• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

2021 A Föld napja

jmonic74

Újonc
Arra gondoltam, hogy ha egészen kivételesen most nyújtanátok rá lehetőséget, szívesen megfelezném a nyereményemet Benivel. Lehetne Elvenar ajándéka a 10. szülinapjára.
Szerintem nagyon dicséretes, hogy ilyen fiatalon ennyire felelősségteljesen gondolkodik valaki a környezetünkről, és amit ebben a korban tud, meg is tesz azért, hogy olyan szép helyen éljünk a valóságban is, mint Elvenarban. :)
Szépen kérem a staffot, ha egy mód van rá, teljesítsék a kérésem. :)
ElfAndie, ez nagyon rendes tőled! Köszönöm Beni nevében is, de majd ő is ír neked nemsokára. :)
 

jmonic74

Újonc
Köszönöm szépen! :) A kivitelezés az enyém, de a minta Pica Pau tervező munkája, az ő mintája alapján horgoltam. Nagyon jó figurái vannak. :)
 

Benedek2011

Újonc
Arra gondoltam, hogy ha egészen kivételesen most nyújtanátok rá lehetőséget, szívesen megfelezném a nyereményemet Benivel. Lehetne Elvenar ajándéka a 10. szülinapjára.
Szerintem nagyon dicséretes, hogy ilyen fiatalon ennyire felelősségteljesen gondolkodik valaki a környezetünkről, és amit ebben a korban tud, meg is tesz azért, hogy olyan szép helyen éljünk a valóságban is, mint Elvenarban. :)
Szépen kérem a staffot, ha egy mód van rá, teljesítsék a kérésem. :)
Nagyon szépen köszönöm az ajándékot! Ez nagyon rendes volt! Nem számítottam ilyen kedvességre. :)
 
Fent