• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

2021 A Föld napja

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager

A Föld napja


Kedves Elfek és Emberek,

Ma van a Föld világnapja! Habár Elvenar egy mágikus, távoli hely biztosan ott is megemlékeznek erről a napról!
E havi fórum játékunkban a kreativitásotokra és a művészi vénáitokra vagyunk kíváncsiak.

Feladat:
Valamiféle alkotás készítése, majd beküldése a természettel és a Földdel kapcsolatban!
(Nem kötelező Elvenarhoz kapcsolódónak lennie, de biztosan a szavazó játékosok örömmel látják, ha az alkotásokban mégis kedvenc földjüket láthatják viszont.)
A mostani versenyben verseket és prózákat nem fogadunk el, szeretnénk a kézügyességet jutalmazni!

Kivitelezés - egy pár ötlet:
  • Festmény
  • Digitális festmény
  • Kézműves műalkotás
  • Sütemény - Ki ne szeretné a süteményeket?

Nyeremények



Az összes helyesen beküldött mű közül 3x800 Gyémántot nyernek azok az alkotások, amelyek a legtöbb kedveléssel/like-al rendelkeznek.
A kedvelők/szavazók között pedig 2x300 Gyémánt kerül kisorolásra.
Azonnali kizárást von maga után, ha valaki több fiókkal 'szavaz'/kedveli saját alkotását.

Versenyszabályok


  • Minden játékos egyetlen választ küldhet be, a válaszok nem módosíthatóak a beküldést követően.
  • Azonnali kizárást von maga után, ha valaki több fiókkal 'szavaz'/kedveli saját alkotását.
  • Más munkáját beküldeni tilos, a fórum játékokról végleges kizárást jelent!
  • A mostani játék kiírásban versekkel, prózákkal nem lehet nevezni, természetesen szívesen látjuk alkotásaitokat, de sajnos nyereményt nem tudunk értük adni.
  • A nyeremények nem átadhatóak más fióknak, arra a fiókra írjuk jóvá, amelyen részt vesztek.
  • Jelen versenykiírás bármikor módosítható az Elvenar Csapat által.

Beküldési információk


  • Beküldési határidő: 2021-05-05 23:59
  • Beküldés helye: ebben a topicban, hozzászólás formájában.
Esetleges kérdéseiteket feltehetitek a kibeszélőben.


Sok szerencsét kíván,
Az Elvenar Csapata
 

Leila23

Újonc
Sziasztok!

Én ezzel a rajzommal szeretnék nevezni a versenyre, nagyon tetszett ez a kreatív feladat remélem még sok ilyen lesz.
qgdqSNA.jpg
 

Benedek2011

Újonc
Sziasztok!
Beni vagyok, 9 éves, vagyis 6 nap múlva, vasárnap már 10.:) Ezt a rajzot készítettem a Föld napja alkalmából, mert szerintem fontos, hogy ne pazaroljuk a vizet.
Csak egy kicsit tudok rajzolni, de nagyon szeretnék sok gyémántot :gyémánt: nyerni az Elvenarban. Nagyon tetszik a játék. :)
Nagyon szeretem az állatokat, főleg a cicákat.:)
Beni rajza furdes-zuhany 20210320_165344__640x480.jpg
 

Csatolmányok

  • Beni rajza furdes-zuhany 20210320_165344__640x480.jpg
    Beni rajza furdes-zuhany 20210320_165344__640x480.jpg
    59,7 KB · Megtekintések: 2

jmonic74

Újonc
Sziasztok!
Szeretem Földet, a természetet, a madarak csicsergését, és főleg az állatokat. Imádom a macskákat. :)
Hobbim a horgolás, főleg állatfigurákat horgolok. Ők az én kis horgolt teremtményeim. :)
Nem tudtam, hogy mutathatom-e egyszerre több figurámat, ezért nem egy horgolt állatseregletet hoztam, csak a legutóbbi állatkámat, ezt a gatyás békát. :D
Hupsz, megmutatta az alsónaciját is. :D

20210503_172843_Gatyasbeka_800x.jpg
 

jmonic74

Újonc
és ime a horgolás magas iskolája,jól sikerült.
Bocsánat, az előbb véletlenül a fiam, Beni tabletjéről válaszoltam. Amikor iskolában van, vagy alszik, akkor én állítgatni be neki a játékban, amit kell. Csak sajnos most a fórumba is onnan néztem be... :D
Szóval köszönöm, csonty76! :)
 

Zizi78

Újonc
Sziasztok!
Szeretem Földet, a természetet, a madarak csicsergését, és főleg az állatokat. Imádom a macskákat. :)
Hobbim a horgolás, főleg állatfigurákat horgolok. Ők az én kis horgolt teremtményeim. :)
Nem tudtam, hogy mutathatom-e egyszerre több figurámat, ezért nem egy horgolt állatseregletet hoztam, csak a legutóbbi állatkámat, ezt a gatyás békát. :D
Hupsz, megmutatta az alsónaciját is. :D

2891 bővítmény megtekintése
Szuper aranyos es ötletes!
 

ElfAndie

Elf kid
Arra gondoltam, hogy ha egészen kivételesen most nyújtanátok rá lehetőséget, szívesen megfelezném a nyereményemet Benivel. Lehetne Elvenar ajándéka a 10. szülinapjára.
Szerintem nagyon dicséretes, hogy ilyen fiatalon ennyire felelősségteljesen gondolkodik valaki a környezetünkről, és amit ebben a korban tud, meg is tesz azért, hogy olyan szép helyen éljünk a valóságban is, mint Elvenarban. :)
Szépen kérem a staffot, ha egy mód van rá, teljesítsék a kérésem. :)
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Kiutalás megtörtént!

Arra gondoltam, hogy ha egészen kivételesen most nyújtanátok rá lehetőséget, szívesen megfelezném a nyereményemet Benivel. Lehetne Elvenar ajándéka a 10. szülinapjára.
Szerintem nagyon dicséretes, hogy ilyen fiatalon ennyire felelősségteljesen gondolkodik valaki a környezetünkről, és amit ebben a korban tud, meg is tesz azért, hogy olyan szép helyen éljünk a valóságban is, mint Elvenarban. :)
Szépen kérem a staffot, ha egy mód van rá, teljesítsék a kérésem. :)

Feleztem a nyereményt. :)
 
Fent