeződni, hogy oda nemhogy a józan észé, de a szimpla halandók hangja sem érhet fel.
Lehet esetleg érdemes lenne leszállni erről az olümposzi piedesztálról, és visszaállni legalább bolygón belüli pályára. Elvégre ez mégiscsak egy JÁTÉK, ahol a szórakozás lenne a cél. És igen, ez a fórumozásra is áll.
Igen, ez a hibák jelzésére is illene álljon.
A lényeg ilyen egyszerű.
Nem topluk földművelő stílusban kellene megjobbítani a világot, és akkor lehet tényleges értékek kerülhetnének előtérbe. Máskülönben L'oréal.
 

SeerAsho

Újonc
sziasztok,

kettő darab mostani ereklyéből pedig tudsz régit készíteni.

erről van valami leírás valahol, vagy egyszerűen csak annyi a szabály, hogy "CSAK a mostanit ereklyét lehet 2:1-ben régire cserélni"?

rémlik, mintha olvastam volna valahol, h minden főnix átváltható van/volt/lesz, de most nem találom (lehet, h. csak álmodtam...)
tapasztalati úton: van egy régről kimaradt hidegtűz ereklyém, most megszereztem a hamvast, az akadémia megadta a barkácsolást, de a főnix-ikon piros - akkor ez nem bug, hanem ez az elvárt működés?
és ha igen, akkor a "páratlanadik" ereklyék felhasználására az a javaslat az, h. bontsuk le (a párosakat értelmeszerűen átváltom)?

kösz, seer.
 
Fent